روز بازی را با عسل برنده شوید!


بال های کبابی عسل سریراچا 1

زمان سوپربول دیگری فرا رسیده است، بازی ای که تیم قهرمان لیگ ملی فوتبال را تعیین می کند. امسال شاهد یک رویارویی حماسی بین نیوانگلند پاتریوتز و فیلادلفیا ایگلز خواهیم بود. می توان ادعا کرد که این دو تیم بسیار آمریکایی هستند که تاریخچه ای به بوستون و فیلادلفیا در شکل دادن به کشور بزرگ ما دارد. وقتی آن را به این صورت قرار می دهید، مفهوم نسبتاً جالبی ایجاد می کند.

در حالی که گفته می شود بیسبال “ورزش آمریکا” است، به نظر می رسد این ورزش در سراسر جهان گسترش یافته است، اما فوتبال آمریکایی واقعاً یک بازی است که ما می توانیم آن را بازی خودمان بنامیم، و با آن جشن فرهنگ آمریکایی همراه است. حالا چه بازی را تماشا کنید و چه نخواهید داشت و برای هر یک از تیم ها ریشه یابی خواهید کرد، نمی توان انکار کرد که یکی از بهترین قسمت های یکشنبه سوپر باول قطعا غذا است. چند نفر از شما فقط برای خوردن میان وعده در مهمانی های Super Bowl شرکت می کنید؟ شاید یکی دو بار در این مورد مقصر بوده باشیم، اما افسوس که غذا خوشمزه است.

اکنون چگونه می توانیم بدون به اشتراک گذاشتن برخی از دستور العمل های روز بازی مورد علاقه خود در مورد غذا صحبت کنیم؟ باور کنید یا نه، عسل واقعاً می تواند آن را در زمان سرگرمی به خانه ببرد. عسل علاوه بر اینکه یک شیرین کننده خوشمزه است، یک امولسیون کننده و متعادل کننده طعم ایده آل در مارینادها، دیپ ها و جرعه ها نیز می باشد. از بال های شیرین و تند گرفته تا همبرگرهای خوش طعم، عسل غذاهای مورد علاقه شما را به سطح بالاتری می برد.

در زیر 16 مورد از دستور العمل های مورد علاقه ما با الهام از عسل است که مطمئناً با مهمانان شما در آخر هفته سوپر بول برنده می شوند.

و نوشیدنی هایی را فراموش نکنید که همه آنها را بشویید. برای دوستداران آبجو در خانه، حتماً از عسل شاندی ساده و خوشمزه ما دیدن کنید، و برای کوچکترها (و بزرگسالان غیرمصرف) ما لیموناد عسل مرکبات کبابی خوشمزه خود را تهیه کرده ایم.

مهم نیست که کدام تیم شکست بخورد، ذائقه شما مطمئنا برنده خواهد شد!

چه دستور پخت جدیدی را برای امتحان کردن این آخر هفته هیجان زده اید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سفارش فوری عسل ♥