زنبورداری را با اشتراک گذاری اندازه لقمه خود جشن بگیرید…


پروفایل دختر زنبور عسل

هنر و صنعت زنبورداری یک کار واقعی عاشقانه است. زنبورداران آمریکایی به عنوان مباشر زنبورها و زمین هایی که نگهداری می کنند، شیرین کننده شماره 1 مورد علاقه آمریکایی ها را در بهترین حالت خود تحویل می دهند، در حالی که تأثیر مثبتی بر پایداری، گرده افشانی و عرضه جهانی غذا دارد.

در سال 2019، هیئت ملی عسل (NHB) جشن زنبورداری را راه‌اندازی کرد، مجموعه‌ای از ویدیوهای طولانی که داستان‌های منحصربه‌فرد زنبورداران سراسر کشور را بیان می‌کند. آیا از طرفداران مجموعه ویدیویی جشن زنبورداری ما هستید؟ خوب، شما خوش شانس هستید! در تلاشی مستمر برای شناخت زنبور عسل محبوبمان و زنبوردارانی که آنها را مدیریت می‌کنند – NHB اخیراً نسخه‌های اندازه‌ای از ویدیوها را منتشر کرده است که می‌توانید آن‌ها را مشاهده کرده و با همه خانواده، دوستان و همکاران زنبوردوست خود به اشتراک بگذارید.

این ویدئوهای کوتاه جدید به طور خاص بر روی کار گرده افشانی زنبورهای عسل تمرکز می‌کنند و بینندگان در هر سنی نگاهی اجمالی به زندگی زنبورداران واقعی آمریکایی می‌دهند که در حال تغییر جوامع خود از طریق گرده افشانی مدیریت شده و کمک به 35 درصد از عرضه غذای جهان هستند.

YouTube ویدیو

برای مشاهده سریال کامل به کانال یوتیوب NHB مراجعه کنید.

به دنبال راه های سرگرم کننده برای اشتراک گذاری ویدیوها هستید؟ در اینجا چند ایده وجود دارد!

  • از ویدیوهای NHB به عنوان یک ابزار آموزشی استفاده کنید. ویدیوهای جشن زنبورداری دارای موضوعات متعدد و متخصصان صنعت است که یادگیری در مورد زنبورهای عسل و زنبورداری را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کند!
  • ویدیوهای NHB را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. ویدیوها شروع کننده مکالمه عالی در رسانه های اجتماعی هستند! به راحتی می توانید ویدیوها را در حساب های رسانه های اجتماعی شخصی خود قرار دهید یا محتوای هیئت ملی عسل را بازنشر دهید.
  • ویدیوهای کامل را در یوتیوب ببینید. ویدئوهای طولانی‌تر در مورد زنبورداری با جزئیات بیشتر بحث می‌کنند و برای اشتراک‌گذاری از طریق ایمیل با یک دوست یا در خبرنامه به سازمانی که به آن وابسته هستید عالی هستند.

به یاد داشته باشید، هر «لایک» در یک ویدیوی جشن زنبورداری برای همه افراد «پشت کندو» در زنبورداری – از جمله زنبورها، یک امتیاز بالاست. تماشا کنید و لذت ببرید!

سفارش فوری عسل ♥