دستور تهیه کره بدن با موم زنبور عسل


ساختن پروژه های حمام و زیبایی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. اگرچه ممکن است ایجاد محصولات مراقبت از پوست خانگی دشوار به نظر برسد. در کسری از هزینه محصولات تجاری، این دستور پخت کره بدن خانگی با موم زنبور عسل درست کردن آن بسیار ساده است – شما نیز می توانید مقداری برای اشتراک گذاری داشته باشید.

دستور تهیه کره بدن موم زنبور عسل خانگی

کره بدن خانگی با موم زنبور عسل در یک شیشه و تصویر بلوک بزرگ از موم.

هر گونه تحقیق در مورد دستور العمل های بهداشتی و زیبایی خانگی، موم زنبور عسل را به عنوان یک عنصر رایج نشان می دهد. این به دلیل خواص مفید این موم طبیعی است و همچنین به این دلیل که کار با آن بسیار آسان است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

موم زنبور عسل به راحتی ذوب می شود، به خوبی با سایر مواد ترکیب می شود و در دمای اتاق جامد می شود. با نقطه ذوب نسبتا پایین، به تجهیزات خاصی نیاز ندارد و به طور نامحدود ذخیره می شود.

اگرچه هزینه اولیه خرید موم طبیعی ممکن است کمی سنگین به نظر برسد – هرگز نباید نگران خراب شدن آن باشید. زمانی آماده خواهد شد که شما برای ایجاد چیزی خاص آماده باشید.

چرا از موم زنبور عسل استفاده کنیم؟

این موم طبیعی توسط زنبورهای عسل ساخته شده است. خوشبختانه، آنها می توانند بسیار بیشتر از نیاز خود موم بسازند، اما برای تولید موم نیاز به کار سخت است.

وقتی زنبوردار برداشت عسل را جمع آوری می کند مقداری موم اضافی پس از استخراج عسل باقی می ماند. به جای هدر دادن این محصول گرانبها، مناسب است بسیاری از کاربردهای خاص موم زنبور عسل.

هنگامی که در دستور العملی استفاده می شود که باید ضخیم تر باشد، موم طبیعی به حفظ قوام محصول کمک می کند.

ما در تلاش هستیم تا ترکیبی عالی از مواد نرم و سخت ایجاد کنیم. محصول نهایی آن قدر در معرض تغییرات دما نیست.

یکی دیگر از مزایای استفاده از موم زنبورهای عسل این است که باعث ایجاد یک پوشش سبک روی پوستو به حفظ رطوبت طبیعی کمک می کند.

خرید موم زنبور عسل

از خرید موم خام از یک زنبوردار محلی نترسید. این تضمین می کند که خلوص موم را می دانید. و، تمیز کردن موم زنبور عسل ساده تر از چیزی است که شما ممکن است فکر کنید

اگر به موم محلی دسترسی ندارید، همیشه می توانید استفاده کنید گلوله ها یا میله ها آنها مزیت ذوب آسانتری دارند و باید از قبل عاری از ناخالصی باشند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

کره بدن خانگی در مقابل لوسیون خانگی؟

کره ها و لوسیون های بدن شبیه به هم هستند اما دقیقا یکسان نیستند. تفاوت اصلی این 2 محصول مراقبت از پوست در نوع مواد استفاده شده است.

کره ها عمدتا بر پایه چربی هستند و کمی سنگین تر یا لوکس تر به نظر می رسند. آنها حاوی محصولاتی مانند کره شی، کره کاکائو و روغن نارگیل هستند. اینها قوام خامه ای به آن می دهند.

با این حال، لوسیون ها حاوی درصد بیشتری از آب در دستور غذا هستند. برای محافظت از پوست سبک وزن، به روشی متفاوت مرطوب می شود.

زمان ها و موقعیت هایی وجود دارد که هر دو محصول مفید هستند. آیا می خواهید یک لوسیون خانگی را امتحان کنید؟ ساخت لوسیون با موم زنبور عسل به جای برخی از موم های دیگر احساس سبکی می دهد و کمتر احتمال دارد منافذ پوست را مسدود کند.

با این حال، از آنجایی که لوسیون ها حاوی آب هستند، فاسد شدنی تر از کره ها هستند. به همین دلیل است که بسیاری از دستور العمل های لوسیون به نوعی نگهدارنده نیاز دارند تا ماندگاری محصول را طولانی تر کنند.

گزینه رایگان برای تصویر کتاب کاردستی با موم زنبور عسل.

چه مقدار از موم زنبور عسل استفاده شود

اگرچه ناامید کننده به نظر می رسد، اما این دستور العمل ها انعطاف پذیری زیادی را فراهم می کند. این واقعا چیز خوبی است. با نسبت مواد تشکیل دهنده خود بازی کنید. یک دسته کوچک از آن درست کنید کره بدن موم زنبور عسل در ابتدا.

اگر محصول نهایی خیلی سفت یا سفت است، از موم کمتر یا روغن های نرم بیشتری استفاده کنید. ممکن است نیاز به ساخت چندین دسته کوچک داشته باشید تا بتوانید احساس دقیقی را که ترجیح می دهید بدست آورید.

هر کس متفاوت است و آن چیزی که یک نفر خیلی سخت فکر می کند – دیگری ممکن است احساس کند مقدار مناسبی از استحکام است.

