دستور العمل های عسل – هر کسی می تواند درست کند


دستور العمل های ساده عسل بسیار سرگرم کننده است. چه ایجاد یک شاهکار آشپزی در آشپزخانه، چه فقط یک میان وعده شیرین، عسل چیزهای زیادی برای ارائه دارد. می توان آن را با بسیاری از مواد معمول ترکیب کرد. داشتن یک شیشه در دست برای هر انباری که به خوبی انبار شده باشد ضروری است.

طرز تهیه کلوچه عسلی با تصویر دیپر عسلی چوبی.

دستور العمل های آسان با استفاده از عسل

چه چیزی باعث می شود که عسل شریک خوبی در آشپزخانه باشد؟ برای یک چیز، یک شیرین کننده طبیعی است، ساخته شده توسط زنبورها از شهد گیاهی هیچ چیز مصنوعی اضافه نمی شود.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

هنگامی که زنبورها شهد گیاهی بسیاری از گیاهان را ترکیب می کنند، محصولی چند گلی به نام عسل گل وحشی به دست می آید. اما، زنبورداران همچنین می توانند انواع خاصی مانند شبدر، شکوفه پرتقال، گندم سیاه یا چوب ترش.

طعم و رنگ عسلی می تواند از یک برداشت به برداشت بعدی متفاوت باشد. این به شما گزینه های زیادی برای جفت کردن آن با انواع مختلف غذا می دهد. همچنین در محصولات پخته شده فوق العاده است.

اگر شما عسل را به درستی ذخیره کنید، هرگز خراب نمی شود. اینجا پول هدر نمی رود!

اشاره – یکی از نکات کلیدی برای تازه نگه داشتن و آماده به استفاده بودن آن، انتخاب یک است ظرف ذخیره سازی با درب محکم – به خصوص هنگام خرید عمده. برای مقادیر کمتر از الف استفاده کنید کوزه ای که مهر می زند.

در واقع خام عسل کاربردهای زیادی دارد که بسیار فراتر از آشپزخانه است. این یک عنصر محبوب در بسیاری از محصولات بهداشتی و زیبایی است. اما، اجازه دهید آشپزخانه را فراموش نکنیم – زیرا آنجاست که واقعاً می درخشد.

تصویر مرغ عسلی با سبزیجات در بشقاب.

دستور العمل های سریع مرغ عسلی

مرغ یکی از محبوب ترین انواع غذاهای گوشتی است که در سراسر جهان تهیه می شود. تقریباً همه به روشی مرغ پخته اند.

فرقی نمی‌کند به سرخ کردن، پختن یا سرخ کردنی علاقه داشته باشید، دستور العمل مرغ عسلی متناسب با سبک غذا خوردن شما وجود دارد.

مرغ عسلی هم بزنید

آیا به یک شام سریع نیاز دارید که تهیه آن آسان و سالم باشد؟ این مرغ عسلی هم بزنید با سس مرزه همه را به خوردن سبزیجات تشویق می کند.

من آن را با برنج جفت کردم اما می توانید از رشته فرنگی یا سبزیجات دیگری نیز استفاده کنید. مرطوب بیرون می آید اما خیلی شیرین نبود.

مناقصه مرغ عسلی پخته

یکی دیگر از راه های عالی برای لذت بردن از مرغ، مستقیماً از فر است. اما، تهیه آن مرغ خوب پخته شده اما هنوز مرطوب همیشه آسان نیست.

این دستور یکی از غذاهای مورد علاقه من برای فر است – مناقصه مرغ عسلی پخته. آنها خوش طعم هستند اما برای افرادی که غذاخور هستند خیلی قوی نیستند.

ایده آل برای کسانی از شما که از نان خیس در مناقصه متنفرند. ترد، مرطوب و خوشمزه، خانواده شما آنها را دوست خواهند داشت.

اگر قبل از تمام شدن کمی بیش از حد ترد شدند، چند دقیقه آخر روی آنها را با فویل بپوشانید.

