دوره آنلاین زنبورداری: کلیدهای موفقیت


تصویر پنهان پینترست

اگر مجذوب ایده نگهداری زنبور عسل هستید و ممکن است عسل خود را تولید کنید، ممکن است یک دوره آنلاین زنبورداری همان چیزی باشد که نیاز دارید. زمانی که برای یادگیری وقت دارید، به راحتی در دسترس است دوره آنلاین زنبورداری باید تمام اصول اولیه را به شما بدهد. آماده شوید تا به دنیای زنبور عسل بپردازید و از جوایز شیرین لذت ببرید.

دوره های زنبورداری برای مبتدیان

زنبورداران جدید اصول اولیه زنبورداری را با تصویر کندو و سیگاری یاد می گیرند.

در گذشته، ساده ترین راه برای یادگیری نحوه نگهداری از کندو، یافتن یک زنبوردار محلی بود. سپس می توانید سوالات زیادی بپرسید.

بیشتر زنبورداران عاشق صحبت در مورد زنبورها هستند، بنابراین این یک راه آسان برای دریافت رایگان بود زنبورداری مبتدی اطلاعات

این هنوز یکی از بهترین منابع برای یادگیری در مورد زنبورهای عسل است. متأسفانه امروزه پیدا کردن زنبوردار با زمان برای کمک کردن سخت تر است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

همچنین، محبوبیت زنبورداری منجر به هجوم علاقه‌مندان جدید شده است. این باعث می شود که مربیان کمتری به همه افراد جدید کمک کنند.

مزایای دوره های آنلاین زنبورداری

دوره های آنلاین زنبورداری یک راه عالی برای یادگیری از افراد مختلف است که تجربه کار با زنبورها را دارند. چندین مزیت وجود دارد:

  • دسترسی
  • برنامه درسی کامل
  • دستور کارشناس
  • تجربه یادگیری بصری
  • انعطاف پذیری

می توانید کلاس آنلاین زنبورداری خود را در هر جایی که می توانید به اینترنت متصل کنید تماشا کنید.

اکثر کلاس های آنلاین تمام اصول اولیه راه اندازی کندو و گذراندن فصل اول را پوشش می دهند. مروری بر برخورد با آن خواهد داشت آفات و بیماری ها. اما، به یاد داشته باشید که یک دوره مبتدی ممکن است خیلی عمیق به این موضوعات نپردازد.

هنگام خرید آنلاین کلاس، مدرس کیست و شرایط آنها چیست. آیا به نظر می رسد آنها تجربه ای در آموزش انجام کارها به مردم دارند؟

من یک زنبوردار استاد هستم و سال‌ها از طریق انجمن زنبورداری محلی و سایر فعالیت‌های خود برای آموزش زنبورداران جدید صرف کرده‌ام. اما حدس بزنید – من همه چیز را نمی دانم – هیچ کس نمی داند.

به دنبال یک کلاس زنبورداری باشید که دارای یک خبرنامه که همچنان اطلاعات به روز شده جامعه زنبورداری را برای شما ارسال می کند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

با ترکیبی از فیلم‌ها، تصاویر و دستورالعمل‌های چاپی – این نوع یادگیری برای افرادی که بهترین یادگیری را از طریق یادگیری بصری می‌آموزند عالی است. مزیت دیگر این است که می توانید ویدیوها را تماشا کنید و بعداً به آنها مراجعه کنید.

این یک راه عالی برای یادگیری است و به شما انعطاف پذیری یک برنامه زمانی خود را می دهد. مهم نیست که چه برنامه کاری دارید – وقتی زمان دارید می توانید یاد بگیرید.

سرمایه گذاری در یک کلاس زنبورداری خوب یا دوره آنلاین زنبورداری آیا پول به خوبی خرج شده است و ممکن است شما را از هدر دادن صدها دلار نیز نجات دهد!

مهارت های به دست آمده در یک دوره خوب

داشتن کندوهای موفق چیزی بیش از این است خرید چند زنبور و قرار دادن آنها در جعبه شما باید کارهای مدیریت کندو انجام دهید.

آ دوره های خوب زنبورداری می تواند به شما کمک کند بدانید:

زنبورهای کارگر، پهپادها و ملکه همگی در داخل کندو زندگی می کنند. این مهم است که بدانیم چگونه هر یک را بشناسیم و نقش آنها را در کندو درک کنیم. در غیر این صورت، چگونه می دانید که آیا درصد مناسبی از هر کدام را دارید؟

بازرسی های معمول کندو برای زنده نگه داشتن زنبورهای شما ضروری است. چگونه کندو را با حداقل مزاحمت برای زنبورها باز کنید؟

هنگامی که کندو باز شد، باید بدانید که به دنبال چه چیزی بگردید – چه چیزی برای کندو طبیعی است؟ همه اینها مفید است نکات زنبورداری باید در دوره مبتدی شما پوشش داده شود.

زن جوان در حال تماشای دوره آنلاین زنبورداری با لپ تاپ.

