بهترین کتاب های زنبورداری برای مبتدیان


در طول اعصار، کتاب ها منبع اصلی برای کمک به مردم برای یادگیری نحوه انجام کاری بوده اند. حتی امروزه، در دنیای یادگیری دیجیتال، یک کتاب خوب می تواند دنیای جدیدی را به روی هر جوینده دانش بگشاید. بیایید به برخی از آنها نگاه کنیم بهترین کتاب های زنبورداری برای مبتدیان که پایه خوبی برای آموزش زنبور عسل فراهم می کند. و عناوین عالی برای زنبوردار با تجربه نیز.

گزیده ای از کتاب های برتر زنبورداری در قفسه با تصاویر دیگر با موضوع زنبور عسل.

کتابهای زنبورداری برای مبتدیان و فراتر از آن

آموزش بهترین راه برای افزایش شانس شما برای موفقیت در زنبورداری است. بله، شما نیز به تجربه نیاز دارید – و تنها راه برای به دست آوردن آن، صرف زمان در کندو است.

با این حال، خواندن کتاب های خوب در مورد نگهداری زنبورهازیست شناسی زنبور عسل، مدیریت کندو و غیره باید اولین قدم شما در یادگیری باشد.

مدتها قبل از ورود زنبورها، پایه دانش خود را بسازید. این کار از شکست بیهوده کلنی جلوگیری می کند و از هدر دادن بی مورد پول جلوگیری می کند.

آ راهنمای مبتدیان برای زنبورداری در قالب کتاب اولین منبع دانش جدی زنبورداری برای اکثر ما است. با محبوبیت زنبورداری، قسمت سخت جدا کردن گندم از کاه است.

کتابهای عالی زنبورداری برای مبتدیان

در سال‌های اخیر کتاب‌های زیادی برای خرید وجود دارد. برخی از آنها کتاب های بسیار خوبی هستند که توسط زنبورداران نوشته شده است. برخی دیگر توسط شرکت های انتشاراتی انبوه تولید می شوند تا تقاضا برای اطلاعات در مورد زنبورداری را برآورده کنند. با دقت انتخاب کنید.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

این لیست شامل برخی از کتاب های برتر زنبورداری برای زنبورداران جدید. آنها بدون ترتیب خاصی فهرست شده اند، بنابراین در بین آنها جستجو کنید تا تصمیم بگیرید که کدام یک با سبک یادگیری شما مناسب تر است. اینها کتابها در حال حاضر در کتابخانه قفسه زنبورداری من هستند بنابراین می توانم ارزش آنها را تضمین کنم.

دو کتاب در مورد زنبورداری که امتحان خود را پس داده اند.

زنبورداری برای آدمک ها

این عنوان مدتی است که منتشر شده و نسخه جدید آن تکمیل شده است. این بخشی از سری “Dummies” است و به خوبی اطلاعات و اصطلاحات اولیه زنبور را توضیح می دهد. زنبورداری برای آدمک ها یک کتاب مرجع خوب برای همه و بسیار مفید برای مبتدیان است.

کتابچه راهنمای زنبوردار

یکی از کتاب های آموزشی مورد علاقه من با واژه نامه عالی و نمودارهای خوب. کتابچه راهنمای زنبوردار مبتدی را فراتر از سال اول خواهد برد.

خواندن متن آسان است و نمودارهای بسیار واضح به خواننده کمک می کند تا دستورالعمل های بصری را دریافت کند. این کتاب مطالب زیادی را پوشش می دهد که من نسخه چهارم را دارم – این یکی نیز به روز شده است.

تصویری از شارلوت اندرسون برای مبتدیان زنبورداری.

سر و صدا در زنبورداری

خوب، من در اینجا کمی تعصب دارم … اما، این کتاب من است – سر و صدا در زنبورداری. این یک مجموعه مکتوب از سالهای زندگی من است آموزش آنلاین زنبورداران جدید و حضوری در جلسات محلی.

با پوشش دادن هر موضوعی از خرید زنبورها و راه اندازی کندو تا اولین برداشت عسل، مطمئن هستم که نکات ارزشمندی را برای هر زنبوردار جدید اضافه می کند.

کتاب مقدس زنبورداران

این جلد یک دایره المعارف واقعی یک کتابی از اصطلاحات، دستور العمل ها و ایده های زنبوردار است. این شامل اطلاعات زیادی فراتر از نگهداری کندو است و یک کتاب مرجع مرجع زنبورداری بسیار مفید است.

مقدار مواد در کتاب مقدس زنبوردار می تواند برای یک زنبوردار سال اول کمی سخت باشد. این یک هدیه عالی برای سال 2 یا 3 زنبورداری خواهد بود.

زنبورداری طبیعی – راس کنراد

راس کنراد یکی از مقامات عالی زنبورداری ارگانیک است. کتاب او – زنبورداری طبیعی – دلایل قانع کننده ای برای در نظر گرفتن روش های ارگانیک زنبورداری ارائه می دهد.

حتی آن دسته از ما که زنبورداری کاملاً ارگانیک را تمرین نمی‌کنیم، می‌توانیم نکات خوبی را از این کتاب به‌دست آوریم. یک بار در یک کنفرانس با او ملاقات کردم. او یک جنتلمن واقعا خوب است که عشق واقعی به زنبورها دارد.

در حیاط خلوت Beekeeper 4th Edition

کیم فلوتوم، سردبیر طولانی مدت مجله Bee Culture، نگاهی عمیق به نگهداری کندو در حیاط خلوت شما می‌دهد. زنبوردار حیاط خلوت نکات و تکنیک هایی که به شما در راه اندازی کندو و حفظ موفقیت آمیز زنبورها کمک می کند.

