ثبت شیرینی طبیعی عسل در…


طبیعت بی جان عسل RGB 170626 071651

هفته گذشته هیئت ملی عسل (NHB) برای یک عکسبرداری شیرین با مارک بوتون و تیم بزرگش به نشویل بازگشت. در تلاش مستمر برای ارائه بهترین دستور العمل های الهام گرفته از عسل برای مصرف کنندگان علاقه مند به آشپزی با عسل، NHB چندین سال است که با عکاسی مارک بوتون همکاری می کند تا تصاویری از دستور العمل های زیبا ایجاد کند که الهاماتی خالص را به تصویر می کشد که کاملاً طبیعی است. عسل.

عسل حتی ساده ترین ظروف را با فواید طبیعی خود واقعاً تقویت می کند. چه به دنبال کمی کمک برای حفظ رطوبت برای گوشت‌های کبابی آبدار، متعادل کردن مواد ترش، ترش یا تند در یک دستور غذا باشید، یا به سادگی شیرینی و رنگ زیبا را اضافه کنید، این ماده تنها کل منوی شما را در بر می‌گیرد.

در حالی که گرفتن عکس از عسل و غذاها و نوشیدنی های خوشمزه آن لذت بخش است، ایجاد و آزمایش دستور العمل های جدید لذت بخش تر است! از طریق کارمان با مارک و تیم بزرگش، با ویتنی کمپ، متخصص غذا آشنا شدیم که در تلاش ما برای ارائه تنها بهترین دستور العمل های عسل به مصرف کنندگان کمک کرده است. ما در ماه‌های اخیر از نزدیک با ویتنی کار کرده‌ایم تا پایگاه داده دستور العمل‌های فعلی خود را اصلاح کنیم، و همچنین برخی از غذاهای جدید و خوشمزه عسل را تهیه کنیم. وقتی در نشویل بودیم، هفت مورد از جدیدترین افزوده‌های ویتنی را آزمایش کردیم و بسیار هیجان‌زده هستیم که آنها را برای شما بیاوریم!

ما همیشه از بیرون رفتن از دفتر و بازگشت به چیزی که واقعاً عاشق عسل هستیم – ریشه های خالص، کاملاً طبیعی و فروتنانه آن – لذت می بریم و مارک فقط راهی برای ثبت آن در فیلم برای دیدن همه دارد. . ما می خواهیم از مارک، ویتنی و کل تیم برای یک جلسه عالی دیگر تشکر کنیم و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا محصول نهایی را ببینیم.

تا آن زمان، مطمئن شوید که هفت دستور العمل جدید الهام گرفته از عسل ما را بررسی کنید، مطمئن باشید که در کمترین زمان مورد علاقه خانواده خواهد بود!

سفارش فوری عسل ♥