دیدار تولیدکنندگان، بسته‌بندی‌کنندگان و واردکنندگان عسل در…


فایل 7380x4928 000295

صنعت غذا و نوشیدنی در حال تغییر است. مصرف کنندگان به دنبال محصولات با برچسب تمیز بیشتری هستند که تجربیات، ترکیبات کاملاً طبیعی و لذت را ارائه می دهند. تولیدکنندگان مواد غذایی و نوشیدنی با عرضه محصولات جدیدی که از عسل برای طعم، عملکرد و مزایای بازاریابی آن استفاده می کنند، پاسخ می دهند.

این تغییرات در صنعت غذا و نوشیدنی در اولین اجلاس صنعت عسل هیئت ملی عسل (NHB) در دنور در 25 اکتبر به نمایش گذاشته شد.هفتم. بیش از 25 تولیدکننده، بسته بندی و واردکننده عسل در این رویداد در آبجوسازی بلو مون شرکت کردند، که در آن مجموعه ای کامل از جلسات طراحی شده برای برجسته کردن گنجاندن عسل در انواع محصولات غذایی و نوشیدنی برگزار شد.

این رویداد توسط تیم بازاریابی مواد غذایی NHB برگزار شد، که تلاش های بازاریابی و روابط عمومی خود را بر تولید کنندگان مواد غذایی و نوشیدنی متمرکز می کند که پتانسیل استفاده از عسل را به عنوان یک ماده تشکیل دهنده دارند.

این روز با نگاهی عمیق به جمعیت شناسی مصرف کننده، هم به طور کلی و هم از آنجایی که به عادات خرید عسل و محصولات عسل مربوط می شود، آغاز شد. در مرحله بعد، شرکت کنندگان پنج دسته بندی همه جانبه را تجربه کردند که شامل نمونه برداری از محصولات برخی از محصولات مورد علاقه ما بود که با عسل ساخته شده بودند. دسته بندی های مورد تجزیه و تحلیل شامل غذاهای پخت و میان وعده، نوشیدنی ها، الکل های مقطر، غذاها و نوشیدنی های صبحانه، و آبجو بود.

اجلاس صنعت عسل همچنین یک پانل صنایع غذایی با چهار مبتکر برجسته در مورد محصولات تولید شده با عسل و دلیل استفاده از شیرین کننده کاملاً طبیعی ارائه داد. ما نمی توانیم به اندازه کافی از چهار عضو صنعت که در پانل ما شرکت کردند تشکر کنیم:

اجلاس صنعت عسل با بازدید از کارخانه آبجوسازی Blue Moon Brewing و چشیدن برخی از آبجوهای عسل آنها به پایان رسید. از همه اعضای صنعت عسل که در این رویداد شرکت کردند، و همچنین پانل های مواد غذایی ما و Blue Moon Brewing برای میزبانی از ما سپاسگزاریم!

سفارش فوری عسل ♥