در این فصل تعطیلات با الهام از عسل بدرخشید…


مارمالاد پرتقال فلفل تند عسل فیل

فصل هدیه دادن در اوج است! در حالی که قرار است روشی سرگرم کننده برای ابراز عشق به خانواده و دوستان باشد، اما این زمان از سال می تواند استرس زا باشد زیرا همه ما سعی می کنیم هدیه ای عالی را انتخاب کنیم و بودجه خود را برای پوشش هزینه ها افزایش دهیم. اما فراموش نکنیم که این فصل واقعاً درباره چه چیزی است و آن تقسیم وقت و عشق خود با اطرافیانتان است. مطمئنا، باز کردن یک هدیه خوب در طول تعطیلات خوب است، اما اجازه ندهید فصل شما را تحت فشار قرار دهد. به هر حال، قرار است سرگرم کننده باشد، پس بیایید کمی سرگرمی را به تعطیلات برگردانیم!

با افزایش محبوبیت پینترست، وب‌سایت‌های DIY و آموزش‌های ویدیویی، مردم با هدایای تعطیلات خود خلاق‌تر می‌شوند و حتی بهتر از آن، نکات خود را با مردم در سراسر جهان به اشتراک می‌گذارند. از دکور خانه گرفته تا سبدهای هدیه جشن، هدایای خانگی مطمئناً مورد توجه هستند. و می دانید چه چیزی آنها را شیرین تر می کند؟ عسل!

عسل به دلیل تطبیق پذیری اش در داخل آشپزخانه شناخته شده است و هر بخش از منوی تعطیلات شما از پیش غذا گرفته تا کوکتل را لمس می کند. اما آیا می دانستید که عسل در خارج از آشپزخانه نیز کاربرد دارد؟ عسل به عنوان یک مرطوب کننده کاملا طبیعی با خواص ضد میکروبی، در بسیاری از محصولات زیبایی و دستور العمل ها مناسب است. موم زنبور عسل را می توان به شمع های زیبایی تبدیل کرد که خانه ها و قلب ها را روشن می کند. و برای هر کسی که با سرفه مزاحم دست و پنجه نرم می کند، عسل درد گلو را تسکین می دهد و حتی به آرام کردن سرفه کمک می کند. با این وجود، عسل مطمئناً یک هدیه مورد استقبال در این فصل تعطیلات خواهد بود!

ما با راهنمای هدیه تعطیلات عسل 2015 به قدری سرگرم شدیم که تصمیم گرفتیم با کمی پیچ و تاب دیگری را جمع آوری کنیم. امسال الهام کمی از جامعه وبلاگ نویسان پیدا کردیم. در اینجا برخی از هدایای مورد علاقه ما با الهام از عسل DIY برای شروع شما آورده شده است:

اگر غذاهای تعطیلات بیشتر مورد علاقه شما هستند، سعی کنید یک دسته از نان جو عسلی خانگی Happy Money Saver را بپزید و با کره عسل خانگی بمالید، یا یک شیشه مارمالاد فلفل تند و پرتقال عسلی را ادویه کنید. حتماً این پست وبلاگ پر از نکاتی در مورد پخت با عسل، دستور العمل های عسل و جزئیات در مورد هدیه با موضوع پخت تعطیلات ما را بررسی کنید.

حالا می خواهیم از شما بشنویم! هدیه خانگی مورد علاقه شما برای دادن در تعطیلات چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

هدیه مبارک!

سفارش فوری عسل ♥