زنبورداران معروف: دیروز و امروز


فکر کردی تنها طرفدار زنبور عسل هستی؟ به هیچ وجه. کسانی از شما که علاقه مند به زنبوردار شدن هستند به تعدادی زیبا می پیوندند زنبورداران معروف انسان ها و زنبورهای عسل هزاران سال است که با هم تعامل دارند. در واقع شیفتگی ما به این حشره حقیر هر ساله باعث ایجاد زنبورداران جدید می شود. شاید تعجب کنید که بدانید برخی از آنها چه کسانی هستند.

زنبورداران معروف در تاریخ و امروز

تصویر زنبوردار زن در حال بازرسی کلنی های زنبورهای عسل.

در زمان های اولیه، زنبورها برای به دست آوردن عسل از بین می رفتند. این منجر به نیاز دائمی برای یافتن مستعمرات جدید شد. آنها اغلب در خانه اسکان داده می شدند کاه کاه – بسیار متفاوت از امروز انواع کندوهای مدرن.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

زنبوردار اولیه با تصویر کندو.

با گذشت زمان، بشر می خواست در مورد اسرار کندو بیشتر بداند. زنبورداران یاد گرفتند که چگونه زنبورها را مدیریت کنید و بدون از بین بردن کلنی عسل برداشت کنید.

در آمریکای مستعمره، زنبورداری یک سرگرمی افتخارآمیز بود. و، نگهداری زنبورها به مردم اجازه ارائه داد عسل جمع آوری کرد، موم زنبور عسل و سایر منابع ارزشمند برای خانواده خود.

این زنبور عسل تنها حشره است که غذای مصرفی مستقیم انسان را تولید می کند. با این حال، برخی از مردم بیشتر از زنبور عسل لذت می برند محصولات ارائه شده توسط زنبورداری.

بسیاری از این افراد به خاطر دستاوردهای دیگر به خوبی شناخته شده اند. اما، مطمئنم که آنها افتخار می کردند که خود را زنبوردار می نامیدند. با چند نفر آشنا هستید؟

فعالیت های مختلف زنبورداری زنبوردار با سیگاری، کندو در برف و قاب زنبور.

لئوناردو دیکاپریو

لئوناردو دیکاپریو، بازیگر برنده جایزه اسکار، زنبوردار افتخاری نیز هست. او این سرگرمی را به عنوان راهی برای استراحت و فرار از استرس شغلی خود آغاز کرد. لذت داشتن چند کندو در باغش به او کمک می کند تا با مشکلات زندگی روزمره کنار بیاید.

هنری فوندا

هنری فوندا، بازیگر مشهور، زنبوردار ماهری نیز بود. او زنبورهای عسل را در ملک خود در بل ایر (کالیفرنیا) نگهداری می کرد، جایی که آنها از شهد درختان لیمو و پرتقال او لذت می بردند.

او قبل از اینکه بازیگر شود یک زنبوردار بود و نشان شایستگی Eagle Scout را برای زنبورداری به دست آورد.

گفته می شود که او شیشه های عسل خود را با برچسب: عسل هنری هدیه داد. حالا، چه کسی یک شیشه از آن را نمی خواهد.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

پیتر فوندا

پیتر فوندا که به خاطر مشارکت‌هایش در جامعه بازیگری شناخته می‌شود، یک زنبوردار کاملاً ماهر بود.

در واقع، او توسط فلوریدا به عنوان زنبوردار سال انتخاب شد انجمن زنبورداری دولتی. بازی او از زنبورداری در فیلم طلای اولی (Ulee’s Gold) وضعیت اسفبار زنبورداران را به منصه ظهور رساند.

مورگان فریمن

من فقط عاشق مورگان فریمن هستم. او نیازی به معرفی برای تماشاگران سینما ندارد. او علاوه بر بازی در فیلم های متعدد در طول سالیان، زنبوردار نیز می باشد.

آقای فریمن همیشه بوده است مدافع صریح حفاظت از محیط زیست

از زمانی که زنبوردار شد، معجون این مزرعه می سی سی پی را برای مراقبت از زنبورهای خود اختصاص داده است. او همچنین به حامی صریح زنبورها تبدیل شده است.

سر ادموند هیلاری

از سر ادموند هیلاری به عنوان یکی از دو نفر اول یاد می‌شود که در سال 1953 به قله اورست رسیدند. کار در مزرعه زنبورهای پدرش در نیوزیلند – به او مرخصی داد تا در زمستان از کوه نوردی لذت ببرد.

در سفر به بالای آن شیب، باید فکر کنم که آیا او چیزی داشته است یا خیر میله های عسل در کوله پشتی اش برای انرژی؟

بقراط

این پزشک معروف یونانی را پدر علم پزشکی می دانند. نوشته های او در مورد بیماری ها و درمان ها هنوز هم تا به امروز مورد احترام است.

رهایی از اهمیت تغذیه برای سلامتی. او زنبورداری و استفاده از زهر زنبور عسل، عسل و سایر محصولات کندو را به عنوان یک دارو در حوزه پزشکی ترکیب کرد.

کارتون شخصیت شرلوک هلمز به عنوان تصویر زنبوردار معروف.

شرلوک هولمز

به گفته کانن دویل، تخیلی کارآگاه شرلوک هلمز زنبوردار معروف دیگری بود. شاید از او به عنوان یک کارآگاه باهوش یاد شود. اما تجربه زنبورداری او پس از بازنشستگی آغاز شد.

