دستور العمل مومیایی کردن پنجه سگ موم زنبور عسل


انسان ها تنها کسانی نیستند که از خشکی پوستی که آب و هوای زمستانی می تواند به همراه داشته باشد، رنج می برند. دوستان پشمالوی ما در معرض رطوبت، سرما و برف هستند. اما، کارهایی وجود دارد که می توانید برای کاهش ناراحتی ناشی از خارش ترک خورده پاهای سگ انجام دهید. اگر پدهای پای سگ شما می تواند از کمی TLC استفاده کند، این طبیعی را امتحان کنید مومیایی کردن پنجه سگ با موم زنبور عسل. درست کردن آن آسان است و Rover مطمئناً از تلاش شما تشکر خواهد کرد.

قوطی مومیایی کردن پنجه سگ خانگی و تصویر پای سگ قهوه ای.

مومیایی سگ خانگی موم زنبور عسل

موم زنبور عسل یک موم طبیعی است که توسط زنبورهای عسل ساخته می شود. زنبورها از آن برای ساختن قسمت های داخلی کندو خود استفاده می کنند. ولی، موم زنبور عسل کاربردهای زیادی دارد فراتر از کندو

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

موم زنبور عسل نقطه ذوب نسبتاً کمی دارد و به خوبی با بسیاری از روغن ها و موم های طبیعی دیگر ترکیب می شود. سگ‌ها که به عنوان یک عنصر محبوب در مراقبت از پوست انسان شناخته می‌شوند، می‌توانند از آن سود ببرند.

تصویر سگ کوچکی که کت پوشیده در برف راه می‌رود با پنجه‌های برهنه.

هوای سرد آن را به پای همه می اندازد. و در حالی که دوستان پشمالوی ما برای راه رفتن با پای برهنه در فضای باز مناسب ترند، آنها نیز ممکن است از پوست خشک و ترک خورده رنج ببرند.

استفاده از نوعی مرطوب کننده روی پدهای پای سگ شما می تواند کمک کننده باشد محافظت از پوست از برف و سرمای فصل و موم زنبور عسل یک مرطوب کننده است که به حفظ رطوبت موجود کمک می کند.

استفاده از مرهم بر روی پای سگ شما

روش نگهداری خاصی مورد نیاز نیست اما ظرف را از حرارت دور نگه دارید وگرنه مایع می شود. این مومیایی کردن پنجه ماه ها (یا بیشتر) بدون خراب شدن دوام می آورد.

برای استفاده، مقدار کمی را روی پدهای پای روور بمالید و خوب بمالید. فقط مقدار کمی مورد نیاز است. مثل همیشه، ابتدا مقدار کمی از محصول را روی یک پنجه آزمایش کنید تا مطمئن شوید که توله سگ شما حساسیتی ندارد.

تصویر سگ هارلی در حال بوییدن مومیایی پنجه سگ موم زنبور عسل روی پدهایش.

با تشکر از برادرزاده ام هارلی، او فکر کرد مومیایی کردن پنجه سگ موم زنبور عسل بوی خیلی خوبی داشت

این می تواند یک درمان پیشگیرانه عالی برای تمام پنجه های سگ در خانواده شما باشد. و می توانید از این واقعیت لذت ببرید که دقیقاً می دانید در دستور غذا چیست.

اگر باید کمی حسادت کنید، کمی حسادت کنید مومیایی موم برای پاهای شما هم!

** این دستور فقط برای مقاصد اطلاعاتی-سرگرمی است. هر کسی (از جمله سگ) ممکن است به هر چیزی حساسیت داشته باشد. اگر در مورد این محصول نگران هستید، لطفاً قبل از استفاده با دامپزشک خود مشورت کنید.

سفارش فوری عسل ♥