جشن ماه ملی عسل با این 10 …


بال مرغ عسلی آسان

رسما اینجاست! سپتامبر ماه ملی عسل است و ما تمام ماه را با یک مشارکت واقعا شیرین جشن می گیریم! اما قبل از اینکه به همه چیزهایی که در ماه سپتامبر می گذرد بپردازیم، می خواهیم لحظه ای به یاد بیاوریم که چرا عسل را جشن می گیریم.

آیا می دانستید که ماه ملی عسل به همان اندازه که زنبورهای عسل درست می کنند مربوط به عسلی است که آنها درست می کنند؟ درسته! هیئت ملی عسل (NHB) همیشه اهمیت زنبورهای عسل و فواید عسل را تشخیص داده است، بنابراین در سال 1989، NHB با وزارت کشاورزی ایالات متحده همکاری کرد تا عسل را ستایش کند و بنابراین سپتامبر به طور رسمی عسل ملی شناخته شد. ماه. چرا سپتامبر؟ به عبارت ساده، این ماهی است که اکثریت عسل در ایالات متحده برداشت می شود.

علاوه بر توجه بیشتری که ماه ملی عسل به زنبورهای عسل می‌آورد، عسل به عنوان یک عنصر نیز ارزش جشن گرفتن دارد. در این زمان از سال، ما واقعاً همه چیز عسل را جشن می گیریم، از بیش از 300 گونه منحصر به فرد (و این فقط در ایالات متحده!) تا تطبیق پذیری آن در دنیای آشپزی. از مرطوب نگه داشتن محصولات پخته شده شما (و افزایش ماندگاری آنها) تا متعادل کردن طعم در کوکتل ها، عسل تنها عنصری است که کل منو را در بر می گیرد! در اینجا می توانید درباره فواید طبیعی عسل بیشتر بدانید.

امسال دوستان خوب ما در مجله Food Network که جشن تولد 10 سالگی خود را نیز جشن می گیرند، امسال با ما در این جشن شرکت می کنند. به افتخار همه جشن ها، تحریریه مجله Food Network 10 راه و دلیل سرگرم کننده برای جشن گرفتن در تمام ماه ارائه کرده است:

ده را بگیر

ماه ملی عسل را چگونه جشن می گیرید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. با آرزوی یک سپتامبر شیرین برای همه!

سفارش فوری عسل ♥