زنبورداران چقدر {سود دارند؟}


به عنوان یک زنبوردار چقدر می توانید انتظار حقوق داشته باشید؟ هوم، این یک سوال عالی است. مردم می توانند و می توانند در حرفه زنبورداری درآمد کسب کنند. ولی، چقدر به عنوان یک زنبوردار درآمد دارید توسط بسیاری از چیزهای مختلف تعیین می شود. علاوه بر این که آیا کندوهای خود را دارید یا نه برای شخص دیگری کار می کنید، مکان شما نیز نقشی در کسب درآمد تمام وقت با زنبورها دارد.

حقوق زنبورداران برای یک سال

زنبوردار تجاری در حال بازرسی قاب از کندوی زنبور عسل قبل از فروش کلنی برای تصویر درآمد.

زنبورداران در ایالات متحده دارای یک میانگین درآمد سالانه حدود 40300 دلار حقوق. اما، این میانگین دارای طیف وسیعی از بالا و پایین است که معنی چندانی ندارد.

متغیرهای زیادی در تعیین دستمزد افراد شاغل در صنعت زنبورداری وجود دارد. منطقه کشوری که کندوها در آن قرار دارند، شرایط بازار، تجربه زنبوردار و موارد دیگر همه عوامل هستند.

کسی که کندوها را در کالیفرنیا مدیریت می کند ممکن است سطح درآمد متفاوتی با یک زنبوردار در آلاباما داشته باشد.

اگر درآمد یک زنبوردار را برای خود در نظر می گیرید، باید از اداره کشاورزی ایالت خود شروع کنید زیرا آنها می توانند در مورد مجموعات مربوط به منطقه شما راهنمایی کنند.

کندوهای عسل در منطقه با تصویر برف زمستانی.

چند کندوی زنبور عسل برای کسب درآمد تمام وقت

اکثر زنبوردارانی که من می شناسم که با زنبورها امرار معاش می کنند بیش از 200 کندو دارند. اما تعداد کندوهای مورد نیاز برای کسب درآمد تمام وقت از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

اگر این رویایی است که در نظر دارید، ابتدا چند سوال را در نظر بگیرید؟ چقدر پول نیاز دارید تا آن را یک شغل تمام وقت در نظر بگیرید؟

هزینه های زندگی در منطقه شما چقدر است؟ آیا به تنهایی کار خواهید کرد یا امیدوارید که کارگران را استخدام کنید؟ همه اینها در کل درآمد مورد نیاز برای یک سال نقش دارند.

شما می توانید با زنبورها پول زیادی به دست آورید اما همچنین باید آماده باشید که پول زیادی خرج کنید. هزینه های شروع در سال های اول سنگین ترین هستند. با این حال، حتی با گذشت زمان – تجهیزات فرسوده شده و باید جایگزین شوند.

همچنین زنبورداری کشاورزی است و در معرض تأثیرات مثبت و منفی شرایط جوی است. سال های خوب با سود خوب و سال های بد خواهید داشت. عاقلانه است که برای دیدن شما در آن سال هایی که سود کم است، پول کنار بگذارید.

سود زنبورداری در هر کندو

زنبورهای سالم در منطقه ای با منابع شهد فراوان می توانند هر سال 300 تا 500 دلار سود در هر کندو تولید می کند. اما، این فرض می کند که شما هستید فروش عسل شما در بازاری که مایل به پرداخت آن است قیمت عسل خام درجه یک.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

حتی زنبورداران کوچک در حیاط خلوت می توانند از عسل تولید شده از چند کندو سود ببرند. به خصوص، اگر تجهیزات برداشت مانند دستگاه استخراج، مخازن بطری و غیره بین چند دوست به اشتراک گذاشته می شود.

بیشتر زنبورداران در این مرحله سرگرمی باقی می مانند و از فروش مقدار کمی عسل به دوستان و همسایگان لذت می برند. آنها مقداری از هزینه های نگهداری کندوهای خود را جبران می کنند اما به هیچ وجه درآمد کاملی ندارد.

در زمان های گذشته، بیشتر زنبورداران تجاری از طریق فروش عسل و اجاره زنبورها برای گرده افشانی. در بازار جهانی امروز، تعداد کمی از زنبورداران از فروش عسل تولید شده در ایالات متحده امرار معاش می کنند.

قیمت پایین عسل وارداتی، رقابت زنبورداران آمریکایی را در بازار بسیار دشوار کرده است. برخی از تولیدکنندگان عسل در مقیاس بزرگ مستعمرات را از ایالتی به ایالت دیگر منتقل کنید به دنبال جریان شهد

مشاغل گرده افشانی به تمرکز اصلی برخی از زنبورداران تجاری تبدیل شده است. این امر به دلیل قابل حمل بودن زنبورهای عسل امکان پذیر است. کلنی ها به عنوان خانواده های بزرگ در کندوهایی زندگی می کنند که می توانند از مکانی به مکان دیگر منتقل شوند.

گرده افشانی زنبور عسل برای کشاورزی مدرن بسیار مهم است. با این حال، زنبورداری گرده افشانی هزینه های خاص خود را دارد که باید در نظر گرفته شود. جابجایی زنبورها از یک مکان به مکان دیگر مستلزم تجهیزات ویژه، زمان و هزینه است.

از نظر تفکر فراتر از عسل، فعالیت دیگری نیز وجود دارد که زنبورداران برای افزایش درآمد خود از آن استفاده می کنند – حذف زنبور.

هر سال صاحبان خانه‌ها دسته‌ای از زنبورها در پشت بام یا دیوار خانه‌ها زندگی می‌کنند. حذف و جابجایی این مستعمرات یک شغل سودآور برای زنبوردار با کمی مهارت نجاری است.

