حمام عسل خیساندن DIY {با نمک دریا}


از لذت ایجاد خود لذت ببرید خیساندن حمام. خاصیت لایه برداری نمک دریا با خاصیت مرطوب کنندگی عسل خام یک تجربه آبگرم مجلل را با هزینه بسیار کم ایجاد می کند. تهیه و استفاده از اسکراب های نمک فوق العاده آسان است. همچنین به راحتی می توان آنها را با رایحه های مختلف سفارشی کرد. این یکی از دستور العمل های مورد علاقه من است: اسکراب نمک صورتی هیمالیا با عسل.

شیشه ای از نمک دریایی صورتی و عسل برای ساختن تصویر دستور پخت حمام.

فواید اسکراب نمک عسل در حمام

اسکراب های نمک لایه برداری عالی را ارائه می دهند و به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کنند. هنگامی که سلول های مرده پوست برداشته می شوند، این به پوست شما کمک می کند ظاهری شاداب تر داشته باشید. روند ماساژ ملایم بازوها و پاهای شما می تواند برای احیا شگفت انگیز باشد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

نمک دریا یک ماده محبوب در این اسکراب ها است. ساخته شده از آب دریا، حاوی بسیاری از مواد معدنی مفید است که می تواند به مراقبت از پوست کمک کند.

البته در صورت تمایل می توانید از نمک دریایی معمولی استفاده کنید. با این حال، نمک دریایی صورتی واقعا زیبا به نظر می رسد بدون نیاز به افزودن هیچ رنگی. افزودنی های کمتر اغلب چیز خوبی است که باید در نظر گرفته شود.

این اسکراب های نمک طبیعی بهتر است برای استفاده در بدن ذخیره شوند. از اسکراب نمک برای پوست حساس یا صورت خود استفاده نکنید. و مانند هر محصول مراقبت از پوست، ابتدا آن را در یک منطقه کوچک امتحان کنید. هر کسی ممکن است به هر چیزی حساسیت داشته باشد.

هنگام تمیز کردن با اسکراب نمک از حرکات ماساژ ملایم استفاده کنید و خوب آبکشی کنید. می توان آنها را مالیده و شستشو داد. اما، من عاشق استفاده از آنها در وان هستم، سپس برای مدتی خیس بخورم تا از عطر منتشر شده توسط روغن ها لذت ببرم.

عسل خام برای مراقبت از پوست

شاید عجیب به نظر برسد اما مراقبت از پوست یکی از محبوب ترین هاست استفاده از عسل عسل خام حاوی بسیاری از ترکیبات مفید است که باعث سلامت پوست می شود. عسل خام به تنهایی خاصیت لایه برداری ملایم دارد و همچنین ضد باکتری است.

با استفاده در محصولات بهداشتی و زیبایی، عسل را به عنوان یک ماده در بسیاری از شوینده‌های صورت، صابون‌ها، لوسیون‌ها و موارد دیگر خواهید یافت. نگه داشتن یک شیشه عسل در انباری همیشه ایده خوبی است. هرگز خراب نمی شود.

نکته مهم: اگر شیشه عسل دارید که متبلور شده است (ریگ دار شده) آن را بیرون نیندازید – می توانید عسل کریستالیزه را رفع کنید.

شیشه ای از نمک دریایی صورتی و عسل برای ساختن تصویر دستور پخت حمام.

آموزش اسکراب نمک و حمام با عسل

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

بر اساس دستور العمل پایه نمک دریای صورتی هیمالیا، روغن ها و عسل، این دستور تهیه و استفاده از آن ارزان است. در واقع، این ایده را برای هدایای دقایق پایانی در دسترس داشته باشید.

  • مایکروویو

  • پیمانه اندازه گیری 4 فنجان

  • کاسه بزرگ

** سلب مسئولیت و نکته ایمنی: استفاده از این محصول می تواند حمام را لغزنده کند. هنگام استفاده از این محصول یا هر محصول روغنی حمام مراقب باشید تا از زمین خوردن جلوگیری کنید. اگر نگران آلرژی های پوستی هستید، ابتدا ناحیه کوچکی از پوست خود را امتحان کنید. این دستور غذا فقط برای اهداف سرگرمی به اشتراک گذاشته شده است – من هیچ مسئولیتی در قبال خطرات ناشی از استفاده از آن نمی پذیرم.

استفاده از اسکراب های خانگی و حمام

اسکراب نمک بدن خود را در یک شیشه با درب محکم نگهداری کنید. باید چند ماه تازه بماند. این را می توان در حمام استفاده کرد – اما مراقب لغزش باشید.

روش مورد علاقه من برای استفاده از این دستور تهیه یک حمام آب گرم و استفاده از اسکراب روی بازوها و پاهایم است. سپس از یک حمام خوب با روغن های باقیمانده، عسل و نمک لذت ببرید.

چه پروژه شگفت انگیزی برای ایجاد هدایای سفارشی برای کریسمس یا تولد. این پروژه را با چند محصول خانگی ترکیب کنید بمب حمام عسل برای یک سبد عالی مراقبت از پوست برای یک هدیه حتی بزرگتر، یک مجموعه از نورد شمع موم زنبور عسل.

استفاده از روغن ها و مواد طبیعی از خانواده شما در برابر مواد شیمیایی ناشناخته ای که در بسیاری از محصولات تجاری ظاهر می شود محافظت می کند. و ساختن آنها نیز می تواند بسیار سرگرم کننده باشد!

سفارش فوری عسل ♥