میگوی عسلی هم بزنید

در حالی که خانواده ما غذاهای دریایی زیادی نمی خورند – شوهر من عاشق میگو است. این دستور پخت خوشمزه، چند ثانیه و شاید یک سوم از گروه درخواست خواهد کرد.

میگو، عسل و لیموترش با کمی کره و سیر ترکیب می شوند تا یک غذای عالی ایجاد کنند. من با پاستا و پارمزان سرو کردم. دادن میگو لیمو عسل را هم بزنید تلاش!

دستور تهیه میگو لیمو عسلی را در یک بشقاب زرد با تصویر پاستا سرخ کنید.

گوشت خوک کبابی سیر عسلی

من شخصاً طرفدار گوشت خوک نیستم، اما بسیاری از مردم از یک گوشت خوک آبدار خوب لذت می برند. این دستور غذای سریع و آسان کمی طعم اضافی به کاکائوهای گریل می دهد.

این فهرست مواد ساده شامل عسل، سیر و سس سویا است. گوشت خوک کبابی سیر عسلی روی گریل خوشمزه هستند اما در صورت تمایل می توانید آنها را هم بپزید.

پختن تکه های گوشت خوک روی گریل با تصویر عسل و سیر.

دسر دستور اسنک عسل

طعم شیرین و طلایی عسل را نمی توان از منوی صحرا حذف کرد. از این گذشته، وقتی مستقیماً از شیشه یا در آشپزی استفاده می شود، بهترین شیرین کننده طبیعی است.

در اینجا فقط چند مورد است دستور العمل های دسر یا میان وعده عسل که لبخند را بر لبان هر کسی می آورد. از قبل به شما هشدار داده شود که ممکن است متوجه شوید که آنها را بیشتر و بیشتر می کنید.

تنقلات مختلف ساخته شده با استفاده از عسل در دستور العمل آناناس، سیب کارامل و آب نبات لاک پشت.

لاک پشت های کاراملی عسلی شکلاتی

اینها تقریباً خیلی خوب هستند – جدی! من فقط به خودم اجازه می دهم گاهی آنها را درست کنم 😉 آنها پیچیده به نظر می رسند اما در واقع درست کردن آنها بسیار آسان است. مانند بسیاری از آب نبات ها، زمانی که رطوبت خیلی زیاد نباشد بهتر بیرون می آیند.

با استفاده از اسپند، شکلات و کارامل ساخته شده با عسل، این آب نبات های سرگرم کننده و خوشمزه لاک پشت باعث خوشحالی جمعیت می شود.

دوستان و خانواده خود را با لاک پشت های کاراملی عسلی. زمانی که شیرینی دندان شما هوس شدید شکلات و کارامل داشته باشد، یک درمان لذت بخش است.

سیب کاراملی عسلی

تغییری در دستور پخت سنتی ایجاد کنید و خودمان درست کنید سیب کارامل عسلی. اغلب با یک سیب سبز تند جفت می شود، می توانید از هر نوع سیبی که خانواده شما دوست دارد استفاده کنید. این کارامل نازکتر از کارامل سنتی است. برای طعم بیشتر می توانید آجیل را اضافه کنید.

اسنک غلات عسل و کره بادام زمینی

گاهی وقت برای صبحانه نیست. یک میان وعده غلات مفید برای خوردن در حال دویدن ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. حتی بهتر از آن، می توان آنها را زودتر از موعد درست کرد و منجمد کرد.

تنقلات عسل و کره بادام زمینی با استفاده از غلات ساده Cheerios ساخته شده است. البته می توانید از انواع آن استفاده کنید اما شکر و کالری بیشتری به شما اضافه می شود. اندازه وعده 1/2 فنجان هنگام غذا خوردن در جاده به راحتی قابل مدیریت است.

بادام بو داده عسلی

بادام یک میان وعده سالم است و طعم خوبی دارد. اما گاهی اوقات ممکن است بخواهید کمی به آنها لباس بپوشانید؟

وقتی چیزی واقعاً سریع و واقعاً خوشمزه می‌خواهید، به سراغ آن بروید بادام بو داده عسل با نمک دریا دستور آشپزی.

