بهترین هدایا برای زنبورداران – راهنمای کامل


پیدا کردن یک هدیه خاص که برای کسی می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. اگر دوست یا عضوی از خانواده دارید که زنبوردار است، می تواند بسیار خسته کننده باشد. شما می خواهید چیزی عالی برای آنها تهیه کنید که بتوانند از آن لذت ببرند – اما چه چیزی بخریم؟ در این راهنما، من سالها تجربه خود را در آموزش افراد تازه کار به اشتراک می گذارم تا به شما در پیدا کردن آنها کمک کنم بهترین هدیه برای زنبورداران از هر سطح تجربه

یافتن بهترین هدایا برای زنبورداران

جعبه های هدیه روی بنر تصویر ایده های هدیه زنبوردار.

شوهر من نمی داند که من به چه نوع اقلام زنبورداری نیاز دارم. بهترین کاری که او می تواند انجام دهد این است که برای من چیزی بخرد که عکس یک زنبور روی آن باشد. که همیشه قدردانی می شود!

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

اگر از زنبوردار موجود در لیست خرید خود می ترسید – نکن – من می توانم کمک کنم. این که آیا شما یک آیتم جدید زنبوردار را در نظر می گیرید، برخی از مواد آموزشی و یا حتی برخی تجهیزات جدی – ایده ها همه اینجا هستند. این راهنما خرید بهترین هدایا را برای زنبورداران – یک ضربه محکم می کند!

هدایایی برای زنبوردار و زنبورستان

هنگام خرید هدایای زنبوردار، مهم است که چند نکته کلیدی را به خاطر بسپارید.

  • مواردی وجود دارد که ما واقعاً دوست داریم بیش از یکی از آنها را داشته باشیم.
  • برخی از اقلام ما دوست داریم داشته باشیم اما ممکن است برای خرید بسیار ارزان باشند. (منم)

ابزار کندو زنبوردار

زنبور سیگاری جدید

مثال دیگر افراد سیگاری زنبور عسل است. گرفتن یک سیگاری جدید مانند داشتن یک جفت لباس زیر تمیز جدید است، فقط احساس خوبی در اطراف است.

یک زنبور دودی خوب برای زنبورداری ایمن ضروری است. آنها در انواع و سبک های مختلف وجود دارند و همه آنها تقریباً یکسان عمل می کنند. من سبک محافظ سیمی را برای جلوگیری از سوختگی دوست دارم.

با گذشت زمان، دوده در داخل سیگاری شما جمع می شود. می توان آن را تمیز کرد اما مطمئناً خوب است که گهگاه یک مورد جدید تهیه کنید. هر زنبوردار از هدیه قدردانی خواهد کرد سیگاری جدید براق

احتیاط کنید، لازم نیست گران ترین مدل را بخرید. اما، گاهی اوقات آنچه را که برای سیگاری ها پرداخت می کنید، دریافت می کنید. قیمت‌های پایین‌تر ممکن است به معنای کیفیت کمتر باشد، اما این لزوماً چیز بدی نیست – گاهی اوقات یک سیگاری سبک وزن برای این کار به اندازه کافی خوب است.

فولاد ضد زنگ با محافظ با محافظفولاد ضد زنگ با محافظ با محافظفولاد ضد زنگ با محافظ با محافظزنبور دودی استیل ضد زنگ با محافظزنبور دودی استیل ضد زنگ با محافظزنبور دودی استیل ضد زنگ با محافظسیگاری استیل ضد زنگ Mann Lake با محافظسیگاری استیل ضد زنگ Mann Lake با محافظسیگاری استیل ضد زنگ Mann Lake با محافظ

هدایای زنبوردار که آنها را ایمن نگه می دارد

هر زنبوردار یک نوع محافظ مورد علاقه دارد لباس زنبورداری برخی از مردم فقط کلاه و مقنعه زنبورداری می پوشند.

برخی دیگر ترجیح می دهند لباس کامل زنبورداری بپوشند تا احتمال نیش روی بدن کاهش یابد. هر یک از گزینه ها کاملاً مشکلی ندارد.

