روز شکرگزاری با عسل می درخشد | هیئت ملی عسل


تصویر وبلاگ عسل شکرگزاری

دوباره همان موقع از سال است! تنها چند روز دیگر به روز شکرگزاری باقی مانده است. می تونی باور کنی؟ ما این زمان از سال را به خاطر چیزی که معرف آن است دوست داریم – عشق، خانواده، شکرگزاری و شمارش نعمت هایمان، و البته، دور هم جمع شدن دور یک میز پر از غذاهای خوشمزه.

تعطیلات زمان خاصی از سال است و عسل واقعاً می تواند غذاهای مورد علاقه شما را درخشنده کند. عسل نه تنها یک شیرین کننده خوشمزه و کاملا طبیعی است، بلکه بسیاری از عملکردهای دیگر را در آشپزخانه انجام می دهد. آیا می خواهید یک دستور کوکتل جدید را امتحان کنید؟ عسل تعادل کامل را برای طعم های پیچیده به ارمغان می آورد. آیا پخت و پز روش شما برای جشن گرفتن تعطیلات است؟ عسل ماندگاری نان، کلوچه و کیک مورد علاقه شما را افزایش می دهد. و کلید یک بوقلمون آبدار روز شکرگزاری چیست؟ حدس زدی – عزیزم!

از صبحانه خانوادگی گرفته تا شام شکرگزاری شما، هیچ غذایی وجود ندارد که عسل نتواند آن را بالا ببرد و ما فهرستی از غذاهای مورد علاقه خود را که مطمئناً در جمع تعطیلات شما مورد توجه قرار خواهند گرفت، جمع آوری کرده ایم.

صرف نظر از اینکه شما یک صبحانه شیرین یا خوش طعم را ترجیح می دهید، نمی توان انکار کرد که اولین وعده غذایی واقعاً لحن بقیه روز را تنظیم می کند. برای دندان شیرین، ما نان های چسبناک لعاب دار دارچینی خود را داریم، و برای دوستداران خوش طعم زندگی شما، بندیکت بیکن پخته شده با عسل خود را داریم. هر راهی را که انتخاب کنید، واقعاً نمی توانید ببازید!

از آنجایی که خانواده و دوستان وارد می شوند، داشتن یک یا دو پیش غذا برای پذیرایی از مهمانان در حین اتمام آماده سازی، بسیار خوب است. سینی فنجان های عسل را با بری، گردو و کرن بری یا بروشتای شمال غربی ما بچینید و همیشه به عنوان مهماندار با بهترین خانم شناخته می شوید.

در حالی که ممکن است بوقلمون (یا ژامبون) ستاره جشن شما باشد، همه ما می دانیم که بازیگران نقش مکمل به همان اندازه مهم هستند و در روز شکرگزاری تفاوتی با آن ندارند. امسال ما شیرینی‌های شیرینی خوشمزه را سرو می‌کنیم که آنقدر خوشمزه هستند که هرگز باور نمی‌کنید درست کردنشان به این راحتی باشد. قیمه را فراموش نکنید! چاشنی نان ذرت عسلی ما مطمئناً حتی برای گزنده ترین خورندگان هم مورد استقبال قرار خواهد گرفت. و یک بوقلمون شکرگزاری بدون سس کرن بری چیست؟ اگر تا به حال سس کرن بری خودتان را درست نکرده اید، این سال را با سس ساده و خوشمزه کرن بری سیب بزرگ ما درست کنید.

امسال یک پرنده بزرگ درست نمی کنید؟ یک تعطیلات کوچک و آرام نیز می تواند فقط بلیط باشد. سینه بوقلمون گیاهی ما به راحتی شش نفر را تغذیه می کند و سرشار از طعم لذیذ است.

در این مرحله، ممکن است به چیزی برای شستن این همه غذای لذیذ نیاز داشته باشید. خوب، مارتینی گلابی لعابدار و سیب عسلی غیرالکلی فقط چند مورد از غذاهای خوشمزه پاییزی هستند که دقیقاً همان چیزی است که وعده غذایی تعطیلات شما می خواهد.

و برای پایان دادن به همه چیز، ما یک پیچ و تاب سرگرم کننده را در پای سیب کلاسیک با گردش مالی سیب عسل خود انجام می دهیم. و بهترین بخش؟ آنها برای وعده های تکی عالی هستند!

با این حال که آن را درست می کنید، امیدواریم شکرگزاری بسیار شیرینی داشته باشید!

سفارش فوری عسل ♥