اوه پسر، در مورد خوشمزه صحبت کن – و بله، آنها چربی دارند، اما چربی آن عمدتاً سالم است. یک گزینه میان وعده خوب و آنها برای چندین هفته در یک ظرف در بسته نگهداری می شوند – اما به من اعتماد کنید – آنقدرها دوام نمی آورند!

بادام هندی برشته شده عسلی

یکی از انواع بادام بو داده استفاده از بادام هندی است. برشته کردن بادام هندی در کره، مخلوط عسل طعمی منحصر به فرد ایجاد می کند که برای هر روز یا هر مناسبت خاصی یک غذای عالی است. بادام هندی برشته شده عسلی. این آجیل های جشن برای تعطیلات عالی هستند.

لقمه کره بادام زمینی، بلغور جو دوسر و عسل – نیش انرژی

این لقمه های کوچک میان وعده، ترکیبی از خواص مفید و طعم وسوسه انگیز کره بادام زمینی، بلغور جو دوسر و عسل است.

آنها خوشمزه هستند و انرژی را برای یک بعد از ظهر افزایش می دهند. به راحتی درست می شوند و به خوبی در فریزر نگهداری می شوند.

لقمه کره بادام زمینی، بلغور جو دوسر و عسل خوب فریز کنید، اما همچنان می توانید آنها را به صورت یخ زده بخورید. آنها را در آنجا قرار ندهید تا آنها را از خود پنهان کنید – کار نمی کند.

یخ ماست عسلی در قالب تصویر ظاهر می شود.

پاپ توت ماست عسلی

به دنبال یک خوراکی خنک و شیرین هستید؟ شما مجبور نیستید از جزیره بستنی در بازار دیدن کنید. شما میتوانید مال خودتان را بسازید. این یخ‌های خنک بدون شکر معمولی، خوراکی سالمی هستند.

اجازه ندهید گرمای تابستان شما را پایین بیاورد. خودت درست کن پاپ توت ماست عسلی حاوی ماست یونانی است و از کالری های خالی موجود در بسیاری از میان وعده های خنک اجتناب کنید.

شربت بلوبری تهیه شده با عسل

ما چندین بوته بلوبری داریم که «به لطف گرده افشانی زنبور عسل” توت های زیادی تولید می کند. من برای پیدا کردن راه هایی برای استفاده از توت ها و عدم ساختن بیش از حد پینه دوز تلاش می کنم!

چه راه عالی برای استفاده از توت های آبی تازه! توت تازه ندارید؟ جای نگرانی نیست. این دستور العمل با زغال اخته یخ زده نیز عالی عمل می کند. چند فنجان توت، یک لیمو و کمی آب – ویولا – بردارید شربت زغال اخته خانگی با عسل.

حلقه های آناناس کبابی عسلی

فقط یک چیز جشن در مورد کباب کردن وجود دارد – به خصوص زمانی که هوا خوب است. یکی از مورد علاقه ما آناناس کبابی است. این طرز تهیه آناناس کبابی با لعاب عسل رفع سریع و آسان است و مطمئناً لطفاً.

کره سیب عسل خانگی

چند سیب اضافی نشسته اید؟ یا شاید شما در حال و هوای یک اسپرید جدید برای استفاده روی آن شیرینی ها یا بیسکویت ها هستید؟ خودت درست کن کره سیب عسل سبک Crockpot.

این دستور پخت تا 6 نیم پیمانه کره سیب عسل خانگی درست می کند. این یک آیتم عالی است که برای خودتان درست کنید یا در کریسمس هدیه دهید. می‌توانید آن را در فرآیند کنسرو کردن برای نگهداری طولانی‌مدت مصرف کنید یا آن را در یخچال نگهداری کنید تا فوراً بخورید.

تصویر کره سیب عسل در حال جوشیدن در تابه بزرگ.

