جین برای برنده شدن در مسابقات Honey Spirits…


Hatch Distilling Co HSC BOS

اعتبار عکس: Hatch Distilling Co.

در سومین مسابقه سالانه Honey Spirits، یک روح الهام گرفته از جین که 100% از عسل تقطیر شده و با مواد گیاهی طعم‌دار شده بود، افتخارات بهترین نمایش را به خود اختصاص داد. این اولین بار بود که یک روح تقطیر شده از عسل برنده این جایزه شد. Egg Harbor، مستقر در ویسکانسین Hatch Distilling Co. که به سادگی جین نام داشت، یکی از بیش از 80 شرکت کننده در این مسابقه بود، و اولین روحی بود که از عسل تقطیر شده بود که برنده جایزه بهترین نمایش شد.

به طور کلی، عرقیات تقطیر شده از عسل بهترین نمایش خود را در سه سالی که مسابقات برگزار کرده بود، کسب کرد و پنج مدال طلا از مجموع 9 مدال را به دست آورد. همچنین به بهترین ودکا، براندی، رام، براندی، مهتاب و لیکور مدال داده شد.

کاترین بری، مدیر بازاریابی هیئت ملی عسل، می گوید: «کیفیت عرقیات امسال، به ویژه در دسته های تقطیر شده از عسل، فوق العاده بود. «این واقعاً پیشرفت به سطح جدیدی از تخصص توسط تقطیرکنندگان در تخمیر عسل و تقطیر آن را نشان داد. محبوبیت این سبک روح در حال افزایش است و کیفیت با این رشد مطابقت دارد.

مسابقه ارواح عسل هیئت ملی عسل بهترین ارواح در ایالات متحده را که از عسل به عنوان شیرین کننده، طعم دهنده یا تقطیر استفاده می کنند، می شناسد. یک هیئت متخصص از داوران هر روح را ارزیابی کردند. نه روح برنده مدال‌های طلا شدند، از جمله یک طلای طراحی که بهترین گرافیک برچسب‌های مربوط به عسل یا زنبور عسل را به رسمیت شناخت. بیش از 50 روح پس از ارزیابی ظاهر، بینی، کام و نقش عسل در روحیه مدال های نقره و برنز را به خانه بردند.

رقابت امسال به دلیل COVID-19 کمی متفاوت بود، اما بر اساس مسابقه موفق آبجو عسل که چند هفته پیش برگزار شد، می‌دانستیم که می‌توانیم یک رویداد عالی و ایمن را رقم بزنیم. کیفیت ارواح در رویداد امسال قابل توجه بود و ما هیجان زده بودیم که بیش از هر زمان دیگری مدال طلا اهدا کنیم. در اینجا لیست برندگان آمده است:

دریافت کنندگان مدال طلا 2020
عرقیات تقطیر شده از عسل – طعم دار: جین – شرکت تقطیر Hatch (بهترین در نمایش)، Egg Harbor، ویسکانسین
بوربون/ویسکی: ویسکی عسل آمریکایی غربی اقیانوس آرام – شراب سازی و ارواح شرابی وسترن پاسیفیک، اوکلند، کالیفرنیا
عرقیات عسل / عرقیات ویژه: آمارو – Admiralty Distillers، Port Townsend، واشنگتن
عرقیات عسل / عرقیات ویژه: بوربون راتافیا عسل فندقی – کوهستان ایالت اسپریتس، بریجپورت، ویرجینیای غربی
عرقیات عسل / عرقیات ویژه: لیکور قهوه Cold Brew – عصاره خانه عسل، دورانگو، کلرادو
ارواح تقطیر شده از عسل: برچسب زرد – دوملوز سامل، مدیسون، ویسکانسین
ارواح تقطیر شده از عسل: Spirit Honey Finished – Up North Distillery، Post Falls، آیداهو
ارواح تقطیر شده از عسل: 12th Hawaii Distillers Reserve – 12th Hawaii Distiller, Kailua Kona, Hawaii
عرقیات تقطیر شده از عسل – طعم دار: Dawn Fire – White Winter Winery, Inc., Iron River, Wisconsin
طراحی/بسته بندی: Detroit City Distillery Honey Bourbon – Detroit City Distillery، دیترویت، میشیگان

برای مشاهده لیست کامل برندگان، اطلاعات بیشتر و تصاویر، لطفاً به سایت مراجعه کنید honeyspiritscompetition.com/2020-awards.

سفارش فوری عسل ♥