دستور العمل های آسان صابون موم زنبور عسل – زنبورهای عسل کارولینا


استفاده از موم زنبور عسل در صابون سازی ممکن است برای برخی ایده جدیدی به نظر برسد. ما با بسیاری از روش های طبیعی استفاده از موم زنبور عسل در شمع ها، لوسیون ها و معجون هایمان آشنا هستیم. اما صابون و موم زنبور عسل ترکیب خوبی به نظر نمی رسد. با کمال تعجب، موم زنبور عسل در واقع یک ماده همراه صابون است.

تصویر میله های دستور صابون موم زنبور عسل خانگی.

چگونه با موم خود صابون درست کنیم؟

بدون شک، شما قبلاً چیزهای زیادی در مورد موم زنبور عسل می دانید. این موم طبیعی است ساخته شده توسط زنبورهای عسل. آنها از موم زنبور عسل برای ایجاد ورقه های لانه زنبوری در داخل کندو استفاده می کنند.

هنگامی که عسل برداشت می شود، موم اضافی از فرآیند استخراج عسل باقی می ماند. زنبورهای ما برای ساختن موم تلاش زیادی کردند. این محصول با ارزش کندو است و نباید از بین برود.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

برای استفاده می شود ساخت شمع موم زنبور عسل، در لوازم آرایشی و بسیاری از کاربردهای خانگی دیگر. بسیاری از استفاده از موم زنبور عسل برای فهرست کردن بسیار زیاد هستند.

بنابراین، چرا ما از این موم طبیعی قدردانی می کنیم؟ استفاده از موم زنبور عسل برای مراقبت از پوست فواید زیادی دارد.

یک پوشش نازک از موم رطوبت پوست را حفظ می کند و به محافظت از پوست در برابر هوای سرد کمک می کند. این یک محصول طبیعی است که حاوی مواد شیمیایی یا فرآورده های نفتی اضافه نیست.

وقتی به روغن‌های نرم‌تر اضافه می‌شود، به محصولی اجازه می‌دهد که بافت سفت‌تری داشته باشد و در هوای گرم به خوبی حفظ شود. این خواص طبیعی به یک محصول نهایی خوب در صابون سازی نیز کمک می کند.

تصویر نوار صابون خانگی با استفاده از موم و روغن.

درست کردن صابون موم خود در خانه

درست کردن صابون خانگی خود یک ماجراجویی است. این پروژه برای کسانی از ما که مایل به نظارت بر میزان مواد شیمیایی روی پوست خود هستند جذابیت خاصی دارد.

برای اینکه یک صابون ساز موفق باشید، نیاز به کمی برنامه ریزی قبلی دارد. این می تواند یک پروژه کاملا علمی به نظر برسد، اما لازم نیست سخت باشد.

به توصیه من توجه کنید – برای خرید برنامه ریزی کنید یک ترازو آشپزخانه اگر یکی ندارید این یک مورد در هر پروژه ساخت صابون مهم است. من یک نمونه خوب خریدم که سال ها دوام آورده است.

اصول اولیه ساخت صابون را می توان از طریق چندین فرآیند تسلط یافت. فرآیند گرم، فرآیند سرد، ذوب و ریختن، با یا بدون شیر – صابون سازی یک کار جدی است.

با این حال، ساخت صابون با فرآیند سرد یکی از محبوب ترین روش ها برای ایجاد محصول شخصی شما است.

برای اینکه بتوانید به طور ایمن و مؤثر صابون با موم زنبور عسل (یا بدون) در خانه خود درست کنید، باید دستور پخت خوبی داشته باشید. سپس، شما باید دستورالعمل ها را دنبال کنید.

دستور العمل های صابون موم زنبور عسل مورد علاقه

در اینجا لیستی از برخی از دستور العمل های صابون موم زنبور عسل مورد علاقه من است که در اینترنت یافت می شود. دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید و می توانید اولین صابون های خانگی خود را بسازید.

این دستور العمل ها از فرآیندهای مختلفی استفاده می کنند – به اندازه گیری ها و احتیاط های هر دستور غذا توجه کنید.

تصویر زنی که در خانه با استفاده از قالب صابون درست می کند.

نحوه اضافه کردن موم زنبور عسل به یک دستور صابون موجود

اگر قبلاً دستور صابونی دارید که دوست دارید، می توانید موم زنبور عسل را اضافه کنید؟ نه بدون برنامه ریزی نه

به طور کلی، افزودن موم زنبور عسل به پایه های صابون “ذوب و ریختن” نتیجه خوبی ندارد. در واقع، افزودن هر عنصری به یک دستور صابون اولیه می تواند باعث عدم تعادل در مواد تشکیل دهنده شود.

حتماً لیست مواد تشکیل دهنده خود را دوباره بررسی کنید و هنگام بررسی با یک ماشین حساب صابون آنلاین مشورت کنید دستور العمل های جدید برای صابون موم زنبور عسل.

برای یک دستور العمل بسیار ساده با استفاده از عسل و پایه صابون: من را امتحان کنید صابون شیر و عسل بدون لیمو بز.

و به یاد داشته باشید، راه های زیادی برای استفاده از موم زنبور عسل وجود دارد – شاید برخی از آنها مومیایی لب موم زنبور عسل، مرهم پا با موم زنبور عسل، کره بدن موم زنبور عسل، یا این دست ساز دستور العمل لوسیون موم زنبور عسل.

ساختن چیزهایی با موم زنبور عسل آسان و بسیار سرگرم کننده است. اجازه دهید آب خلاق شما جاری شود و ببینید چه چیزی می توانید خلق کنید.

سفارش فوری عسل ♥