جشن 50 سال جادو در EPCOT®…


EPCOT

زمان فرا رسیده است – هیئت ملی عسل (NHB) با بازگشت به جشنواره بین المللی گل و باغ Epcot® هیجان زده است که 50 سال جادو را جشن بگیرد! آنچه در سال 2018 به عنوان یک مشارکت جادویی آغاز شد، به یک رویداد سالانه تبدیل شده است که بستری را برای عسل فراهم می کند تا واقعاً سر و صدا ایجاد کند.

Honey Bee-stro که مرتباً به عنوان مهمان مورد علاقه انتخاب می شود، باز می گردد تا به برقراری ارتباط بین اینکه چگونه خوردن عسل از زنبوردارانی که از زنبورهای سالم مراقبت می کنند و در نتیجه عرضه غذای جهان حمایت می کند، ادامه دهد. در زمانی که گرده افشان‌ها نه تنها در رسانه‌ها، بلکه در اذهان عمومی نیز پیشتاز هستند، این مشارکت کاملاً مناسب است و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که داستان زیبای عسل را به گونه‌ای که فقط دیزنی می‌تواند انجام دهد، زنده می‌کند.

علاوه بر عنصر آموزشی، بازگشت بسیار مورد انتظار Honey Bee-stro، Spike the Bee مورد علاقه مهمان را به همراه آیتم های منوی منحصر به فرد، شامل دستور العمل های عسل، آبجو عسل، و کوکتل های عسل به ارمغان می آورد.

غذای ویژه:

  • عسل توپلو و نان قاشقی ذرت شیرین با ژالاپنیو، بیکن و کره عسل همزده خانگی (مناسب گلوتن/گندم)
  • نان مسطح مرغ ترشی شده با خردل عسل اسطوخودوس با پنیر عسل ریکوتا، سبزیجات ترشی شده و پنیر بز
  • کیک پنیر عسل گل وحشی محلی ماسکارپونه با خامه فرم گرفته عسل شکوفه پرتقال، عسل فرم گرفته، عسل کریستالیزه، لانه زنبوری، عسل کم آب و بوسه مرنگ گرده رازیانه
اعتبار عکس: Walt Disney World®

نوشیدنی های ویژه:

  • انجماد عسل هلو در فنجان سوغاتی Spike the Bee Sipper Cup (غیر الکلی)
  • B.Nektar New Wave Lemonade Mead، Ferndale، MI
  • شراب شراب عسل شکوفه پرتقال فلوریدا، سنت پترزبورگ، فلوریدا (شیشه/بطری)
  • انجماد عسل-هلو با ودکا بلوبری

داستان عسل، زنبورداران، زنبورهای عسل و نقش آنها در تغذیه سیاره ما واقعاً یک داستان جادویی است و ما نمی توانیم شریکی بهتر از دیزنی برای زنده کردن آن فکر کنیم. Honey Bee-stro از 2 مارس تا 4 ژوئیه غذاها و جرعه های عسل خوشمزه را برای شما به ارمغان می آورد. اگر در منطقه اورلاندو هستید، خوشحال می‌شویم که به Honey Bee-stro سر بزنید و تجربه خود را در رسانه‌های اجتماعی با ما به اشتراک بگذارید: @NationalHoneyBoard در فیس‌بوک و اینستاگرام و @NationalHoney در توییتر!

سفارش فوری عسل ♥