بهترین لباس زنبورداری – چگونه یکی را انتخاب کنیم


هر زنبورداری پوشیدن لباس کامل را انتخاب نمی کند. اما لذت بردن از محافظتی که کت و شلوار زنبوردار ارائه می دهد شرم ندارد. در واقع ممکن است یکی از مهم ترین اقلامی باشد که برای زنبورداری خریداری می کنید. اجازه ندهید که “نهی کننده ها” شما را از احساس آرامش باز دارند که چرا زنبورهای خود را کار می کنید. از این نکات استفاده کنید تا بهترین لباس های زنبورداری را انتخاب کنید برای شما و دوستانتان

تصویر سه زنبوردار در اطراف کندو با پوشیدن انواع مختلف لباس زنبورداری.

بهترین لباس زنبوردار برای مبتدیان

یکی از اولین سوالاتی که توسط زنبورداران جدید پرسیده می شود این است: آیا به لباس زنبورداری نیاز دارم؟ شاید؟ البته ممکن است شما یک کت و شلوار کامل نخواهید یا فکر کنید لازم نیست.

درست است که کار کردن با آنها بسیار گرم است و برخی نسبتاً سنگین هستند. همچنین، شما بسیاری را دارید انواع گزینه های محافظت از نیش زنبور عسل انتخاب کنید و کت و شلوار کامل تنها گزینه نیست.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

اما، برای بسیاری از زنبورداران – به ویژه آنهایی که تازه وارد زنبورهای عسل شده اند، محافظت و احساس امنیت توسط لباس های زنبورداری یک مزیت است.

آیا لباس های زنبور عسل واقعا کار می کنند؟

اکثر لباس‌های زنبوردار با کیفیت در ترکیب با بازرسی‌های ملایم کندو، محافظت خوبی در برابر نیش ایجاد می‌کنند. اگر زنبورها احساس بسیار دفاعی می کنند، هیچ لباس زنبوری 100% محافظت نمی کند.

در جستجوی نیش کت و شلوار اثبات؟

بله … موفق باشید با آن یکی. لباس‌های زنبورداری در درجه حفاظتی که ارائه می‌دهند متفاوت است. هیچ لباسی که من می شناسم 100٪ ضد نیش نیست – حداقل برای زنبورداران معمولی نیست.

جلوگیری از موقعیت های گزش جدی چیزی فراتر از تجهیزات محافظ شماست. وقتی تو بفهمید چرا زنبورها نیش می زنند و یاد بگیرید که چگونه کندو خود را به درستی بازرسی کنید – زمان شما در کندو لذت بخش تر خواهد بود.

انتخاب بهترین شرایط آب و هوایی برای روز بازرسی با استفاده از حرکت آرام آرام و با استفاده از زنبور سیگاری – همه به اثربخشی لباس محافظ زنبوردار شما کمک می کنند.

واقعا به چه نوع لباس زنبورداری نیاز دارید؟

“اووو نلی.” قبل از اینکه به دنبال کاتالوگ زنبورداری بگردید، کمی فکر بیشتری برای انجام دادن دارید.

واقعا به چه نوع کت و شلوار زنبور عسل نیاز دارید؟ برخی از این موارد به ترجیحات شخصی بستگی دارد، اما شما باید بتوانید چیزی را پیدا کنید که متناسب با بودجه و سبک شما باشد.

اکنون، جستجو برای بهترین لباس زنبورداری آغاز می شود. افسوس، سردرگمی نیز شروع می شود زیرا صدها لباس زنبورداری را برای انتخاب پیدا خواهید کرد.

چند نکته کلیدی که باید به دنبال آنها باشید:

  • در کت و شلوار احساس راحتی می کنید
  • نوارهای نواری یا الاستیک (مچ دست و مچ پا) برای جلوگیری از ورود زنبورهای خزنده
  • زیپ های برنجی سنگین (یا پلاستیک محکم)
  • جیب برای ابزار کندو شما و غیره
  • کت و شلوارها راحت تر در جای خود قرار می گیرند/ کت ها راحت تر داخل و خارج می شوند
  • ژاکت: زیپ کردن راحت تر از پولاور است

هزینه لباس های زنبورداری چقدر است؟

انتظار دارید برای یک کت و شلوار زنبوردار یا ژاکت با کیفیت بین 50 تا 250 دلار بپردازید. با محبوبیت زنبورداری، تدارکات پیدا کردن آسان تر شده است. این در کل چیز خوبی است زیرا انتخاب های زیادی را به مصرف کننده می دهد.

