جشن همه ملکه زنبورها در روز مادر


ملکه زنبور عسل

اگر حس زمان را از دست داده اید، مانند بسیاری از ما این روزها، روز مادر در این آخر هفته نزدیک است. ما روز مادر را دوست داریم زیرا با تمام کارهایی که مادرانمان انجام می دهند – کارپول، PTA، لباسشویی، کار، پختن غذاهای شگفت انگیز – و هر نقشی که ایفا می کنند – پرستار، درمانگر، راننده، سوپرزن – آنها سزاوار این هستند که روز خاص خود را جشن بگیرند. و از عشق غرق شد با در نظر گرفتن این موضوع، هیئت ملی عسل (NHB) مشتاق است که کمپین سالانه خود را با نشان دادن نوری بر زندگی واقعی “ملکه زنبورهای عسل” – مادران ما، آغاز کند.

اکنون در سومین سال خود، برنامه Honey Saves Hives به یک کمپین یک ساله تبدیل شده است که مأموریت آن آموزش مصرف کنندگان در مورد نقش مهم عسل، زنبورهای عسل و زنبورداران در حفظ یک سیاره سالم و اکوسیستم غذایی ما است. به عنوان متولیان واقعی عرضه جهانی غذا، زنبورداران و زنبورهای عسل آنها مسئول گرده افشانی چشمگیر یک سوم غذاهایی هستند که ما می خوریم، از جمله بسیاری از میوه ها، سبزیجات و آجیل های مورد علاقه. و برای کمک به ما در گسترش این همهمه، NHB مشتاق است چند Bee-FF جدید را به همراه داشته باشد.

در بهار امسال، NHB با هیجان اعلام می کند که با کارشناس سبک زندگی و والدین، همسر و مامان برندی میلوی و پدر، شوهر و نانوا/طراح غذا، جاشوا اسنایدر همکاری می کند تا الهام بخش مصرف کنندگان باشد تا روز مادر را با جادوی عسل جشن بگیرند. می‌توانید در اینستاگرام NHB به این مهمانی بپیوندید.

حالا، اگر در مورد گرفتن هدیه عالی برای مادر وحشت دارید، ما همان چیزی را داریم که شما نیاز دارید. هیچ چیز نمی‌گوید «دوستت دارم» مثل درست کردن چیزی خاص با در نظر گرفتن مادر، خواه یک کارت چاپ دستی، جواهرات خانگی یا یک غذای خوشمزه. ما هشت دستور العمل عسل داریم که ثابت می کند فقط با چند ماده، کمی زمان و عسل، می توانید به مادر احساس ملکه زنبور عسل بدهید!

به این فکر می کنید که مادر را با برانچ سنتی روز مادر پذیرایی کنید؟ چرا امسال آن را در خانه خود میزبانی نکنید و از یک صبحانه عسلی خوشمزه در پاسیو لذت ببرید. یا شاید یک شام خوب بیشتر مورد شماست. به عنوان یکی از معدود موادی که کل منو را در بر می گیرد، عسل را می توان به راحتی در هر غذای روی میز گنجانید. از سس سالاد گرفته تا ماریناد روی گوشت، توانایی عسل در ایجاد تعادل و افزایش طعم آن را به یک افزودنی ایده آل برای منوی غذایی شما تبدیل می کند.

و فراموش نکنید که در پایان روز نان تست مادر را نیز بپزید! چه راهی بهتر از جشن گرفتن با ما ملکه بی رویال? برای تمام کارهایی که او انجام داده است و به انجامش ادامه خواهد داد، ما نان تست می کنیم – اینجا برای شما، مامان!

خانواده شما چگونه مادر را جشن می گیرند؟ ما دوست داریم در مورد آن بشنویم! در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.سفارش فوری عسل ♥