بهترین کتاب ها برای زنبورداران باتجربه

اگر زنبورداری هستید که از یکی دو سال اول این سرگرمی فراتر رفته اید، شاید بخواهید کمی عمیق تر در دانش زنبورداری کاوش کنید.

همه ما می خواهیم زنبورهای خود را بهتر درک کنیم، به این امید که به آنها کمک کنیم سالم تر و پربارتر باشند.

این عناوین حاوی اطلاعاتی برای زنبورداران جدید هستند، اما نگاهی عمیق‌تر به زمینه‌های موضوعی مربوط به آنها ارائه می‌دهند.

زنبورداری تاپ بار پیشرفته

اگر شما یک زنبوردار هستید که مشتاق امتحان کردن یک سبک کندوی متفاوت، شاید Top Bar Hive برای شما جذاب باشد.

این یک نوع کندوی کاملاً خوب برای استفاده برای زنبورها است – اگرچه من اعتراف می کنم که به جای آن زنبورهای سال اول را به سمت کندوی لانگستروت هدایت می کنم.

این کتاب زنبورداری نوار برتر – زنبورداری تاپ بار پیشرفته – بینش خوبی از دنیای کندوهای نوار برتر به شما می دهد.

زیست شناسی زنبور عسل

این هست نه یک زنبورداری چگونه به رزرو. با این حال، این یکی از کتاب های مورد علاقه من در مورد زیست شناسی زنبور عسل است. در حین مطالعه برای آزمون های Master Beekeeper، آن را بسیار جالب دیدم. هر زنبوردار مشتاقی از خواندن لذت می برد –زیست شناسی زنبور عسل.

کتاب زنبورداری - دموکراسی زنبور عسل - تصویر.

دموکراسی زنبور عسل

توماس سیلی کار قابل توجهی انجام می دهد و ما را به دنیای زنبور عسل می برد. این کتاب جذاب – دموکراسی زنبور عسل – کلنی زنبور عسل را به عنوان یک موجود اجتماعی کامل بررسی می کند. خواندن عالی برای هر عاشق زنبور عسل.

این یک جلد کاغذی قابل جابجایی دارد که اگر در مرتع بخوانید مانند من گاهی اوقات چروک می شود. خرها دوست دارند مطالب خواندن من را «چشیدن» کنند.

وزوز در مورد زنبورها – زیست شناسی یک ابر ارگانیسم

باز هم، واقعاً «کتاب چگونه زنبورها را نگه داریم» نیست، اگرچه بینش ارزشمندی را ارائه می دهد. این یکی از کتاب های مورد علاقه من در مورد رفتار زنبور عسل. همانطور که ممکن است با یادداشت های چسبناک بیرون زده از صفحات متوجه شوید.

در وزوز درباره زنبورها در واقع کمک بزرگی به تجربه زنبورداری من بوده است. یک خواندن جالب برای زنبور عسل مانند من.

اطلاعات آنلاین زنبورداری

در مورد پیدا کردن اطلاعات زنبورداری آنلاین چطور؟ بله، اینترنت به منبعی عالی برای آموزش زنبورداری تبدیل شده است. مقالات و ویدئوهای اطلاعاتی تجربه زنبورداری را زنده می کنند.

ویدیوهای روی من کانال یوتیوبل ابتدایی هستند (من یک ستاره یوتیوب نیستم – LOL) اما تعدادی اطلاعات ارزشمند را در آنجا خواهید یافت. دیدن موفقیت های دیگر زنبورداران و بله شکست ها نیز خوب است.

ایده ها و سبک های جالب زنبورداری را در اینترنت پیدا خواهید کرد. کشف بسیاری از روش های جالب سرگرم کننده است و ممکن است بخواهید آنها را امتحان کنید.

با این حال، هنگام یادگیری آنلاین مراقب باشید. هر روش نشان داده شده در همه آب و هواها یا همه موقعیت ها کار نمی کند. در نهایت، شما مسئول زنبورهای خود هستید.

ارزیابی کتابهای زنبورداری مبتدی

با وجود منابع فراوان آنلاین، بسیاری از زنبورداران جدید مایل به تهیه کتاب یا کتاب هستند. کتاب‌های زنبورداری نه تنها حاوی اطلاعات اولیه زنبورداری است، بلکه به تاریخچه‌ای از تجربه زنبورداری آمریکایی تبدیل می‌شود.

کتاب‌های زنبوردار ابتدایی در سال‌های اخیر بازار را پر کرده است. برخی عالی هستند، برخی خوب هستند و برخی فقط دارای کرک زیاد هستند.

بسیاری از کتاب هایی که به عنوان راهنمای مبتدیان برای زنبورداری فروخته می شود توسط افرادی نوشته شده است که زنبوردار نیستند. در واقع، بسیاری احتمالا هرگز کندوی زنبور عسل را باز نکرده اند.

بنابراین، یک زنبوردار جدید چه کاری باید انجام دهد؟ شما باید کمی تحقیق کنید. به دنبال اطلاعات واقعی باشید – نه تبلیغات.

از یادگیری بیشتر در مورد زنبور عسل و زنبورداری لذت ببرید. منبع اطلاعاتی که به دست می آورید را در نظر بگیرید.

و در افزودن چند کتاب جدید زنبورداری برای مبتدیان به کتابخانه خود تردید نکنید. هرکسی در مورد نگهداری زنبورها و داشتن چندین زنبور “نگرش” متفاوتی دارد کتاب های خوب زنبورداری یک راه عالی برای یادگیری است

سفارش فوری عسل ♥