در حال ورود به فصل هدیه دادن با…


Bowl Giveaway RGB 170626 071509

از همه کسانی که در هدایای جشن الهام گرفته از عسل ما شرکت کردند سپاسگزاریم. دیگر نمی توان انکار کرد که تعطیلات اینجاست و با روحیه هدیه دادن، میزبان هدیه دیگری هستیم!

یکی از سنت‌های مورد علاقه (و به نظر ما خوشمزه‌ترین) ما در این زمان از سال، پخت و پز کردن/خوشه‌پزی تعطیلات است. نان های ادویه دار، فاج های آجیلی، کارامل های خوش طعم و کلوچه های خوش طعم بابانوئل نه تنها خانه های ما را خوشبو می کنند، بلکه ما را به خانه هایی که برایمان عزیزتر می کنیم نزدیکتر می کنند.

آیا می دانستید که عسل یک مرطوب کننده طبیعی است؟ معنی آن این است که این ماده کوچک شیرین رطوبت را جذب می کند و آن را حفظ می کند تا از مواد مرطوب با خرد شدن کامل اطمینان حاصل کند. این ویژگی همچنین عمر مفید محصولات پخته شده شما را افزایش می دهد و به شما کمک می کند تا پس از چند روز مجبور نباشید کلوچه های کهنه را دور بریزید. این فقط یکی دیگر از ویژگی های طلایی عسل است.

اگر تازه کار هستید یا در مورد پخت با عسل عصبی هستید، نترسید! با کمی آزمایش، می توان عسل را جایگزین تمام شیرین کننده ها در برخی از دستور العمل ها کرد. در اینجا چند نکته مفید برای آشپزی وجود دارد:

  • هنگامی که در دستور العمل ها، عسل را به جای شیرین کننده دانه بندی شده جایگزین می کنید، با جایگزینی عسل با حداکثر 1/2 شکری که در دستور تهیه شده است، شروع کنید.
  • هنگام جایگزینی شکر به جای عسل در محصولات پخته شده:
    • به ازای هر فنجان عسل استفاده شده، مایع موجود در دستور غذا را 1/4 فنجان کاهش دهید.
    • به ازای هر فنجان عسل استفاده شده حدود 1/2 قاشق چایخوری جوش شیرین اضافه کنید.
    • دمای فر را 25 درجه کاهش دهید تا زیاد قهوه ای نشود.
  • برای اندازه گیری و تمیز کردن آسان، قبل از افزودن عسل، فنجان یا قاشق را با اسپری آشپزی بپوشانید.
  • یک شیشه 12 اونسی عسل برابر با یک فنجان اندازه گیری استاندارد است.

مطمئن نیستید که آماده تغییر دستور العمل کوکی کره بادام زمینی مادربزرگ هستید؟ یکی از دستور العمل های ما برای استفاده از عسل را امتحان کنید:

حالا بریم سراغ هدایا! ورود آسان است – ما می‌خواهیم بدانیم چگونه عسل را در جشن‌های تعطیلات خود به کار می‌گیرید، بنابراین به کانال رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه خود (فیس‌بوک، توییتر یا اینستاگرام) بروید و با استفاده از هشتگ #HoneyInspiredBaking به ما بگویید غذای عسلی مورد علاقه‌تان در تعطیلات چیست.

پنج برنده به‌طور تصادفی در تاریخ 1 ژانویه انتخاب می‌شوند و بسته‌ای الهام‌گرفته از تعطیلات عسل شامل پیش‌بند، کتاب آشپزی و عسل به همراه سایر چیزهای کوچک، از جمله این مجموعه زیبا از کاسه‌های تودرتو که در تصویر بالا از Crate and Barrel در تصویر بالا مشاهده می‌شود، دریافت خواهند کرد. قوانین رسمی را اینجا پیدا خواهید کرد.

عسل چگونه تعطیلات شما را شیرین می کند؟ همه چیز را به ما بگویید و می توانید برنده شوید. موفق باشید و تعطیلات مبارک باشد!

سفارش فوری عسل ♥