روز شکرگزاری با عسل مبارک باشد!


تصویر دستور العمل های شکرگزاری 170626 071515

این یک هفته بزرگ در خانه های سراسر آمریکا است – این هفته شکرگزاری است! در آغاز فصل سرگرمی تعطیلات، همه ما مشتاقانه منتظر هستیم که از خانواده و دوستان خود در خانه خود استقبال کنیم یا برای تعطیلات به خانه شخص دیگری سفر کنیم. این یک زمان هیجان انگیز از سال است که زمانی را با عزیزانی می گذرانیم که ممکن است روزها، هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها ندیده باشیم. روز شکرگزاری همچنین به عنوان یکی از خوشمزه ترین تعطیلات شناخته می شود، زیرا هیچ چیز مانند غذا خانواده ها را دور هم جمع نمی کند.

همانطور که ما منوهای خود را آماده می کنیم – پر از پوره سیب زمینی خامه ای، سیب زمینی شیرین کاملا کاراملی شده، رول های کره ای و البته یک بوقلمون آبدار – می خواهیم به شما یادآوری کنیم که چگونه عسل می تواند منوی تعطیلات شما را به سطح بالاتری برساند. عسل با فواید بسیاری که دارد، واقعاً تنها عنصری است که هر قسمت از منوی شما را تقویت می کند، از صبحانه و نوشیدنی گرفته تا مخلفات، دسرها و حتی مراسم اصلی. ما همه چیزهایی را که برای برنامه ریزی کل روز بوقلمون نیاز دارید در اختیار داریم و عنصر مورد علاقه ما – عسل – را در خود جای داده است!

اگر شما هم مانند ما هستید، رژه روز شکرگزاری تعطیلات شکرگزاری شما را آغاز می کند (واقعیت جالب – امسال این رژه 90 سال سرگرمی خانواده ها را در سراسر کشور جشن می گیرد). این بدان معناست که خانواده در حال قیام و درخشش هستند و زودتر می‌درخشند و وقتی به آشپزخانه می‌آیند با یک صبحانه خوشمزه از آنها استقبال کنید. نان زغال اخته عسلی ما با چرخش پنیر خامه ای و بیکن عسلی- اسکون چدار دو گزینه عالی هستند زیرا هر دو را می توان از شب قبل درست کرد، به این معنی که وقت آشپزخانه اضافی برای شما وجود ندارد.

فرقی نمی‌کند که یک خانه کامل داشته باشید، یا شرکتی که زودتر برای گپ زدن در حین تهیه غذای بزرگ به آنجا می‌آیند، باید مقداری پیش‌غذا در دسترس داشته باشید تا شکم گرسنه و انگشتان چسبنده‌شان را از خود دور نگه دارید. چرا یک سینی از کدو حلوایی ترد و کراستینی انار با فتا و عسل یا عسل و آجیل لعاب دار بری نگذاشتید؟ مهم نیست که کدام را انتخاب کنید، مهمانان شما با خوشحالی مشغول خواهند شد.

آیا مهمانان ما تشنه هستند؟ یک دسته از پانچ پارچ تاکستان ما (که می تواند برای سرو آسان در یک کاسه نیز سرو شود) را برای بزرگسالان مخلوط کنید، و برای بچه ها، یک اسپریتزر میوه عسل درخشان بسیار خوب عمل می کند.

اکنون به یک وعده غذایی بزرگ، پر از مخلفات لذیذ و یک پرنده مرطوب و آبدار رسیده ایم. آیا می دانستید که عسل بیشتر از شیرین کردن غذاهاست؟ همچنین به عنوان متعادل کننده و تقویت کننده طعم، امولسیفایر سس ها و مارینادها عمل می کند و حتی به شما کمک می کند رطوبت را در بوقلمون تعطیلات خود حفظ کنید. در اینجا برخی از غذاهای جانبی مورد علاقه ما با الهام از عسل آمده است که در سفره شکرگزاری ما قرار خواهند گرفت:

در مورد رویداد اصلی، ما در حال پختن بوقلمون لذیذ خود با Honey Cranberry Relish هستیم. به دنبال غذا دادن به یک مهمانی کوچکتر هستید؟ ما همچنین یک مرغ بازی با لعاب عسلی خوشمزه داریم.

حالا شکرگزاری بدون پای، یا دو (یا شاید حتی سه) چیست؟ درست است، ما سه پای خوشمزه داریم که مهمانان شما را تحت تاثیر قرار می دهد! آیا می دانستید پای سیب محبوب ترین پایی است که در روز شکرگزاری سرو می شود؟ خوب، ما یک برنده در پای سیب ملکه زنبور عسل خود داریم! و چگونه می توانید شکرگزاری را بدون پای کدو تنبل داشته باشید؟ باید پای کدو تنبل عسلی ما را امتحان کنید. و فقط برای سرگرمی، ما همچنین یک پای اسپند کرن بری فوق العاده داریم. می توانید مطمئن باشید که هیچ یک از مهمانان شما گرسنه نمی روند.

حتی اگر تعطیلات با همه دویدن ها، برنامه ریزی ها، میهمانان خانه و آشپزی کمی دیوانه کننده می شود، همه ما به یاد داشته باشیم که امسال برای چه چیزی بیشتر از همه سپاسگزاریم. در اینجا یک روز شکرگزاری شاد و خوشمزه است!

آیا دستور العمل مورد علاقه عسل شکرگزاری دارید؟ حتما آن را با ما در فیس بوک به اشتراک بگذارید، توییتر یا اینستاگرام با استفاده از هشتگ #HoneyInspireFeast ما در هدایای ماه نوامبر ما شرکت کنید!سفارش فوری عسل ♥