پخت با عسل

عسل در مورد محصولات پخته شده مورد علاقه طرفداران است. استفاده از عسل در دستور غذا به مرطوب شدن محصولات پخته شده کمک می کند. این قند طبیعی را می توان در بسیاری از دستور العمل ها استفاده کرد.

اگر به چیزی فوق العاده سریع و آسان نیاز دارید – این دستور العمل برای شادی عسل مورد علاقه طرفداران است بسیاری از اقلام مورد نیاز احتمالاً از قبل در انبار شما هستند.

کوکی های عسلی ترد

پخت کوکی ها یک فعالیت سرگرم کننده است که تمام خانواده می توانند از آن لذت ببرند. خوب کوکی های شکری مطابقت خود را پیدا کرده اند. علاوه بر این – چه کسی شیرینی به شکل زنبور را دوست ندارد؟

البته می توانید برای تهیه این شیرینی ها از کاترهای معمولی استفاده کنید کوکی های عسلی ترد اما شکل زنبورها خیلی زیبا هستند.

کوکی‌های عسلی با تم زنبور عسل روی تصویر بشقاب زرد.

کوکی های زغال اخته عسلی

بیایید با آن روبرو شویم، گاهی اوقات شما واقعاً به یک کوکی نیاز دارید… درست است؟ این کوکی ها طعم فوق العاده ای دارند و میل شما به شیرینی را برآورده می کنند. حاوی کرن بری مغذی کلوچه های عسل کرن بری ممکن است تبدیل به یک مورد علاقه تعطیلات شود.

اسکون زغال اخته عسلی

آیا شما عاشق اسکون های تازه پخته شده اید؟ اگر چنین است، شما واقعاً باید من را امتحان کنید دستور تهیه اسکن بلوبری عسل. دارای توت های آبی مغذی و عسل خام است. این واقعاً یک انفجار چشایی در دهان شماست.

مافین بلغور جو دوسر عسل بلوبری

یک کلوچه خوشمزه چطور؟ این مرطوب مافین بلغور جو دوسر عسل بلوبری یک انتخاب عالی هستند نه خیلی شیرین و پر از غذاهای کامل مغذی، درست از فر عالی هستند.

می توانید آنها را از قبل درست کنید و در فریزر نیز نگهداری کنید. راهی سریع برای صرف صبحانه در حال حرکت. آنها خیلی شیرین نیستند، بنابراین بسته به ترشی زغال اخته می توانید شیرینی آن را تنظیم کنید.

کوکی های عسلی کره بادام زمینی

اسراف کره بادام زمینی با اینها ادامه می یابد کوکی های عسلی کره بادام زمینی. آنها پاسخ مناسبی برای کسانی از شما هستند که می خواهند هوس خود را برای کره بادام زمینی تغذیه کنند.

این دستور یک کلوچه سفت درست می کند که بدن دارد و فاقد حس چربی است که بسیاری از کلوچه های کره بادام زمینی دارند.

کوکی های عسلی کره بادام زمینی در تصویر بشقاب زرد.

وقتی صحبت از پخت و پز با عسل به میان می آید، به سختی سطح احتمالات را خراشیده ایم. شما حتی می توانید آب آن را بگیرید تا پودر عسل خود را بسازید.

کسانی که از یک سخت پیروی می کنند رژیم گیاهخواری عسل نخورید. اما برخی از اعضای این سبک زندگی عسل را در منوی غذایی خود گنجانده اند.

بروید و کاوش کنید، می توانید دستور العمل های عسل را برای هر سلیقه ای پیدا کنید. حتی می توانید درست کنید خرس صمغی با عسل. و فراموش نکنید که طعم های مختلف عسل را امتحان کنید زیرا این نیز بر طعم نهایی غذای شما تأثیر می گذارد.

و پروژه های سرگرم کننده دیگری را که می توانید با عسل انجام دهید را که برای آشپزخانه در نظر گرفته نشده اند فراموش نکنید، مانند: بمب حمام عسل یا مرهم سوختگی عسل.

سفارش فوری عسل ♥