روز جهانی زنبور عسل: بزرگداشت مشارکت…


Bianca ackermann E Yzx1b R Ob Y unsplash

زنبورداران و زنبور عسل محبوب ما در روز جهانی زنبور عسل در 20 مه امسال به رسمیت شناخته خواهند شد، اما برای ما در هیئت ملی عسل (NHB)، روز جهانی زنبور عسل است هر روز. ما کار سخت پشت صنعت چند صد ساله زنبورداری را تحسین می کنیم و تأثیرات مثبت زنبورها را بر اقتصادهای سراسر جهان و در اکوسیستم خود می شناسیم. تصور اینکه یک سوم غذاها در رژیم غذایی ما توسط زنبورها ممکن می شود دشوار است – و به همین دلیل است که افزایش آگاهی در مورد اهمیت حفاظت از زنبورهای عسل و حرفه زنبورداری بسیار مهم است. بدون زنبورها، ما غذاهای مغذی را که از آن لذت می بریم و به آنها تکیه می کنیم، نخواهیم داشت.

روز جهانی زنبور عسل مصادف با سالروز تولد آنتون جانشا، پیشگام زنبورداری است که در سال 1734 به دنیا آمد. او در زمان خود پیشگام تکنیک های مدرن زنبورداری بود و زنبورها را به دلیل توانایی آنها در کار سخت و در عین حال موجودات خودکفا ستایش کرد. به سرعت به سال 2021، روز جهانی زنبور عسل اکنون فرصتی برای همه ما است تا بر اهمیت جشن گرفتن زنبورهای عسل و سایر گرده افشان ها تمرکز کنیم.

در اینجا چند فرصت جالب وجود دارد که زیبایی روز جهانی زنبور عسل را به تصویر می کشد و تلاش هماهنگ برای حمایت از زنبورداران و زنبورهای عسل را در تمام طول سال نشان می دهد.

Honey Bee-stro در جشنواره بین المللی گل و باغ Epcot®

هیئت ملی عسل (NHB) با هیجان اعلام می کند که Honey Bee-stro برای فصل 2021 بازگشته است! Bee-stro مورد علاقه مهمانان Walt Disney World® است و داستان شیرین زنبورهای عسل، گیاهانی که گرده افشانی می کنند و عسل خوشمزه ای که درست می کنند را به اشتراک می گذارد. باغ Honey Bee-stro به مهمانان درباره نقش زنبورهای عسل در اکوسیستم ما آموزش می دهد. علاوه بر این، تقویت می کند که با خوردن عسل، مهمانان از زنبورداران و زنبورهای عسل حمایت می کنند. با سرمایه گذاری در صنعت عسل، مصرف کنندگان به حفظ عملیات زنبورداری و تامین مالی تحقیقات حیاتی سلامت زنبور عسل کمک می کنند. بازدیدکنندگان همچنین می توانند راه های ساده ای را برای کمک به حمایت از زنبورهای عسل در خانه بیاموزند.

تحقیقات سلامت زنبور عسل

برای سال‌ها، ما با Project Apis m.، که سازمانی است که به تحقیقات متمرکز بر افزایش سلامت و سرزندگی کلنی‌های زنبور عسل و در عین حال بهبود تولید محصول اختصاص دارد، مشارکت بزرگی داشته‌ایم. ما با هم وب‌سایت Bee Health Collective را راه‌اندازی کردیم که به عنوان یک فروشگاه یک‌جا برای اطلاعات در مورد سلامت زنبورها در ایالات متحده عمل می‌کند. امکانات سایت عبارتند از:

  • پایگاه های داده پروژه های تحقیقاتی علمی از سال 2009، و همچنین فهرستی از محققان آمریکایی که در این زمینه کار می کنند.
  • معیارهای سلامت زنبور عسل ارائه شده از طریق اینفوگرافیک، تصاویر و روایت در مورد موضوعاتی مانند سلامت زنبور عسل، زنبورداری، گرده افشانی و عسل؛
  • تابلوی اعلانات زنبور عسل نشان دادن آگهی‌های شغلی مرتبط با زنبور عسل و فرصت‌های تأمین مالی، از جمله زنبورداری، تحقیقات زنبور عسل، کمک‌های مالی و بورسیه.

روز جهانی زنبور عسل را در 20 مه با اتصال به «سری ویدیوهای جشن زنبورداری» در YouTube جشن بگیرید و درباره نقش اساسی زنبورها و زنبورداران در تغذیه سیاره و مردم آن بیشتر بدانید.

سفارش فوری عسل ♥