با این حال، بسیاری از لباس‌های زنبور عسل که به‌صورت آنلاین و توسط تامین‌کنندگان اصلی زنبور عسل ارائه می‌شوند، ارزان ساخته می‌شوند و بدون مراقبت‌های ویژه، دوام زیادی ندارند. برخی گران به نظر می رسند و برخی ارزان تر. شاید، خیلی ارزان برای واقعی بودن؟؟؟

یک کت و شلوار زنبورداری خوب باید هزینه بیشتری داشته باشد و سال ها دوام بیاورد. اما، همه نیازی به خرید یک لباس زنبورداری گران قیمت ندارند.

اگر مطمئن نیستید که زنبورداری “کار شما خواهد بود”، کت و شلوار ارزان تری را امتحان کنید. فقط درک کنید که احتمالاً برای چندین فصل دوام نخواهد آورد.

زنبورداری با کت و شلوار زنبورداری زرد در تصویر زنبور عسل.

آیا همه لباس‌های زنبورداری سفید هستند؟

بهترین لباس زنبورداری چه رنگی است؟ آیا آنها همیشه سفید هستند؟ نه، لباس‌های زنبورداری به طور سنتی سفید هستند، اما لزومی ندارند.

هنگامی که احساس خطر می کنید، کلنی های زنبور عسل حالت دفاعی پیدا می کنند. با گذشت سالها، زنبورداران متوجه شدند که زنبورهای عصبانی بیشتر جذب رنگ های تیره می شوند.

آن کت و شلوار سفید یا رنگ روشن بهتر و بهتر به نظر می رسد – اینطور نیست. هر کت و شلواری که رنگ روشن داشته باشد خوب خواهد بود.

مهم نیست که کدام رنگ را انتخاب کنید، به هر حال برای مدت طولانی تمیز نمی ماند! من می گویم که شما نمی خواهید در حیاط زنبور عسل سیاه بپوشید. چرا می خواهید شبیه خرس شوید؟

** داستان شخصی – چند سال پیش یک مجله در مورد من و زنبورهایم مقاله می نوشت. یک عکاس فرستادند تا در حیاط زنبور عسل عکس بگیرد. مرد جوان برای جلسه عکس آمد. او با شلوار جین مشکی تنگ و تی شرت مشکی از ماشین اسپرت کوچکش پیاده شد. اولین فکر من – “هوم، این خوب نیست.” من یک کت و شلوار یدکی داشتم تا همه چیز خوب پیش رفت.

لباس زنبوردار شما چگونه باید مناسب باشد؟

حیاط زنبور عسل جایی نیست که بیش از حد نگران مد باشیم. آخرین چیزی که می خواهید یک کت و شلوار زنبوری چسبان یا ژاکت است.

ایده خوبی است که در صورت امکان لباس زنبورداری را امتحان کنید یا از منبعی سفارش دهید که امکان بازگشت را فراهم می کند.

شما کت و شلوار زنبورداری یا ژاکت زنبورداری باید گشاد باشد. آزاد فکر کنید – اما نه خیلی شل. تناسب باید اجازه حرکت آسان را بدهد و وقتی خم می‌شوید، تمام «قسمت‌های ضروری» شما را بپوشاند.

به یاد داشته باشید که زمان زیادی را در این کت و شلوار ثابت و صاف نمی گذرانید. این زمان عالی برای “نه گفتن به کرک” است.

جادار بودن به شما امکان می دهد در حین بازرسی کندو خم شوید، بپیچید و در محوطه زنبور عسل کار کنید. وقتی برای برداشتن وسایل دراز می‌کنید آستین‌ها به اندازه کافی بلند هستند؟

کمربند الاستیک به نگه داشتن کت و شلوار در جای خود کمک می کند. امکان حرکت جادار در بالا و جلوگیری از کشیدن پاها در خاک.

