جین برای پیروزی: شرکت تقطیر Hatch…


جین هچ

یک نام ساده برای یک محصول برنده جایزه، جین بهترین نمایش امسال در سومین مسابقه سالانه Honey Spirits است. این مشروب که به طور ساده نامیده می شود هر چیزی جز ساده است، با این حال، با عرق پایه که 100٪ از عسل تقطیر شده و با مواد گیاهی طعم دار شده است.

این اولین باری بود که یک الکل تقطیر شده از عسل جایزه بهترین نمایش را دریافت کرد و ما با کریس رودل، مالک Egg Harbor، شرکت Hatch Distilling مستقر در Wis. درباره این برد بزرگ و جین صحبت کردیم.

چه چیزی باعث شده است که نام ساده جین فقط برای این روح ایجاد شود؟
همه محصولات ما برای کلاس TTB و نوع آنها نامگذاری شده اند. ودکای ما ودکا است، جین ما جین است. خلاصه دوست داریم

چرا یک روح تقطیر شده از عسل چنین پایه عالی در یک جین می سازد؟
ما تمام ارواح شفاف خود را از پایه 100٪ عسل درست می کنیم. من زنبوردار هستم و مقداری از عسل مورد نیازمان را از کندوهای خودمان تکمیل می کنم. ما از عسل تقطیر می کنیم زیرا نوآورانه، محلی و با کیفیت است. ما “کرم شیرین” و “خامه” را به عنوان یک موضوع مشترک در بازخورد یادداشت های مزه ای که دریافت می کنیم می بینیم. من معتقدم این محصول فرعی عسل و مخمری است که ما استفاده می کنیم. من فکر می کنم که مشخصات طعم به خوبی با مواد گیاهی موجود در جین ما بازی می کند.

بزرگترین چالش استفاده از عسل به عنوان تقطیر اولیه در جین چیست؟
بهای تمام شده کالا. ما می توانیم مقداری از هزینه ها را با یکپارچه سازی با تولید مقداری از عسل در خانه جبران کنیم. ما با یک تولید کننده تجاری مستقر در ویسکانسین کار می کنیم تا بقیه را تامین کنیم. رقابت با تولیدکنندگانی که از مواد قابل تخمیر ارزان‌تر برای تقطیر پایه خود استفاده می‌کنند، یک چالش است.

یادداشت‌های داوران شامل صفت‌های «دماغی» ارس، کاج و خامه شیرین است. چیزی در مورد جین از نظر دماغه یا مشخصات طعم اضافه کنید؟
من فکر می کنم صفت ها به درستی هستند. من می توانم بگویم “گل” درست پشت آن طعم ها قرار می گیرد.

جنبه مورد علاقه شخصی شما در مورد جین، به خصوص در مورد عسل در روح چیست؟
ما در جین خود به دنبال طعمی متعادل هستیم. سعی نمی کنید به کسی با طعم درخت عرعر سیلی بزنید، اما به اندازه کافی برای برآورده کردن الزامات طبقه بندی وجود دارد. من فکر می کنم تقطیر عسل یک عرق پایه عالی برای جفت شدن با مواد گیاهی است.

برای مشاهده لیست کامل برندگان مسابقه Honey Spirits، به http://honeyspiritscompetition.com/ مراجعه کنید.

سفارش فوری عسل ♥