زنبورداران چه می کنند؟ – زنبورهای عسل کارولینا


چرا آن شخص کت و شلوار بلند و سفید با کلاه و مقنعه پوشیده است؟ آه، زنبوردار است. ما زنبورداران گروه خاصی هستیم. برخی از مردم ما را تحسین می کنند و برخی دیگر فکر می کنند ما تقریباً نیمه دیوانه هستیم – شاید هر دو گروه از واقعیت دور نباشند! شاید، شما در فکر گرفتن کندوی عسل هستید یا شاید فقط می خواهید در مورد این سرگرمی بیشتر بدانید. بنابراین، زنبورداران چه کار می کنند?

زنبورداران در تصویر مزرعه ای زنبورداران را که کندو کار می کنند نامیدند.

زنبوردار چه نام دارد؟

به کسی که زنبور عسل نگهداری می کند، زنبوردار می گویند.. این کلمه از کلمه لاتین “Apis” به معنای زنبور گرفته شده است. به طور سنتی، در درجه اول فقط یک سرگرمی برای مردان بود، اما امروزه زنبورداران زن زیادی نیز وجود دارند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

در مکانی که کندوها در آن قرار دارند، “زنبورستان” نامیده می شود“، یا اغلب به سادگی “حیاط زنبور عسل”. یک زنبورستان ممکن است دارای 1 یا 2 کندو در یک حیاط خلوت کوچک برای زنبورداران سرگرمی باشد. اما زنبورستان های بزرگ در مزارع کشاورزی یافت می شوند که هزاران کندو دارند.

وظایف متداول زنبوردار

اکثر زنبورداران با مدیریت کندوها عسل تولید می کنند و ارائه دهد گرده افشانی برای باغ ها و باغات. زنبوردار – زنبورهای عسل را نگه می دارد – معمولاً در کندوهای ساخته شده توسط انسان.

در حالی که چندین گونه زنبور عسل در جهان وجود دارد، در ایالات متحده، زنبورهای ما زنبور عسل اروپایی – Apis mellifera هستند.

زنبورداری باز کردن تصویر شغل کندو.

بودن یک نگهدارنده زنبورهای عسل برای افراد مختلف معانی مختلفی دارد. دلیل شما برای داشتن کهیر تا حدی وظایف انجام شده را تعیین می کند. یک زنبوردار که برای حداکثر تولید عسل کار می کند، برنامه کاری متفاوتی نسبت به ارائه خدمات گرده افشانی دارد.

بنابراین، زنبورداران خود را در حال انجام مشاغل مختلف می بینند.

  1. بازرسی منظم کندو برای بررسی مشکلات موجود در کندو
  2. فراهم کند ملکه زنبورهای جدید زمانی که مستعمره یکی را از دست می دهد یا نمی تواند یکی را جایگزین کند
  3. تغذیه زنبورها وقتی شرایط علوفه بد است – بدون شهد یا گرده
  4. کلنی ها را برای کنه ها درمان کنید یا سایر مشکلات آفت در صورت نیاز
  5. آموزش به غیر زنبورداران در مورد راه هایی برای کمک به همه زنبورها
  6. هر گونه مشکل غیرعادی را که به نظر محققان زنبور عسل می رسد گزارش دهید

زنبورداران سرگرمی می توانند از چند کندو در حیاط خلوت لذت ببرند بدون اینکه اختلال زیادی در زندگی آنها ایجاد شود. کندوها مانند برخی از دام ها یا حیوانات خانگی نیازی به مراقبت روزانه ندارند.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما می توانید کندو را خاموش کنید و فقط آن را فراموش کنید. شاید سال ها پیش این رویکرد می توانست کارساز باشد.

با این حال، با هجوم آفات و بیماری ها در 30 سال گذشته – زنبورهای عسل نیاز به مدیریت دارند. کهیرها باید به طور دوره ای از نظر علائم بیماری در زنبورها یا شانه بازرسی شوند.

با استفاده از دستگاهی به نام a زنبور سیگاری، برای آرام کردن زنبورها از دود سفید خنک استفاده می شود. سپس کندو را باز می کنند و برای بررسی وضعیت کندو چارچوب ها را جدا می کنند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

همچنین، بازرسی کندو اطمینان حاصل کنید که کلنی دارای یک ملکه مولد خوب، غذای فراوان است و همانطور که انتظار می رود در طول فصل رشد می کند.

در طول فصل گرم، تخم‌ها و لارو زنبور عسل باید برای تامین کارگران جدید برای کلنی حضور داشته باشند. وقتی زنبوردار الف را نمی بیند الگوی بچه داری خوب، باید علت را پیدا کرد.