دو نوع روبند کت و شلوار زنبورداری، روبنده گرد کلاه دار و تصویر هود گنبدی حصاری.

پارچه و روبنده کت و شلوار زنبورداری

خوشبختانه، لباس‌های زنبورداری در مواد و سبک‌های مختلف موجود است، بنابراین می‌توانید هنگام کار کردن با زنبورهای خود کمی جذابیت داشته باشید.

لباس‌های زنبورداری پنبه‌ای و پلی‌کتونی سال‌هاست که محبوب بوده و هنوز هم مورد علاقه هستند. در سال‌های اخیر، لباس‌های زنبورداری تهویه‌دار که با چندین لایه از مواد مشبک ساخته شده‌اند، رایج شده‌اند.

این کت و شلوارهای مشبک به تهویه بیشتر اجازه می‌دهند و ممکن است به شما کمک کنند احساس خنک‌تری داشته باشید – مخصوصاً وقتی نسیم کمی می‌وزد. با این حال، آنها خیلی سبک نیستند. انتظار داشته باشید که آنها کمی سنگین تر از یک کت و شلوار نایلونی یا پلی نخی باشند.

امروزه بیشتر کاپوت ها یا روبنده ها روی کت و شلوار زیپ می زنند. این مهم است زیرا وقتی زمان شستن کت و شلوار است – می توانید از روبند خود محافظت کنید. هنوز هم می‌توانید روبنده‌های کراواتی بخرید، اما مگر اینکه به آن‌ها عادت کرده باشید – بستن آن‌ها دردناک است.

حجاب های گرد گزینه سنتی تر هستند. آنها را می توان روی کلاه ساخت یا از 2 قطعه جداگانه تشکیل شده است. هود گنبدی شکل (حجاب حصارکشی) مورد علاقه زنبورداران شده است.

هنگام خرید کت و شلوار یا ژاکت ارزان‌تر، نظرات محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هود خود نگهدارنده به خوبی ایستاده است.

هیچ برنده مشخصی وجود ندارد که کدام بهترین است. در یک محصول با کیفیت، همه کار را به خوبی انجام می دهند. همه گزینه ها را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که چه زمانی بهترین گزینه ها برای شما مناسب است.

ژاکت تهویه شده Ultra Breeze

مورد علاقه من. من عاشق ژاکت فوق العاده نسیمم هستم و شما هم دوست خواهید داشت. ساخته شده در ایالات متحده آمریکا با بهترین زیپ هایی که روی هر قطعه از تجهیزات زنبورداری دیده ام.

ژاکت زنبورداری Ultra Breeze با حجابژاکت زنبورداری Ultra Breeze با حجابژاکت زنبورداری Ultra Breeze با حجاب

بله، بسیار مقاوم در برابر نیش زنبور است – در ابتدا کمی احساس سنگینی می کند. خنک کننده هنگام کار زنبورها – من آن را دوست دارم!

بسیاری از لباس‌های زنبورداری تهویه‌دار خارجی در حال حاضر در بازار هستند. برخی از آنها به خوبی کار می کنند، اما باید مراقب باشید که با آنها ملایمت بیشتری داشته باشید. می‌دانم که نسیم فوق‌العاده می‌تواند لیس بزند.

لباس کامل زنبورداری Ultra Breeze

بیایید Ultra Breeze در نسخه کامل را فراموش نکنیم. خنک تر در حیاط زنبور عسل نسبت به سایر انواع کت و شلوار. ساخت و ساز مستحکم با حجابی که از برخی دیگر راحت تر دیده می شود.

لباس زنبورداری فوق العاده نسیم با حجابلباس زنبورداری فوق العاده نسیم با حجابلباس زنبورداری فوق العاده نسیم با حجاب

جیب هایی که به شما کمک می کند تا با ابزار کندو خود هماهنگ باشید. و کیفیت و طرز کار عالی این کادیلاک لباس زنبورداری است.

