روز سنت پاتریک شیرین با عسل داشته باشید!


HONEY DO FIZZ HERO COMP

این هفته روز سنت پاتریک است و ما در حال تهیه برخی از دستور العمل های مورد علاقه خود با الهام از عسل و با تم ایرلندی برای جشن بزرگ هستیم. اما همانطور که آماده می‌شویم، فکر می‌کردیم که نگاهی عمیق‌تر به تاریخچه و اهمیت عسل و زنبورهای عسل در ایرلند سرگرم‌کننده است و تعدادی قطعه عسل واقعا سرگرم‌کننده پیدا کردیم!

بر اساس گزارش مرکز ملی داده تنوع زیستی در واترفورد، ایرلند، این کشور در حال حاضر تنها یک گونه زنبور عسل (Apis mellifera) و تقریباً 24000 کندو را گزارش می دهد. به دلیل بیماری بین جنگ ها، زنبورهای عسل از فرانسه، ایتالیا، روسیه و هلند مجبور شدند برای کمک به بازسازی جمعیت زنبورهای عسل وارد شوند و بنابراین بسیاری از زنبورهای عسل در ایرلند ترکیبی از همه آنها هستند.

دانشمندان در لوس آلاموس بر روی آموزش زنبورهای عسل برای شناسایی مواد منفجره کار کرده اند.

آیا می دانستید که کندوهای زنبور عسل برای نشان دادن قدردانی یا وفاداری به پادشاهان و ملکه های ایرلندی باستانی هدیه داده می شد؟ همه ما می دانیم که یک هدیه چقدر شیرین خواهد بود!

گفته می شود که بهترین چنگ های گالیک باستانی با پهپاد زنبورها کوک شده است.

همچنین گزارش شده است که عسل جزء اصلی رژیم غذایی ایرلندی باستان بوده است. شنیده ها حاکی از آن است که هر یک از افراد سر سفره سلطنتی کاسه عسل مخصوص به خود داشتند و هر لقمه غذایی را در آن فرو می کردند! همچنین از عسل برای ترشی کردن گوشت به ویژه ماهی قزل آلا استفاده می شد که تا به امروز در سراسر جهان رواج دارد و حتی در شیر گرم مصرف می شد.

در حالی که ممکن است هر لقمه ای از غذای خود را در شیرین کننده طبیعی مورد علاقه خود غوطه ور نکنیم، عسل هنوز به دلیل استفاده های فراوان در آشپزی شناخته شده است. از شیرین تا شور و همه چیز در این میان، ما پنج دستور العمل عسل داریم که روز سنت پاتریک شما را شیرین می کند!

چگونه روز سنت پاتریک خود را شیرین می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سفارش فوری عسل ♥