دستور العمل ساده عسل جویز – زنبورهای عسل کارولینا


ساده، سریع و خوشمزه – آیا این ترکیبی عالی برای ماجراجویی میان وعده بعدی شما نیست؟ برای لذت بردن از غذاهای خوشمزه خانگی، لازم نیست یک آشپز لذیذ باشید. برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود با این کار آماده شوید دستور العمل برای شادی های عسل .

کاپ کیک های کورن فلیک عسل در تصویر آستر مافینگ.

چگونه عسل را شادی کنیم

وقتی برای اولین بار نام این غذای شیرین را می‌بینید، ممکن است فکر کنید – چه؟ عسل جوی چیست؟ اگر عسل در آن باشد، باید خوب باشد – درست است؟

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

برای توصیف این مار از اصطلاح “کاپ کیک کورن فلیک” استفاده شده است. ساده، مخلوطی از کورن فلکس، شکر/عسل و کره است. این بخشی از یک کمپین بازاریابی با هدف استرالیایی ها به عنوان یک روش منحصر به فرد برای استفاده از کورن فلکس بود.

صرف نظر از منشأ آنها یا کلماتی که برای توصیف آنها استفاده می کنید، ساخت آنها سریع، آسان و ارزان است.

تصویر دستور العمل مواد تشکیل دهنده اندازه گیری شده برای شادی عسل خانگی.

عناصر:

عسل: عسل خام همیشه بهترین راه است اما در صورت تمایل می توانید از محصول پاستوریزه استفاده کنید. با ماندگاری تقریباً برای همیشه، کاربردهای زیادی برای عسل در خانه خود خواهید یافت.

قند: فقط مقدار کمی شکر مورد نیاز است، اکثر دستور العمل ها شکر دانه ریز اضافی را پیشنهاد می کنند، اما نوع معمولی آن نیز موثر است.

نارگیل: نارگیل خرد شده بافت و طعم منحصر به فردی را به این دستور غذا برای لذت بردن از عسل اضافه می کند. با این حال، اگر به آن اهمیت نمی دهید یا می خواهید کالری را بیشتر کاهش دهید – می توانید نارگیل را حذف کنید.

برشتوک: کورن فلکس Kellogg’s غلات منتخب برای درست کردن عسل است. با این حال، تا زمانی که آنها تازه باشند، مارک فروشگاه به خوبی کار خواهد کرد.

کاپ کیک های کورن فلیک عسل در تصویر آستر مافینگ.

دستور العمل عسل جویز

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

این دستور العمل ساده برای شادی عسل یک گزینه میان وعده خوشمزه برای میان وعده های ارزان قیمت یا بشقاب های مهمانی است.

زمان آماده سازی 17 دقیقه

زمان پخت 13 دقیقه

زمان کل 30 دقیقه

دوره پیش غذا

غذا آمریکایی

خدمات 24

کالری 220 کیلو کالری

  • 6 اونس کره
  • 1/4 فنجان شکر دانه ریز
  • 4 قاشق غذاخوری عسل
  • 1.5 فنجان ها نارگیل خرد شده
  • 9 فنجان ها دانه های ذرت Kelloggs

خدمت: 51گرمکالری: 220کیلو کالریکربوهیدرات ها: 36gپروتئین: 2gچربی: 8gکلسترول: 15میلی گرمسدیم: 272میلی گرمفیبر: 1gقند: 10g

کلمه کلیدی پخت با عسل، عسل

کاپ کیک کورن فلیک با اندازه کوچک

این دستور با ایده استفاده از مافین آستر در اندازه کامل نوشته شده است. با این حال، من اندازه مینی مافین را هم خیلی دوست دارم. شادی های عسلی شما در اندازه کوچک کمتر از هم می پاشد. همچنین خوردن آنها در مهمانی ها یا مناسبت های دیگر برای فینگر فود آسان تر است.

اگر یک تابه مینی مافین ندارید – جای نگرانی نیست. می توانید کاغذ را پر کنید و سپس روی یک ورقه پخت معمولی بچینید. آنها ممکن است کامل به نظر نرسند اما طعم بسیار خوبی دارند – هیچ کس اهمیتی نخواهد داد.

عسل جوی‌های کوچک در تصویر مینی کیک کوچک.

سالم تر کردن عسل جویز

دستور العمل اصلی برای شادی عسل نیاز به استفاده از کره دارد. بیشتر مردم کره را دوست دارند و چرا که نه – طعم آن عالی است! با این حال، مواقعی وجود دارد که می توانید کالری یا چربی رژیم غذایی خود را کاهش دهید.

یکی از راه‌های سالم‌تر کردن دستور اصلی این است که روغن نارگیل را جایگزین کره کنید. این طعم ممکن است کمی متفاوت باشد اما در صورت تمایل می توانید آن را جایگزین کنید.

هنگام استفاده از عسل در آشپزی، من همیشه عسل خام و غیر پاستوریزه را انتخاب می کنم. بله، حتی اگر در فرآیند تهیه دستور پخت گرم شود.

عسل خام حاوی تمام مواد مفیدی است که مستقیماً از کندو به دست می آید. بیش از حد گرم نشده یا میکرو فیلتر نشده است.

اگر به سبک زندگی وگان پایبند هستید، ممکن است ترجیح دهید از استفاده از عسل خودداری کنید. اگر چنین است، می توانید به جای آن شربت مالت برنج را جایگزین کنید. با این حال، برخی از وگان ها شامل عسل هستند در رژیم غذایی آنها

نحوه نگهداری برای تازگی

با فرض اینکه آنها به اندازه کافی طول بکشند تا ذخیره سازی مشکل باشد – شما چندین گزینه دارید. هانی جویز باید در ظرف دربسته باشد وگرنه خیس می شود. آنها برای چند روز روی پیشخوان آشپزخانه خوب هستند – یا حدود یک هفته در یخچال.

سفارش فوری عسل ♥