کندوهای تجاری در زمینه تصویر شبدر.

شرح شغل زنبوردار

اگر یک زنبوردار حرفه ای شوید، چه شغلی انجام خواهید داد؟ کسانی که در یک زنبورستان بزرگ انجام وظایفی مانند: بازرسی کندو، تغذیه زنبورها، بررسی وضعیت ملکه و ایجاد شکاف کندو.

وظیفه اصلی زنبوردار حفظ سلامت کلنی ها است. یک کلنی سالم بیشتر از یک کلنی بیمار عسل تولید می کند یا گل های بیشتری را گرده افشانی می کند.

حقوق شما بر اساس منطقه ای که در آن زندگی می کنید، سطح مهارت شما و مدل کسب و کار مالک تعیین می شود. برخی منابع الف را نقل می کنند حقوق زنبوردار 12 تا 25 دلار در ساعت.

اگر شما مزرعه زنبور عسل خود را راه اندازی کنید، علاوه بر حفظ کندوهای خود، باید تصمیمات تجاری نیز بگیرید. آیا باید با بدست آوردن کندوهای بیشتر، زنبورستان را گسترش دهید؟

چند کهیر خیلی زیاد است? تعیین اینکه چند کهیر را می توانید به تنهایی مدیریت کنید ممکن است دشوار باشد. بهترین برنامه این است که به آرامی تعداد کندوها را در زنبورستان خود افزایش دهید. شما متوجه خواهید شد که زمانی که آن را بیش از حد می شود.

سپس، می توانید تصمیم بگیرید که در آن سطح نگه دارید یا خیر یا کمک استخدام کنید. بیش از آنچه می توانید کندو نگهداری نکنید. این فقط منجر به کندوهای ناسالم می شود که تولیدکنندگان ضعیفی هستند.

شرایط کار در زنبورستان

زنبورهای عسل حشراتی هستند که در ماه‌های گرم فعال هستند. در واقع، زنبورداری می تواند کار گرم و چسبناکی باشد، زیرا بسیاری از مشاغل باید در گرم ترین ماه های سال انجام شوند.

اینجا در جنوب اغلب می گوییم “در ماه آوریل زنبوردار خوب بودن آسان است، این اتفاقی است که در ماه ژوئیه و آگوست رخ می دهد که زنبورداران را از زنبورداران جدا می کند”.

نیش زنبور چطور؟ زنبورداران با وجود وسایل حفاظتی دچار نیش می شوند. هر چه تعداد کلنی های بیشتری داشته باشید، احتمال بیشتری برای مواجهه با موقعیت های گزنده خواهید داشت. با این حال، با تجربه و لباس محافظ مناسب، زنبورداران یاد می گیرند که چگونه نیش را به حداقل برسانند.

شیشه عسل، لانه زنبوری مومی و سایر محصولات کندو برای فروش توسط زنبوردار تصویر.

نحوه افزایش سود در پرورش زنبور عسل

فرقی نمی‌کند شما یک زنبوردار سرگرمی باشید، یا یک زنبوردار تجاری، راه‌هایی برای افزایش حاشیه سود وجود دارد. هر کسب و کاری راه هایی برای کاهش ضایعات دارد.

برای استفاده از حداکثر بهره وری، کلنی های سالم را حفظ کنید. این به معنای کنترل انگل هایی مانند واروآ است کنه ها در تمام طول فصل برای جلوگیری از از دست دادن کلنی.

برای کاهش هزینه ها از قبل برنامه ریزی کنید و لوازم را به صورت عمده خریداری کنید. اغلب زنبوردار می تواند با خرید مقادیر بیشتری از تجهیزات زنبورداری مانند قاب، فونداسیون یا حتی جعبه، مقداری پول پس انداز کند.

ساده ترین راه برای افزایش سود، گسترش خط تولید است. فراتر از عسل فکر کنید – این را می توان حتی به عنوان یک سطح سرگرمی انجام داد.

فروش محصولاتی مانند موم زنبور عسل، شمع موم، بره موم یا گرده یک راه عالی برای به دست آوردن درآمد اضافی است. اگر زنبورستان بزرگتری دارید، فروش کلونی nuc به زنبورداران محلی در بهار بسیار سودآور است.

برخی از سرگرمی ها لذت می برند پرورش ملکه های محلی. پرورش ملکه کار زیادی است اما بسیار سرگرم کننده است و همیشه زنبوردارانی در این نزدیکی هستند که آنها را می خواهند.

اگر می خواهید زنبورداری را به عنوان راهی برای امرار معاش امتحان کنید، نمی خواهم شما را منصرف کنم. با این حال، من احتیاط می کنم که ممکن است ابتدا برای یک زنبوردار بزرگتر کار کنید. زنبورداری آسان نیست و حتی بهترین زنبورستان هر سال مستعمرات را از دست می دهند.

هر کندویی سودآور نخواهد بود – برخی خواهند مرد و برخی دیگر هرگز به پتانسیل خود نمی رسند. این کشاورزی از بسیاری جهات همراه با تمام شادی ها و دردهایی است که با زندگی مزرعه همراه است.

راه های بسیار آسان تری برای کسب درآمد نسبت به نگهداری زنبور عسل وجود دارد. برای شاد بودن با درآمد زنبوردار تمام وقت، باید به آن علاقه داشته باشید. برای کسانی که این کار را انجام می دهند، این یک روش زندگی نیروبخش با افق ها و پیچ های جدید دائمی در جاده است.

سفارش فوری عسل ♥