خانه خود را با 12 راحتی الهام گرفته از عسل گرم کنید…


عکس وبلاگ غذای راحتی الهام گرفته از عسل 170626 071546

اگر شما هم مانند ما در هیئت ملی عسل هستید، اثرات کامل پاییز را احساس می‌کنید – بادهای سرد، باران نم‌باران، صبح‌های خنک و پس از آن شب‌های خنک‌تر. در این فصل از سال که تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که در گرم ترین پتو خود بپیچید و رویای روزهای آفتابی تری داشته باشید، کمی سخت تر است، اما بیایید همه چیزهای عالی در مورد پاییز را فراموش نکنیم.

در حالی که ممکن است در روزهای سرد پاییزی به داخل رانده شویم، این فصل به ما زمان با کیفیت بیشتری را با عزیزانمان می دهد. با خنک‌تر شدن هوا، منتظر شب‌هایی با خانواده و غذاهای خانگی خوب می‌شویم. چه چیزی راحت‌تر از یک تابه خوب پوره سیب‌زمینی گرم و سس یا تکه‌ای از پای سیب مادربزرگ که از ابتدا تهیه شده است؟ این نوع غذاها این احساس را در ما ایجاد می‌کنند که احساس «خانه» و عسل از طریق نقش‌های همه‌کاره‌اش در دستور العمل‌های شیرین و خوش طعم، این حس را به هر ظرفی منتقل می‌کند.

آرامشی که ما در غذا می یابیم و به اشتراک می گذاریم چیزی است که واقعاً در این ماه های سردتر آینده ما را گرم نگه می دارد، و ما 12 دستور غذای راحت الهام گرفته از عسل را برای گرم نگه داشتن قلب و شکم شما آماده کرده ایم.

غذای راحت پاییزی شما چیست؟ آیا نوشیدنی گرم مورد علاقه ای دارید که در این فصل از سال دوست دارید، مانند آب گلدان عسلی ما؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سفارش فوری عسل ♥