چگونه یک کلاس مبتدی زنبورداری پیدا کنیم

همه کلاس ها یکسان نیستند و شاید این چیز خوبی باشد. این به شما امکان می دهد تا راه های مختلفی را بیاموزید تا یک زنبوردار خوب باشید. در اینجا چند ایده برای بررسی وجود دارد:

  • با انجمن های زنبورداری محلی تماس بگیرید
  • از دوستان زنبوردار بخواهید که توصیه کنند
  • به دنبال کلاس های آنلاین باشید

اکثر مناطق کشور دارند انجمن های زنبورداری. و اکثر انجمن ها کلاس های مبتدی زنبورداری را در اواخر زمستان برگزار می کنند.

این زمانی از سال است که زنبورداران مشغول کندوهای خود نیستند. برخی از مناطق کلاس بهار و پاییز را ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر فقط در اواخر زمستان در دسترس هستند.

اگر از هیچ انجمنی در منطقه خود آگاه نیستید، برای اطلاعات تماس با اداره کشاورزی ایالتی خود تماس بگیرید. آنها همیشه می دانند که کجا زنبورداران هستند.

از زنبورداران دیگر بپرسید، اما آماده باشید که ممکن است کلاسی شرکت نکرده باشند. البته تنها به طور متوسط ​​20 درصد از زنبورداران جدید سال اول را پشت سر می گذارند. زنبورداری سخت نیست اما نیاز به آمادگی هم دارد!

کلاس های محلی با برنامه هرکسی تناسب ندارد. این دلیل اصلی من است که من را توسعه دادم دوره آنلاین زنبورداری. این یک کلاس با کیفیت خوب برای کسانی که نمی توانند در یک دوره محلی شرکت کنند یا آن را از دست داده اند فراهم می کند.

بیش از 1 بگیرید

آیا شما را شگفت زده می کند که من بیش از 1 کلاس زنبورداری را توصیه می کنم؟ چرا این را بگویم؟

خوب، من خودم چندین دوره زنبورداری را گذرانده ام (و من هنوز هم وقتی فرصت فرا رسید این کار را انجام می دهم).

من مزایای داشتن معلمان مختلف را دیده ام. هر زنبوردار در زمینه های مختلف تخصص دارد – تعداد کمی در همه زمینه ها خوب عمل می کنند.

و برخی افراد شخصاً زنبورداران خوبی هستند اما ممکن است در آموزش دیگران عالی نباشند. تدریس نیز یک مهارت است.

اگر ارتباطی با دنیای زنبورداران، می دانید که ما یک دسته عقیده هستیم. اشکالی ندارد، اما موثرترین تکنیک آموزشی نیست.

اصول اولیه از زیست شناسی زنبور عسل و نیازهای زنبورها آشکار است. اما، برای شنیدن نظرات بسیار آماده باشید.

این دلیل دیگری است که من از ایده شرکت در بیش از 1 کلاس زنبورداری حمایت می کنم. این به شما دیدگاه بهتری می دهد و بیش از 1 روش برای انجام کارها یاد می گیرید. زیرا در زنبورداری قطعا راه های زیادی برای مدیریت زنبورها وجود دارد.

جوانان در حال بازرسی کندوی عسل.

آیا باید در دوره زنبورداری شرکت کنید؟

آیا برای نگهداری زنبورها باید در کلاس شرکت کرد؟ هیچ البته نه. اگر بتوانید خوب بخوانید و درک کنید، تعدادی وجود دارد کتاب های شگفت انگیز برای زنبورداران مبتدی که می تواند اصول اولیه را به شما بدهد.

و البته متنوع ویدیوها در یوتیوب و سایر مکان های اینترنتی مشاوره زنبورداری را ارائه می دهند. اگرچه این در دسترس بودن می تواند یک مشکل و همچنین یک مزیت باشد.

برخی از اطلاعاتی که از طریق ویدیوهای آنلاین آموخته می شوند همیشه قانونی یا عملی نیستند. مراجع تولیدکننده ویدیو را بررسی کنید.

کلاس های رایگان چطور؟

من مطمئن هستم که شما تا به حال یاد گرفته اید که هیچ چیز رایگان نیست. حتی اگر برای کلاس پول نقد پرداخت نمی کنید، با زمان خود، قرار گرفتن در معرض چیزهایی که آنها می فروشند و غیره پرداخت می کنید.

شما می توانید از برخی از کلاس های رایگان در مورد نکات اولیه زنبورداری چیزهای زیادی بیاموزید. با این حال، بیشتر حول محور محصولاتی هستند که آن کسب و کار می خواهد به شما بفروشد.

در کلاس شرکت کنید، ممکن است اطلاعات خوبی داشته باشد، اما اجازه ندهید که تنها دوره زنبورداری باشد که تجربه می کنید.

و مراقب کلاس های ارائه شده توسط دانشگاه هایی باشید که بخش های حشره شناسی فعال دارند. آنها اغلب بسیار خوب هستند.

دانش رمز موفقیت است. زنبورداران موفق می دانند که زمان صرف شده برای آموزش زنبورداری از بسیاری جهات هزینه های خود را خواهد داد.

سفارش فوری عسل ♥