چالش اصلی زنبوردار این است که مطمئن شود کلنی سالم است و همه چیزهایی را که برای تولید نیاز دارد دارد.

کندوهای رنگارنگ در مزرعه ای از محصولات تحت مدیریت زنبوردار برای تصویر گرده افشانی.

زنبورداران کشاورز هستند

این ممکن است برای کسانی که با زنبورداری آشنا نیستند، ایده ای ظالمانه به نظر برسد. با این حال، وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) زنبورهای عسل را به عنوان دام طبقه بندی می کند!

زنبورداران کشاورز هستند. اما برخلاف یک دامدار که دام را تحت کنترل فیزیکی نگه می دارد، زنبورها آزادانه پرواز می کنند. ما دام پرنده از هر علوفه موجود استفاده می کند.

و مانند هر کشاورز دیگری، آب و هوا نقش مهمی در موفقیت یک عملیات زنبورداری دارد. باران بسیار زیاد یا کم، نوسانات دما و سایر شرایط آب و هوایی بر بهره وری زنبور عسل تأثیر می گذارد.

درآمد مزرعه از کندوهای زنبور عسل

آیا می توانید با زنبورها ثروتمند شوید؟ این لبخند بر لبان من می آورد زیرا اکثریت قریب به اتفاق زنبورداران درآمد خوبی ندارند. اگرچه کسانی هستند که کسب درآمد از زنبورداری.

صرف نظر از تعداد کندوهایی که دارید – کار ارزشمند اما سختی است. زیاد زنبورداران یک تجارت زنبورداری را بر اساس فروش زنبورها و لوازم زنبورداری ایجاد می کنند.

و چند زنبوردار برای افرادی که به دنبال تسکین آرتریت هستند، درمان زهر زنبور عسل را ارائه می دهند. راه های زیادی برای گسترش محصولات ارائه شده توسط زنبورستان وجود دارد.

حتی زنبورداران کوچک نیز از فروش عسل و سایر محصولات کندو – مانند موم – لذت می برند. ارزش هر پوند موم زنبور عسل بیشتر از عسل است.

البته، فروش محصول کندو اغلب تنها بخشی از طرح خانه داری است. مهارت های خانه داری دیگری وجود دارد که داشتن چند کندو در حیاط خلوت شما را تحسین می کند.

اگر تازه وارد زنبورها شده اید و می خواهید تقویت شوید، حتماً درباره کلاس آنلاین زنبورداری من اطلاعات بیشتری کسب کنید. این از سالها کمک به زنبورداران جدید ساخته شده است و به بسیاری از مبتدیان کمک کرده است -> -> کلاس آنلاین زنبورداری

سوالات متداول درباره زنبورداران

آیا من یک زنبوردار خوب می سازم؟

آیا آنچه برای تبدیل شدن به یک زنبوردار خوب لازم است دارید؟ بهترین زنبورداران ابتکار عمل را به کار می گیرند تا قبل از رسیدن زنبورها تا آنجا که می توانند در مورد زنبورها بیاموزند.

در حالی که همه ما در طول زمان به یادگیری بیشتر ادامه می دهیم، رویکرد یادگیری در زنبورداری منجر به کندوهای مرده می شود.

برخی از نکات مهم برای زنبورداران جدید عبارتند از: مایل به یادگیری باشید، صبور باشید، در سال اول انتظار زیادی نداشته باشید، تنها با چند کندو آهسته شروع کنید.

اگر همه اینها برای شما منطقی به نظر می رسد و چند ساعت در هفته فرصت دارید تا به زنبورها اختصاص دهید، ممکن است یک زنبوردار جوان باشید.

زنبورداران چقدر گزیده می شوند؟

یکی از معدود معایب مدیریت زنبورهای عسل نیش است. هنگام کار با کلنی های بزرگ حشرات گزنده، ممکن است چند موقعیت نیش بزند.

آیا زنبورداران اغلب نیش می زنند؟ پاسخ تا حد زیادی به زنبوردار، زنبورها و زمان بستگی دارد.

برخی از نژادهای زنبورهای عسل از نظر ژنتیکی بیشتر تمایل به دفاع دارند. به لطف شگفتی‌های زیست‌شناسی، برخی از خانواده‌های زنبور عسل مهربان هستند در حالی که برخی دیگر راحت‌تر آشفته می‌شوند.

به همین دلیل، هرکسی که تازه شروع به کار با زنبورها کرده است، باید نوع آرامتری از زنبور عسل را انتخاب کند. زنبورهای ایتالیایی نمونه خوبی از انتخاب مناسب برای زنبورداران جدید هستند.

