تقطیر از عسل طعم بالایی را ارائه می دهد


کوکتل BKW FB و Insta

در دنیای ارواح مقطر، نام و طبقه بندی یک الکل اغلب بر اساس نوع شکر پایه مورد استفاده تعیین می شود. براندی از میوه، رم از ملاس، تکیلا از آگاو و ویسکی از مخلوط ذرت، چاودار، گندم و جو تقطیر می شود.

با این حال، شما به روح تقطیر شده از عسل چه می گویید؟ و آیا می دانستید که چنین چیزی وجود دارد؟

وجود دارد، و تقطیرکنندگان صنایع دستی در سرتاسر ایالات متحده عسل را تقطیر می کنند تا ارواح بی نظیری با نت های معطر و طعم استثنایی ایجاد کنند. در واقع، هیئت ملی عسل (NHB) اولین مسابقه ارواح عسل خود را در سال 2018 برگزار کرد و نزدیک به 30 اثر را در رده “تقطیر شده با عسل” دریافت کرد.

یکی از پرطرفدارترین تقطیرکنندگانی که از عسل به این روش استفاده می کند، Caledonia Spirits است. ودکای بار هیل کالدونیا مستقر در هاردویک، ورمونت، 100٪ از عسل تقطیر شده است و به روح یک عمق گل می دهد که بو و طعمی شبیه مزارع گل های وحشی دارد که زنبورهای عسل برای شهد علوفه می جویند.

بار هیل
اعتبار عکس: Caledonia Spirits

ارواح تقطیر شده از عسل معمولاً ویژگی های عسل مورد استفاده را به خود می گیرند. با این حال، ارواح عسل شیرین نیستند. فرآیند تخمیر بیشتر شیرینی عسل را از بین می برد و در نتیجه محصولی به شدت معطر و با طعمی متفاوت به دست می آید. به عنوان مثال، اگر یک سازنده الکل از عسل شکوفه پرتقال تقطیر کند، به احتمال زیاد این الکل طعمی مرکباتی و ترد به خود می گیرد. اگر یک الکل از عسل توپلو تقطیر شود، نت های بسیار معطر با طعم گلی لطیف را به همراه خواهد داشت.

از طریق انواع عسل، گونه‌های مختلف مخمر و فرآیندهای تقطیر مختلف، تقطیر‌کنندگان می‌توانند یک روح کاملاً منحصربه‌فرد بسازند که تا به امروز، طبقه‌بندی در صنعت الکل را به چالش کشیده است.

محبوبیت فزاینده عرقیات تقطیر شده 100٪ از عسل، تعدادی از تقطیرکنندگان صنایع دستی را برانگیخته است تا در تعریف و طبقه بندی ارواح تقطیر شده از عسل با یکدیگر همکاری کنند. اگرچه تلاش‌ها مقدماتی هستند، NHB در مورد پتانسیل ارواح تقطیر شده از عسل برای به دست آوردن شناختی که شایسته آن است هیجان‌زده است. اگر در مورد این تلاش ها سوالی دارید، لطفا ایمیل بزنید [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

اگر به دنبال نمونه‌برداری از برخی ارواح شگفت‌انگیز تقطیر شده از عسل هستید، ما این لیست از برخی از موارد مورد علاقه خود را گردآوری کرده‌ایم.

روح عسل دوملوز

دوملوز
اعتبار عکس: Domeloz

این کارخانه تقطیر مدیسون، ویسکانسین در ایجاد ارواح تقطیر شده از عسل تخصص دارد. روح عسل اصلی آن به رنگ شفاف است و نمایشی خالص از یک روح تقطیر شده 100٪ از عسل است. اگر کام شما محصولات بلوط‌تر را ترجیح می‌دهد، Oak Rested Honey Spirit این شرکت را برای طعمی قوی‌تر و خاکی‌تر امتحان کنید.

زانوهای زنبور عسل
Hardware Distillery در Hoodsport، واشنگتن با تقطیر عسل و افزودن مواد مختلف مانند میوه ها، قهوه و مواد گیاهی، ارواح استثنایی تولید می کند. Peachy Keen این شرکت 80% از عسل و 20% از هلو تقطیر می شود.

هانی اشنپس
Cardinal Spirits، بلومینگتون، ایندیانا، از عسل و زنبورهای عسل به سه روش برای ایجاد این روح واقعا منحصر به فرد استفاده می کند. برای ایجاد این محصول، این شرکت ابتدا یک الکل را از عسل تقطیر می کند. سپس، مخمر کشت شده از زنبورهای عسل، محصول را تخمیر می کند. در نهایت، کارخانه تقطیر روح را با عسل شیرین می کند تا طعمی شیرین ارائه دهد.

آیا فرصتی برای امتحان کردن ارواح عسل داشته اید؟ ما دوست داریم در مورد آنها در نظرات زیر بشنویم!

سفارش فوری عسل ♥