در این روز زمین روی سیاره ما سرمایه گذاری کنید


کندو آفتابگردان اسطوخودوس

روز زمین 22 آوریل است و به گفته EarthDay.org، موضوع امسال “سرمایه گذاری در سیاره ما” است. در حالی که آن‌ها کسب‌وکارها، دولت‌ها و شهروندان را تشویق می‌کنند تا در راه‌حل‌های پایدار گسترده‌تر در سراسر جهان سرمایه‌گذاری کنند، در این ماه ما ساده‌ترین راه‌های خود را برای تأثیرگذاری در حیاط خلوت شما با کمک به زنبورهای عسل که زمین را به وزوز نگه می‌دارند، به اشتراک می‌گذاریم. از یادگیری بیشتر در مورد تأثیر کار گرده افشانی آنها گرفته تا برنامه ریزی باغ گرده افشان خود و حمایت از زنبورداران با خرید عسل، به ما بپیوندید تا زنبورهای عسل و سیاره ای را که آنها به حفظ آنها کمک می کنند جشن بگیریم!


با تاثیر گرده افشانی آشنا شوید

بهار رسماً فرا رسیده است و با نزدیک شدن به روز زمین، این زمان از سال یادآور همه چیزهایی است که گرده افشان های دوستانه ما (و کسانی که به آنها تمایل دارند) به اکوسیستم و سیاره ما به عنوان یک کل کمک می کنند. در واقع، 90 محصول مختلف وجود دارد که به زنبورهای عسل و زنبورداران متکی هستند، و گرده افشانی مدیریت شده را به یک عمل ارزشمند تبدیل می کند که در نهایت غذا را روی میزهای شام در سراسر کشور قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأثیر گرده افشانی زنبور عسل، ویدیوهای جشن زنبورداری ما را بررسی کنید.

YouTube ویدیو


باغ خود را برنامه ریزی کنید

آوریل ماه ملی چمن و باغ است، که ما را وادار می کند همه چیز درباره باغ های خود و گرده افشان هایی که از آنها بازدید می کنند فکر کنیم. درست مانند ما، مهم است که گرده افشان ها به رژیم غذایی متنوعی از گیاهان، گرده و شهد دسترسی داشته باشند. با کاشت انواع گیاهان گلدار به گرده افشان های ما کمک می کنید سالم و قوی بمانند. برای کمک به شما برای شروع، ما در حال حفاری در هشت منطقه مختلف ایالات متحده و بهترین گیاهان گرده افشان برای باغ شما هستیم.

یکی دیگر از راه های آسان برای جذب گرده افشان ها به باغتان این است که حمام پرندگان را که مخصوص آن ها ساخته شده است بگذارید. به سادگی یک کاسه کم عمق را با آب، سنگ، چوب و/یا چوب پنبه پر کنید تا زنبورها روی آن فرود بیایند – و مطمئن شوید که هر چند روز یکبار آن آب را عوض کنید.

به باغبانی علاقه ندارید (برای همه مناسب نیست)؟ مشکلی نیست – شما می توانید به زنبورها در نحوه نگهداری از چمن خود کمک کنید. آن قاصدک هایی که می بینید ظاهر می شوند – بگذارید رشد کنند! ممکن است شما آنها را دوست نداشته باشید، اما زنبورها آنها را دوست دارند، و در بسیاری از موارد، آنها اولین منبع غذایی هستند که زنبورهای عسل از زمستان بیرون می آیند. استفاده از آفت کش ها را برای درمان چمن یا باغ خود در زمانی که گل ها در حال شکوفه هستند، کاهش دهید.


خرید عسل

آیا می‌دانستید که خرید عسل شما، چه از یک زنبوردار محلی و چه از خواربار فروشی محله‌تان، به حمایت از صنعت عسل و زنبورهای عسل که همه اینها را ممکن می‌سازند، کمک می‌کند؟ اغلب از ما سوال می شود که مردم چگونه می توانند به زنبورها کمک کنند، و پاسخ کوتاه این است که ادامه خرید و لذت بردن از عسل ساده ترین راه برای کمک است. این اقدام ساده به تأمین بودجه تحقیقات ضروری زنبور عسل کمک می کند و تضمین می کند که دوستان کوچک ما به وزوز کردن ادامه می دهند! در مورد آنچه که خرید عسل شما انجام می دهد در اینجا بیشتر بیاموزید.

ما می خواهیم از شما بشنویم – روز زمین را چگونه جشن می گیرید؟ برنامه های خود را در بخش نظرات زیر به ما بگویید. روز زمین را به همه تبریک می گویم!سفارش فوری عسل ♥