خانواده را دور میز شام با…


ظروف غذا Epcot Disney

با نزدیک شدن به پایان تابستان دیگر، سخت است باور کنیم که روزهای استراحت در کنار استخر و بستنی خوری رو به پایان است، اما با ورود به فصل شلوغ مدرسه، مهم است که از زمانی که با آن می گذرانیم قدردانی کنیم. عزیزان ما

بین رفتن به مدرسه، رفتن به سر کار، انجام تکالیف و دویدن به سمت فعالیت‌های مختلف بعد از مدرسه، هرکسی با سرعت و جهت خود می‌دود. این فصل‌ها ارزش گذراندن زمان با کیفیت را در کنار هم به عنوان یک خانواده یادآوری می‌کنند، چه فصلی که درست کرده‌اید یا انتخابی، و هیچ چیز مثل یک غذای خوب خانواده را دور هم جمع نمی‌کند، و عسل اینجاست. برای کمک به!

عسل بیش از یک شیرین کننده طبیعی و رویه لذیذ برای دسر، در کاربردهای لذیذ با مزایای عملکردی نیز می درخشد که مطمئناً آن را به دستیار آشپزخانه مورد علاقه شما تبدیل می کند. از ایفای نقش امولسیفایر، کار برای ترکیب مواد در مارینادها، سس ها و دیپ ها، قفل کردن رطوبت برای اطمینان از لطافت گوشت های آبدار، و حتی رام کردن و ایجاد تعادل بین مواد شیرین و تند و سایر مواد، عسل یک شگفتی آشپزی تک ماده است. که شام ​​شما را به سطح بعدی می برد.

چه خانواده شما هر شب دور میز شام جمع شوند یا یک شب در هفته، این 12 دستور العمل الهام گرفته از عسل مطمئناً برای همه افراد حاضر خواهد بود!

سفارش فوری عسل ♥