ساخت کره بدن با استفاده از همزن دستی در تصویر شیشه پلاستیکی.

دما نیز یک عامل است. ممکن است لازم باشد در طول تابستان موم بیشتری به دستور کره بدن خود اضافه کنید. اگرچه موم زنبور عسل تا زمانی که به دمای حدود 147 درجه فارنهایت برسد ذوب نمی شود، اما در دماهای بالا نرم می شود.

نکات تخصصی

  • بر خلاف ساخت صابون، اندازه گیری های این دستور العمل لازم نیست دقیق باشد.
  • یک دستور اولیه 4 قسمت روغن نارگیل – 2 قسمت کره شی و 1 قسمت موم است. تعویض ها عالی هستند!
  • در صورت تمایل از روغن ویتامین E برای افزایش طراوت و ماندگاری بیشتر استفاده کنید
  • با استفاده از همزن دستی برای هم زدن مواد، محصول سبک تری به دست می آید
  • اگر قصد دارید این را به کسی بدهید – به دلیل آلرژی های احتمالی، حتما برچسب مواد تشکیل دهنده را درج کنید.
شیشه باز کوچک کره بدن زده شده با تصویر موم زنبور عسل.

با کمی موم زنبور عسل چه می توان کرد؟ امکانات بی پایان هستند. تو می توانی شمع های موم خود را بسازید، بالم لب زوج میله های لوسیون-اما چیزهای بیشتری وجود دارد… خیلی بیشتر برای کشف.

بعد از اینکه لذت خلق کره بدن خود را تجربه کردید، دست از کار نکشید! بسیاری از دستور العمل های زیبایی ساده دیگر برای آزمایش وجود دارد.

هنگامی که محصولات مراقبت از پوست خود را تهیه می کنید، آنچه را که در دستور غذا وجود دارد کنترل می کنید. مواد طبیعی همیشه یک مزیت هستند.

ممکن است بخواهید از این استفاده کنید دستور مالش بخار موم طبیعی زنبور عسل برای فصل سرماخوردگی و آنفولانزا – یا دست خود را در این مورد امتحان کنید مرطوب کننده طبیعی صورت.

سوالات متداول

دوام کره بدن خانگی چقدر است؟

ماندگاری کره بدن زده شده بسیار خوب است. اگر محصول شما در جای خنک نگهداری شود باید حدود 3 ماه دوام بیاورد.

افزودن کمی روغن ویتامین E به جلوگیری از فاسد شدن روغن های دیگر کمک می کند، اما این اختیاری است. از آنجایی که در دستور غذا از آب استفاده نشده است، احتمال خراب شدن آن کم است.

شما می توانید یک بطری ویتامین E بخرید، اما من از کپسول های برش خورده ویتامین E استفاده کرده و مایع را فشار داده ام. اگر قصد دارید از کره خود به سرعت استفاده کنید، این اختیاری است و ضروری نیست.

کدام مواد از ذوب شدن کره بدن جلوگیری می کنند؟

روغن نارگیل در مقایسه با برخی روغن های دیگر نقطه ذوب بالایی دارد. با این حال، استفاده از موم زنبور عسل به تثبیت محصول شما کمک می کند.

چرا کره بدن خانگی گاهی اوقات چرب است؟

چربی ها و روغن های مختلف با سرعت های مختلف جذب پوست انسان می شوند. استفاده از درصد زیادی از کره های سنگین مانند شی باتر محصول چرب تری ایجاد می کند. استفاده از کره ها یا روغن های سنگین را محدود کنید.

آیا دستور تهیه کره بدن به نگهدارنده نیاز دارد؟

دستور العمل های کره بدن نیازی به نگهدارنده ندارند زیرا حاوی آب نیستند. اضافه کردن مقداری روغن ویتامین E برای افزایش طراوت روغن اشکالی ندارد.

کره بدن خانگی با موم زنبور عسل در یک شیشه و تصویر بلوک بزرگ از موم.

طرز تهیه کره بدن موم زنبور عسل مرحله به مرحله

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

کره بدن خود را با موم زنبور عسل درست کنید. تنها با استفاده از چند ماده ساده، می توانید یک کره بدن مجلل ایجاد کنید تا پوست خشک و خارش دار خود را نادیده بگیرید. یک ایده عالی برای هدیه اما لطفاً مقداری برای خود نگه دارید!

  • من صنایع دستی موم زنبور عسل را بر حسب واحد وزن اندازه می‌گیرم. برای این پروژه، می توانید به هر شکلی که می خواهید اندازه گیری کنید – هدف ما داشتن 1 قسمت موم زنبور عسل – 2 قسمت کره شی – 4 قسمت روغن نارگیل است.
  • * هر روغنی را که می خواهید جایگزین کنید – من اینها را برای در دسترس بودن آسان انتخاب کردم
  • *اگر یک بطری ویتامین E برای کاردستی ندارید، نمی توانید چند کپسول ویتامین E را باز کنید.
  • *ایمن ترین راه برای ذوب موم زنبور عسل همیشه در دیگ دوبل است. هنگام ساخت هر پروژه ای که شامل روغن داغ یا موم است، بسیار مراقب باشید.
  • *یک میکسر پایه ایجاد کره بدن موم زنبور عسل را بسیار آسان می کند. با این حال، اگر یکی را ندارید – اجازه ندهید که مانعی برای شما شود.
سفارش فوری عسل ♥