در زنبورداری که از حرکات ملایم و نرم استفاده می کند احتمال گزش کمتر است درمان تقریباً کندو و کوبیدن تجهیزات به اطراف راه خوبی برای نیش زدن است.

استفاده از زنبور دودی برای آرام کردن زنبورها قبل از باز کردن کندو تمرین خوبی است. دودهای سفید خنک به زنبورهای عسل آسیبی نمی‌رسانند، فرومون‌های هشدار دهنده آن‌ها را می‌پوشانند.

در هوای طوفانی، بارانی یا متلاطم، هر کلنی زنبور عسل کمی در حاشیه خواهد بود. زنبورداران یاد می گیرند که چه زمانی کندو را باز کنند و زمانی که باید تا روز دیگری صبر کنند.

چرا لباس های زنبوردار سفید هستند؟

خوب، چرا این همه مردم کت و شلوار سفید پوشیده اند به حیاط زنبور عسل؟ منطقی نیست – مگر اینکه کمی بیشتر در مورد زنبورهای عسل بدانید. زنبورهای عسل تهاجمی نیستند (بیشتر) اما تدافعی هستند.

در استفاده از لباس زنبوردار سفید (به طور سنتی) یا هر کت و شلوار رنگ روشن بهترین است. آنها شما را کمتر شبیه یک شکارچی تیره رنگ می کند. شما نمی خواهید هنگام بازدید از زنبورهای خود مانند خرس به نظر برسید (یا بو کنید).

به عنوان یک زنبوردار که در منطقه خاک رس سرخ جنوب زندگی می کند، یک کت و شلوار سفید و کمی کلروکس راه بدی نیست. البته – مال من دیگر هرگز واقعاً سفید نخواهد شد!

با این حال، لباس زنبوردار نباید سفید باشد – هر رنگ روشنی به خوبی کار می کند. از هر رنگ یا سبکی که استفاده می کنید – خوب بودن پوشش محافظ برای ایمنی زنبوردار مهم است.زنبوردار زن با لباس سفید به قاب زنبور عسل از تصویر کندو نگاه می کند.

آیا زنبورداران برای زنبورها خوب هستند؟

زنبورداران خوبی وجود دارند و برخی دیگر چندان خوب نیستند. در بیشتر موارد، یک زنبوردار در واقع بهترین دوست زنبور عسل است. زنبورداران با استفاده از زنبورهای عسل قادر به تولید عسل و گرده افشانی مهم محصول هستند.

آیا این موضوع شخصاً برای زنبور عسل مهم است؟ نه اما، از آنجایی که گرده افشانی زنبورها در محصولات غذایی یک تجارت بزرگ است، مشکلات زنبور عسل مورد توجه قرار می گیرد.

زنبورداران برای زنبورها مفید هستند زیرا دائماً در حالت آماده باش هستند. کار سخت و هزینه زیادی صرف مدیریت کلنی های زنبور عسل می شود. در صورت بروز مشکل جدید یا غیرعادی، زنبورداران اولین کسانی هستند که از آن مطلع می شوند.

Apiarist بودن برای همه نیست

مدیریت کلنی های زنبور عسل مستلزم کار سختی است. همه وقت و انرژی لازم برای صرف این نوع پروژه را ندارند.

حتی با محافظت و آموزش، اکثر زنبورداران در برخی مواقع نیش می زنند. زنبورداری برای همه نیست و این اشکالی ندارد.

کسانی از شما که قادر به داشتن کندو نیستید می توانید با خرید عسل از زنبورداران کوچک محلی از زنبورداری حمایت کنید.

پیدا کردن زنبورداران محلی نزدیک تو

ارتباط با زنبورداران محلی همیشه یک استراتژی خوب است. ممکن است بخواهید با خرید عسل از آنها حمایت کنید. یا اگر یک زنبوردار جدید هستید، گفتگو با مردم محلی همیشه مفید است.

شاید فکر می کنید آیا زنبورداری در نزدیکی من وجود دارد؟ یک راه آسان برای پیدا کردن این موضوع این است که با اداره توسعه ایالتی خود تماس بگیرید. یا اگر ایالت شما انجمن زنبورداران فعال دارد – برای اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرید.

زنبوردار خوب بودن شغلی ارزشمند و با ارزش است. ممکن است هرگز ثروتمند نشویم. اما، ما نگاهی به دنیای زنبور عسل به اشتراک می گذاریم که کمتر کسی آن را تجربه خواهد کرد.

سفارش فوری عسل ♥