زنبورداری شامل برخی کارآگاهی است، بنابراین به نظر می رسد این پایان مناسب برای یک حرفه درخشان است. آیا یک فرد خیالی می تواند یک زنبوردار معروف باشد؟

مطمئناً، اگر او بتواند جنایات را حل کند – می تواند زنبورها را نگه دارد. چه کسی بهتر است به شما کمک کند گرفتن ازدحام?

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون بازیگر سرشناس آمریکایی در شهر نیویورک متولد شد. او از کودکی حرفه بازیگری را آغاز کرد. آثار سینمایی او شامل عناوینی چون «گمشده در ترجمه» و «خاطرات پرستار بچه» است. او علاوه بر کسب چندین نامزدی اسکار در برادوی ظاهر شده است.

عشق به زنبورها از جمله علایق اوست. در واقع، زمانی که با رایان رینولدز ازدواج کرد، یک کندو توسط یکی از بازیگران (ساموئل ال جکسون) به عنوان هدیه عروسی به او هدیه داده شد. وضعیت او به او فرصتی عالی برای حمایت از هدف نجات زنبورها می دهد.

زنبور عسل در زنبورداری گل زرد آرامش بخش و جذاب است.

سیلویا پلات

سیلویا پلات شاعر و رمان نویس آمریکایی بود که در سال 1932 در ماساچوست متولد شد. عشق او به نوشتن و حشرات باید از پدرش باشد. او یک حشره شناس و استاد زیست شناسی در دانشگاه بوستون بود.

زنی باهوش که از افسردگی نیز رنج می برد، شاید نظم و آرامش را در دنیای ساختار یافته زنبورها یافت. او در اواسط دهه 1960 در انگلستان زندگی می کرد و شروع به نگهداری زنبورها کرد. آنها موضوع بسیاری از شعرهای قدیمی او بودند.

تصویر زنبوردار خانم.

کک – فلفل قرمز تند تند

مایکل بالزاری که با نام حرفه‌ای فلی شناخته می‌شود، موسیقی‌دان و هنرپیشه استرالیایی-آمریکایی است. او نوازنده باس گروه Red Hot Chili Peppers است.

او علاوه بر عشق به موسیقی، به مسائل زیست محیطی نیز علاقه دارد. او اغلب ماجراهای زنبورداری خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.

مارتا استوارت

مارتا استوارت ملکه همه چیزهای خانه داری با سبک است. آیا کاری هست که او نتواند انجام دهد؟ تمایل او به داشتن یک باغ بزرگ، باعث قدردانی از زنبور عسل شد. او می داند که زنبورها چقدر برای گرده افشانی مهم هستند.

او سال ها زنبوردار بوده و عشق خود را به زنبورداری در حیاط خانه با دیگران به اشتراک می گذارد. من نمی دانم که آیا زنبورهای مارتا بهتر از من خانه نگه می دارند یا شما؟

تصویر پرتره زنبوردار لئو تولستوی.

لئو تولستوی

این نویسنده روسی احتمالاً بیشتر با رمان جنگ و صلح خود شناخته می شود. این اثر برجسته ادبیات جهان و بزرگترین اثر اوست.

ولی او همچنین یک زنبوردار معروف بود، عشق خود به زنبورداری را با دوستان و کالج ها به اشتراک می گذارد. او حتی دو بار در کتاب به زنبورداری اشاره کرده است.

عشق زیاد او به زنبورها در دفتر خاطرات همسرش ثبت شده است. او (سونجا) از او صحبت کرد که در مقابل کندوهایش خمیده بود و توری روی سرش داشت و خاطرنشان کرد که زنبورها مرکز دنیای او هستند. (آشنایی به نظر می رسد، اینطور نیست.)

ماریا فون تراپ

نام ماریا فون تراپ در سراسر جهان شناخته شده است. او رئیس خوانندگان خانواده تراپ بود. داستان زندگی و فرار او از اتریش الهام بخش فیلم صدای موسیقی بود.

او همچنین یک زنبوردار مشتاق بود. پس از ورود به ایالات متحده در اوایل دهه 1940، او در ورمونت زندگی کرد. او در مزرعه خانوادگی خود از زنبورهای عسل نگهداری می کرد. شوهرش او را در حرفه زنبورداری تشویق کرد.

این افراد از اقشار مختلف جامعه می آیند. همه در زندگی حرفه ای خود به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. چه وجه مشترکی با هم دارند؟

نتیجه

هر یک از این افراد به عنوان یک زنبوردار معروف شناخته می شوند. برای بسیاری، زنبورداری «ادعای شهرت» آنها نبود. با این حال، آنها در زندگی پرمشغله خود وقت گذاشتند تا با زنبورهای عسل ارتباط برقرار کنند.

لذت مدیریت کندو لذتی است که افراد از طبقات مختلف زندگی مشترک دارند. این حشرات مبهم راه خود را به آگاهی ما وارد می کنند. یوتا به ایالت کندوی عسل معروف است زیرا مردم کندوی عسل را به عنوان نماد ایالت انتخاب کردند!

این که آیا شما یک زنبوردار شهری – مدیریت بی سر و صدا چند کندو یا یک مقیاس بزرگ زنبوردار مهاجر گرده افشان محصولات زراعی، شما به یک گروه بسیار چشمگیر از مردم پیوسته اید.

چه کسی مشهور بعدی خواهد بود زنبوردار? شاید تو باشی!

سفارش فوری عسل ♥