و برخی از زنبورداران، مانند من، چندین ترکیب مختلف از لباس زنبورداری دارند. (لطفاً از من نپرسید که چند نفر دارم – کمی خجالت آور است. LOL)

جدای از ژاکت زنبوردار یا کت و شلوار کامل، یک ترکیب کلاه/حجاب جدید یک کالای مقرون به صرفه برای دوست زنبوردار شما است. برای برخی از زنبورداران باتجربه، این لباس محافظ ترجیحی آنهاست.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

در حالی که ترجیح می دهم کت یا کت و شلوار بپوشم، وقتی نزدیک کندو برای عکس گرفتن می ایستم از ترکیب کلاه استفاده می کنم.

کلاه پنبه ای نرم Beekeepersکلاه پنبه ای نرم Beekeepersکلاه پنبه ای نرم Beekeepers

این چادر زنبوردار انتخاب خوبی برای بازرسی سریع کندو. همچنین ایده خوبی است که یک چیز اضافی در دست داشته باشید. داشتن پوشش محافظ اضافی به زنبورداران اجازه می دهد تا عشق خود به زنبورها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

دستکش زنبورداری

دستکش های زنبورداری همیشه یک هدیه خوب برای هر زنبورداری است. آنها احساس امنیت و اعتماد به نفس می دهند تا بتوانید روی چیزهای دیگر تمرکز کنید.

دستکش زنبورداری پوست بزدستکش زنبورداری پوست بزدستکش زنبورداری پوست بز

با گذشت زمان، برخی از زنبورداران تصمیم می گیرند که کندوهای خود را بدون دستکش بازرسی کنند. اشکالی ندارد. اما ایده خوبی است که در صورت مواجهه با کندوی تهاجمی، یک جفت را در دسترس داشته باشید.

پوشاک زنبورداری همیشه انتخاب مناسبی است هدایای کاربردی برای زنبورداران

دادن کندوی عسل برای کریسمس؟

در این عید یا هر مناسبت خاصی به زنبور عسل هدیه دهید. خوب، شاید شما نباید یک جعبه زنبور را بپیچید تا زیر درخت بگذارید.

اما، شما می توانید هر چیز دیگری را که برای شروع زنبورداری لازم است، بدهید. و برخی از تامین کنندگان زنبور عسل نیز برای زنبورهای عسل گواهی هدیه می فروشند!

جعبه های عسل اضافی و سوپر

کندو لانگستروت بیش از 100 سال است که استاندارد در زنبورداری آمریکایی بوده است. هنوز هم محبوب ترین سبک کندو در حال استفاده است.

این واحد کندوی اولیه است که 1 خانواده زنبور را در خود جای می دهد. حتی باتجربه ترین زنبوردار نیز عاشق تهیه تجهیزات جدید است. خیلی خوب است که جعبه های اضافی در دست داشته باشید. با این هدیه متفکرانه روز کسی را بسازید.

کیت کامل کندو، نقاشی شده، مونتاژ شده، 10 قاب، ساخت ایالات متحده آمریکاکیت کامل کندو، نقاشی شده، مونتاژ شده، 10 قاب، ساخت ایالات متحده آمریکاکیت کامل کندو، نقاشی شده، مونتاژ شده، 10 قاب، ساخت ایالات متحده آمریکا

هدیه آوردن در برداشت

آ عسل گیر کالایی است که برای زنبوردار ضروری نیست. با این حال، مطمئناً بسیار قدردانی می شود.

این دستگاه عسل گیر ساده و ارزان برای افرادی که تا 4 کندو دارند عالی است. بعداً، زنبوردار در صورت تمایل می تواند به یک مدل پیشرفته ارتقاء دهد.

