تاریخ ریاست جمهوری زنبورهای عسل


Beeonflower 170626 071909

هر ماه فوریه ما روز رئیس جمهور را جشن می گیریم، که در ابتدا به عنوان تولد جورج واشنگتن شناخته می شد. این روز برای گرامیداشت اولین رئیس جمهور آمریکا در روز تولد او طراحی شده است، اما از آن زمان به عنوان تعطیلاتی برای تجلیل از همه روسای جمهور و کارهای بزرگی که آنها برای کشور ما انجام داده اند، شناخته می شود.

ممکن است در مورد ابتکار کوچکی که کاخ سفید در سال 2015 برای محافظت و ارتقای سلامت گرده افشان به کار گرفت، شنیده باشید. پرزیدنت اوباما با درک اهمیت زنبور عسل فروتن و گرده افشان های دیگر حشرات، یک کارگروه بین سازمانی را برای ایجاد استراتژی برای ارتقای سلامت گرده افشان ها تشکیل داد.

اگر نمی‌دانید زنبورهای عسل چقدر برای اکوسیستم ما اهمیت دارند، این را در نظر بگیرید: حدود یک سوم رژیم غذایی ایالات متحده از گیاهان گرده‌افشانی شده با حشرات گرفته می‌شود و زنبورهای عسل مسئول حدود 80 درصد این فرآیند هستند. درست است، یک در سه لقمه! همه ما می توانیم از زنبورهای عسل به خاطر میوه ها، سبزیجات و آجیل های مورد علاقه خود مانند سیب، بادام، هندوانه، خیار و آووکادو تشکر کنیم. آیا می دانید که زنبورهای عسل به دلیل کار گرده افشانی خود، سالانه بیش از 15 میلیارد دلار به ارزش کشاورزی اضافه می کنند؟ بنابراین بله، زنبورهای عسل و همه گرده‌افشان حشرات، برای روش زندگی ما بسیار مهم هستند، و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که ببینیم آن‌ها توجهی را که لایق آن هستند جلب می‌کنند.

به افتخار این کار بزرگ که توسط دولت اوباما و همه روسای جمهور بزرگ ما در طول تاریخ انجام شده است، ما فکر می‌کنیم که برای ما جالب است که حقایق شیرینی در مورد ملت خود و رابطه آن با زنبور عسل فروتن به اشتراک بگذاریم.

 • گفته می شود جورج واشنگتن از طرفداران پر و پا قرص عسل بود و از آن در چای خود لذت می برد و کاملاً علاقه داشت که کیک های خود را با نم نم باران معقول بپوشاند.
 • رئیس جمهور جورج واشنگتن و توماس جفرسون هر دو طرفدار باغبانی و درک گرده افشانی انجام شده توسط زنبورهای عسل بودند، هر دو زنبورها را در املاک خود نگهداری می کردند.
  • هنوز زنبورهایی در مونت ورنون نگهداری می شوند و شما می توانید همه چیز را در اینجا بدانید.
 • با توجه به سوابق موجود در مونت ورنون، گمان می رود جورج واشنگتن از اولین کسانی بوده است که زنبورهای خود را در جعبه های چوبی نگهداری می کند، برخلاف کندوهای آدامس سیاه سنتی.
 • توماس جفرسون در کتاب طبیعت خود، یادداشت هایی در مورد ویرجینیا، درباره ریشه زنبورهای عسل نوشت.
 • گفته می شود که مارتا واشنگتن کاملاً طرفدار عسل با طعم گل رز (عسل جوشانده با گلبرگ های رز) است.
 • آیا درباره زنبورهایی که آمریکا را نجات دادند شنیده اید؟ این کاملاً داستان است، و شما می توانید در مورد آن در اینجا بخوانید.
 • به گفته دوستان ما در مقالات Historical Honeybee، شایعه شده است که آبراهام لینکلن “بسیار به عسل علاقه دارد”.
 • در سال 2009، چارلی برانتز با نصب کندویی متشکل از 70000 زنبور در نزدیکی باغ در چمن جنوبی، اولین زنبوردار رسمی کاخ سفید شد. او در سال 2012 از دولت بازنشسته شد، اما همچنان برای نگهداری کندو آماده است.
 • در سه سال اول، کندو ریاست جمهوری 340 پوند عسل تولید کرد که به عنوان هدیه داده می شد و برای تهیه آبجو و در وعده های غذایی روزانه و رسمی در کاخ سفید استفاده می شد.

کدام یک از این حقایق جالب شما را بیشتر شگفت زده کرد؟ چه حقایق دیگری در مورد تاریخ ریاست جمهوری زنبورهای عسل دیده اید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سفارش فوری عسل ♥