جشن ماه ملی عسل با زنبورها…


جعبه های زنبور عسل در مزرعه آفتابگردان

سپتامبر ماه ملی عسل است و کندو شلوغ ما پر از هیجان است! این زمانی از سال است که واقعاً همه چیز عسل را جشن می گیریم، از بیش از 300 گونه منحصر به فرد (و این فقط در ایالات متحده!) تا تطبیق پذیری آن در دنیای آشپزی. از مرطوب نگه داشتن محصولات پخته شده شما (و افزایش ماندگاری آنها) تا متعادل کردن طعم در کوکتل ها، عسل تنها عنصری است که کل منو را در بر می گیرد! در اینجا می توانید درباره فواید طبیعی عسل بیشتر بدانید.

در حالی که ممکن است در حال جشن گرفتن غذای طلایی خوشمزه یعنی عسل باشیم، می دانیم که بدون زنبورهای عسل سخت کوش، چیزی برای جشن گرفتن وجود نخواهد داشت! آیا می دانستید که حدود 60000 زنبور در کندو ممکن است در مجموع 55000 مایل را طی کنند و بیش از دو میلیون گل را برای جمع آوری شهد کافی برای تولید یک پوند عسل ببینند؟ و زنبورهای عسل نه تنها عسل شیرین را به ما می‌دهند، بلکه بخش مهمی از صنعت کشاورزی ما هستند (آیا می‌دانستید که از هر سه لقمه غذایی که می‌خورید، یک لقمه به لطف گرده‌افشان حشرات است؟).

در دنیای امروز، صنعت عسل با چالش‌های زیادی مانند از بین رفتن کندو، خشکسالی، فروپاشی کلنی و کوچک شدن مناطق علوفه مواجه است.

اگر تا به حال خواستید در تلاش برای نجات زنبورها شرکت کنید، اکنون زمان آن فرا رسیده است. مطمئن نیستید که چه کاری می توانید برای کمک انجام دهید؟ ما چند راه ساده برای کمک به رفاه و بقای زنبورهای عسل داریم.

  1. در باغ و حیاط خود گل های دوستدار زنبور عسل و گیاهان گلدار بکارید.
  2. استفاده از مواد شیمیایی و آفت کش ها را برای درمان چمن یا باغ خود در زمانی که گیاهان در حال شکوفه هستند و زنبورها در حال جستجوی علوفه هستند، کاهش یا محدود کنید.
  3. زنبورها تشنه هستند. یک حوض کم عمق از آب شیرین با سنگ مرمر یا سنگ در آن قرار دهید تا زنبورها بیرون از خانه شما فرود آیند.
  4. بیاموزید که چگونه با شیوه های پایدار یک زنبوردار باشید.
  5. راه حل ها را با دیگران در جامعه خود به اشتراک بگذارید.
  6. به ائتلاف سلامت زنبور عسل، سازمانی که برای کمک به حفاظت و ترویج زنبورهای عسل و سایر گرده افشان ها اختصاص داده شده است (www.honeybeehealthcoalition.org) اهدا کنید.

و علیرغم آنچه ممکن است شنیده باشید یا فکر کرده باشید، ساده ترین راه برای کمک به علت این است که به خرید عسل ادامه دهید. خواه از زنبوردار پایین خیابان، بازار کشاورزان محلی شما یا خواربارفروشی مورد علاقه شما باشد، خرید عسل خالص، کاملا طبیعی و تک ماده ای شما به صنعت عسل کمک می کند و در ازای آن به تحقیقات نجات دهنده برای راه حل ها کمک مالی می کند.

ما جشن اجتماعی خود را با یک سریال هدیه می گیریم! هر روز در ماه سپتامبر، ما برندگان را برای یک بسته جایزه شیرین با الهام از عسل قرعه کشی خواهیم کرد. ورود آسان است، به سادگی به پلتفرم رسانه اجتماعی مورد علاقه خود (فیس بوک، توییتر یا اینستاگرام) بروید و با استفاده از هشتگ به ما بگویید چرا/چگونه ماده مورد علاقه ما را در ماه ملی عسل جشن می گیرید. #SweetOnNHM (ذکر @NationalHoneyBoard توصیه می شود، اما الزامی نیست).

برای راهنمایی و الهام بیشتر، حتماً با ما در فیس بوک ارتباط برقرار کنید. توییتر، پینترست و اینستاگرام برای اخبار با ارزش و دستور العمل های مورد علاقه ما با الهام از عسل.

ماه ملی عسل مبارک!سفارش فوری عسل ♥