دستگاه استخراج عسل دو قاب از جنس استنلس استیل برای زنبورداری (شماره مورد EXT2SS)دستگاه استخراج عسل دو قاب از جنس استنلس استیل برای زنبورداری (شماره مورد EXT2SS)دستگاه استخراج عسل دو قاب از جنس استنلس استیل برای زنبورداری (شماره مورد EXT2SS)

Uncapping Needle Roller یک ابزار جدیدتر در صحنه زنبورداری است. این ابزار مورد علاقه بسیاری از زنبورداران است، این ابزار برای سوراخ کردن سوراخ های کوچک در پوشش های لانه زنبوری استفاده می شود.

این اجازه می دهد تا عسل در طول استخراج بدون نیاز به بریدن پوشش های مومی از شانه خارج شود. این برای همه نیست اما یک ابزار سرگرم کننده برای امتحان کردن است.

غلتک سوزن بازکن عسل استخراج کننده برای ابزار زنبورداریغلتک سوزن بازکن عسل استخراج کننده برای ابزار زنبورداریغلتک سوزن بازکن عسل استخراج کننده برای ابزار زنبورداری

ایده های آموزشی هدیه زنبوردار

آیا می توانید دانش زنبور عسل بیش از حد داشته باشید؟ آیا می توانید کتاب های زنبورداری زیادی داشته باشید؟ نه، شما نمی توانید – تا زمانی که آنها کتاب های با کیفیتی در مورد زنبورها باشند.

در طول سال ها، بیشتر زنبورداران کتاب هایی را جمع آوری می کنند که به عنوان تاریخ مکتوب زنبورداری بسیار ارزشمند می شوند.

هر کتابی ارزش ندارد. محبوبیت زنبورداری باعث شده است سیل کتاب های عمومی در مورد زنبورها پر از اطلاعات کرکی زیاد باشد.

هدایای زنبور عسل که مفید و سرگرم کننده هستند

زنبورداران عاشق تهیه وسایل کاربردی برای استفاده در محوطه زنبور عسل هستند. اما، ما همچنین از هدایای سرگرم‌کننده با تم زنبور عسل برای تزئین یا نشان دادن «زنبور بودن» خود لذت می‌بریم. من هرگز زنبورداری را ندیده ام که از گرفتن چیزی با زنبور روی آن لذت نبرده باشد.

اینها هدیه برای زنبورداران سرگرمی را در سرگرمی به ارمغان می آورد. برخی را می توان برای اهداف عملی استفاده کرد. و برخی فقط برای سرگرمی هستند. من اکثر آنها را دارم و فکر می کنم هر زنبورداری از دریافت یکی به عنوان هدیه خوشحال می شود.

زنبور زینتی خورشید گیرزنبور زینتی خورشید گیرزنبور زینتی خورشید گیرلیوان قهوه زنبوردارلیوان قهوه زنبوردارلیوان قهوه زنبوردارکلاه بیسبال زنبوردارکلاه بیسبال زنبوردارکلاه بیسبال زنبوردار

هدایای عالی برای زنبورداران

شما آن را دارید، برخی از هدایای مورد علاقه من و فکر می کنم بهترین هدیه برای زنبورداران در هر سطحی باشد.

حال، چگونه می‌توان بهترین هدیه زنبور عسل را انتخاب کرد؟ شما آن را با عشق و اندیشه می بخشید. هر چیزی که انتخاب کنید به دوستان زنبوردار خود نشان می دهد که برای نجات زنبورها ارزش زیادی قائل هستید.

و اینکه برای خرید بهترین هدیه ممکن برای زنبورعسل وقت گذاشتید. این چیزی است که واقعاً مهم است – شما تلاش کردید یک هدیه بخرید – (مخصوصاً برای زنبورداران تازه کار صادق است) آنها از آن لذت خواهند برد.

فراموش نکنید که بسیاری از مردم زنبورها را دوست دارند، اگرچه ممکن است هرگز کندوی زنبور عسل نداشته باشند. حتما به آنها عشق زنبور عسل را نیز نشان دهید. اینها را بررسی کنید هدایای جالب زنبور عسل برای غیر زنبورداران در لیست شما.

سفارش فوری عسل ♥