رنگ عسل: شادی، شیرینی و گرما


میکسر میکسر استند عسل کیچن اید
اعتبار عکس: KitchenAid

رنگ، طعم و حتی عطر عسل بسته به شهد گلهایی که توسط زنبورهای سازنده آن بازدید می شود، متفاوت است. سایه ها از تقریباً بی رنگ تا قهوه ای تیره متغیر است، در حالی که طعم ها از ظریف به پررنگ می شوند. حتی عطر عسل ممکن است یادآور گل باشد.

ظاهراً غنا و جذابیت عسل در سال 2021 آتش گرفته است! مهمتر از همه، KitchenAid عسل را رنگ سال خود نامگذاری کرده است. آماده باشید، آن میکسرهای ایستاده و اسپید مخلوط کن های مقاومت ناپذیر اکنون در یک سایه طلایی برای گرم کردن هر آشپزخانه ای عرضه می شوند.

در اینجا Architectural Digest آن را توصیف می کند:

همانطور که از نام آن پیداست، عسل همه چیز در مورد شادی و شیرینی است. در حالی که رنگ‌های سال 2021 از برندهای رنگ تمایل داشتند تا بر خواسته‌های ما برای سلامتی، آرامش و بهبودی در زمانی که خانه‌های ما نقش برجسته‌تری در زندگی ما بازی می‌کند، تأکید کند، KitchenAid فکر می‌کند که هانی بر حس هماهنگی و اجتماع ناشی از مردم تأکید می‌کند. گرد هم می آیند – ایده آل برای یک دسته تازه از کوکی ها.

علاوه بر این، Jon Bellante، مدیر بازاریابی جهانی KitchenAid، می‌افزاید: «برای KitchenAid، به طور فزاینده‌ای آشکار شده است که گرمای انسانیت در درجه اول اهمیت قرار دارد. عسل فقط محصولی نیست که ما در دستور پخت غذاها در سراسر جهان استفاده می کنیم. این دعوتی است برای ارتباط و یادآوری شادی ناشی از همکاری.»

خوب گفتی! و هنگامی که امسال به اطراف آشپزخانه نگاه می کنیم، همچنین می بینیم که Le Creuset، شرکت فرانسوی ظروف آشپزی معروف به اجاق های رنگارنگ هلندی و تابه های چدنی، دو رنگ جدید را برای افزودن به مجموعه خود منتشر کرده است: شهد و کنگر فرنگی (کنگر فرنگی). شهد، همانطور که ممکن است حدس بزنید، نام دیگری برای رنگ مورد علاقه ما است: عسلی. هر دو رنگ در محصولات چدن میناکاری شده و محصولات سنگی موجود است، به علاوه، مجموعه ای از لوازم جانبی نیز وجود دارد، مانند دیگ عسل (البته در شهد)، لیوان چای، رامکین، آسیاب نمک و فلفل و کتری.

آنچه در مورد این دو رنگ به خصوص جالب است، ارتباط طبیعی آنها با زنبورهای عسل است: کنگر گیاهی گلدار و چند ساله است که علوفه را برای گرده افشان هایی مانند زنبورهای عسل فراهم می کند.

اگر خانه شما به رنگ عسلی بیشتری فراتر از آشپزخانه نیاز دارد چه؟ تو خوش شانسی یک بررسی سریع از مارک های اصلی رنگ، به معنای واقعی کلمه ده ها رنگ عسلی را برای پوشش دیوارهای شما نشان می دهد. مورد علاقه ما؟

زنبورهای عسل (SW 9018) شروین ویلیامز

شیرین مثل عسل (P-290-2) رنگ بهر

عسل چرخیده (2008-2B) والسپار

سایه های عسل از روشن تا تاریک، گرم تا سرد، شادی و شیرینی پالت مادر طبیعت را منعکس می کنند. لذت بردن!

سفارش فوری عسل ♥