کت و شلوار کامل اقتصادی از Mann Lake

شروع کار با زنبورداری کار کم هزینه ای نیست. اگر بیشتر می خواهید سرمایه گذاری اقتصادی برای حفاظت از زنبور عسل، اقتصاد را کامل در نظر بگیرید.

مانن LAKE Economy Beekeeper Suit-Veilمانن LAKE Economy Beekeeper Suit-Veilمانن LAKE Economy Beekeeper Suit-Veil

معمولاً نوعی ترکیب پلی / پنبه ای است، من 2 کت و شلوار مانند این دارم. اگر هنگام تمیز کردن آنها مراقب باشید و در هنگام نگهداری با حجاب ملایم باشید، بادوام هستند.

این یک انتخاب خوب برای زنبورداران جدید است که نمی خواهند پول زیادی برای لباس های محافظ سرمایه گذاری کنند.

کت و شلوار زنبورداری لوکس با کلاه/حجاب مربع

برای کسانی که به دنبال نوع سنتی حجاب زنبوری هستند، کت و شلوار Mann Lake Deluxe گزینه خوبی است.

این شبیه به کت و شلوار اقتصادی بالا است، اما مواد، درزها و زیپ ها محکم تر هستند. یک کت و شلوار زنبور عسل جادار با جیب های بزرگ، سال ها دوام می آورد.

کت و شلوار مان لیک پنبه/پلی استر لوکس زنبوریکت و شلوار مان لیک پنبه/پلی استر لوکس زنبوریکت و شلوار مان لیک پنبه/پلی استر لوکس زنبوری

ژاکت زنبورداری

در لباس زنبورداری تمام قد برای همه مناسب نیست. ژاکت زنبورداری افزودنی خوبی برای کمد محافظ زنبور عسل شماست. می توان آن را با شلوار جین آبی یا حتی بهتر از آن یک شلوار زنبورداری ست کرد. (از هر رنگ روشن).

چه کسی می گوید سبک زنبورداری باید کاملا خسته کننده باشد؟ شما از کیفیت و مدل این ژاکت لذت خواهید برد. این یک ترکیب پلی / پنبه است و در رنگ های سرگرم کننده ارائه می شود.

اضافه شدن بسیاری از زنان به دنیای سرگرمی زنبورداری تأثیرات خوبی بر گزینه های لباس زنبور عسل داشته است.

کاپشن اسموک طبیعی زنبورستان - حجابکاپشن طبیعی زنبور عسل – حجابکاپشن اسموک طبیعی زنبورستان - حجابکاپشن طبیعی Apiary Pro (2 روبند)کاپشن طبیعی Apiary Pro (2 روبند)کاپشن طبیعی Apiary Pro (2 روبند)

لباس زنبورداری بچه گانهس

به اشتراک گذاشتن دنیای زنبورها با کودکان تجربه فوق العاده ای است. اما، ما نمی خواهیم این تجربه اولیه بد شود. اکثر بچه ها قبل از اینکه لباس زنبوری خود را کهنه کنند رشد می کنند.

لباس محافظ بچه گانه زنبورداریلباس محافظ بچه گانه زنبورداریلباس محافظ بچه گانه زنبورداری

اما کت و شلوار بچه گانه ارزش فروش مجدد بالایی دارد. افرادی بیش از مایل به خرید کت و شلوار زنبورداری دست دوم شما برای بچه ها هستند.

بهترین لباس زنبورداری برای یوتو

هیچ لباس زنبورداری کاملی وجود ندارد. هیچ لباس زنبورداری معمولی نمی تواند قول بدهد نیش زنبور صفر – پس آماده باش لازم نیست هزینه زیادی کنید اما مراقب محصولات بسیار ارزان باشید.

در بیشتر مواقع، کیفیت پایینی خواهند داشت. حجاب ها بسیار شکننده هستند و به سختی دیده می شوند. زیپ ها به راحتی شکسته می شوند و اندازه ها کوچک هستند. داشتن یک کت و شلوار ارزان تر برای یدکی مشکلی ندارد. شما هرگز نمی دانید چه زمانی یک عکاس با لباس مشکی ظاهر می شود.

سفارش فوری عسل ♥