جشن ماه ملی عسل با دوستان…


Honey Variety 2018 آخرین rgb

ماهی که ما تمام سال خود را برای آن آماده می کنیم بالاخره فرا رسیده است، و برای ما، به راحتی شیرین ترین ماه سال است – البته منظور ما ماه ملی عسل است! از سال 1989، سپتامبر توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده به منظور ایجاد آگاهی و شناخت اهمیت زنبورهای عسل و فواید عسل به عنوان یک ماده کاملاً طبیعی و منفرد، ماه ملی عسل نامیده شده است.

با بیش از 300 گونه منحصربه‌فرد که از نظر رنگ، طعم، و عطر و فواید عملکردی فراوانی در داخل و خارج از آشپزخانه وجود دارد، عسل چیزهای زیادی برای جشن گرفتن وجود دارد. از مرطوب نگه داشتن محصولات پخته شده شما (و افزایش ماندگاری آنها) تا متعادل کردن طعم در کوکتل ها، عسل تنها عنصری است که کل منو را در بر می گیرد! در اینجا درباره فواید طبیعی عسل بیشتر بدانید.

اما مسلماً بدون تلاش و کوشش زنبور عسل متواضع و پرمشغله، نمی‌توانیم چنین جشن شیرینی داشته باشیم. حقیقت خنده دار: حدود 60000 زنبور در کندوی عسل ممکن است در مجموع 55000 مایل را طی کنند و بیش از دو میلیون گل را ببینند تا شهد کافی برای تولید یک پوند عسل جمع آوری کنند. زنبورهای عسل نه تنها عسل شیرینی را برای ما فراهم می کنند، بلکه بخش مهمی از صنعت کشاورزی ما هستند و تقریباً از هر سه لقمه غذایی که می خورید، یک لقمه را گرده افشانی می کنند. علاقه مند به کمک به زنبورها هستید؟ این نکات را بررسی کنید.

اکنون همه ما می‌دانیم که جشن‌ها با دوستان شیرین‌تر است، و از شراکت با نانوایان، آبجوسازان، سرآشپزها، برندها و حتی یک مادر مشهور بسیار هیجان‌زده هستیم، پس حتماً چشم‌های خود را به وبلاگ و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی ما نگاه کنید. برای همه از به روز رسانی خوشمزه!

و صحبت از رسانه های اجتماعی – ما میزبان یک هدیه شیرین هستیم! در طول ماه سپتامبر، ما چهار مورد از برنامه های ماه ملی عسل خود را برجسته خواهیم کرد و به دنبال کنندگان خود اجازه می دهیم تا سرگرم شوند. ورود آسان است – هر هفته ما یک پست مربوط به برنامه ویژه خود را منتشر می کنیم و تنها کاری که باید انجام دهید این است که در موضوع پاسخ به سؤالات / درخواست ارسال شده نظر دهید. برندگان در تاریخ 1 اکتبر قرعه کشی می شوند و با دستورالعمل نحوه دریافت جایزه خود تماس گرفته می شود. قوانین رسمی را اینجا بخوانید. * این هدیه در حال حاضر بسته شده است. *

برای راهنمایی و الهام بیشتر، حتماً با ما در فیس بوک ارتباط برقرار کنید. توییتر، اینستاگرام و پینترست برای اخبار با ارزش و دستور العمل های مورد علاقه ما با الهام از عسل.

ماه ملی عسل مبارک!سفارش فوری عسل ♥