بهترین سوخت زنبور عسل برای کهیرهای شما


سیگار زنبوردار یکی از ابزارهای مفید در زنبورداری است. با استفاده صحیح، یک فرد سیگاری در واقع جان زنبورها را نجات می دهد. اما، شما باید آن را انتخاب کنید بهترین انواع سوخت برای استفاده در سیگاری شما چندین گزینه خوب وجود دارد و انتخاب شما ممکن است تا حدی به آنچه به راحتی در دسترس شما است بستگی داشته باشد. چه باید در زنبور سیگاری خود بسوزانید و از چه چیزی باید اجتناب کرد؟

زنبوردار در حال روشن کردن سیگار کشیدن با سوزن کاج به عنوان تصویر سوخت سیگاری.

سوخت سیگاری زنبور عسل چه می کند

قدمت هزاران سال پیش، انسان ها از دود برای آرام کردن زنبورهای عسل استفاده می کردند. ایده گذاشتن دود کافی برای پنهان کردن یک ارتش مهاجم را فراموش کنید. که لازم نیست.

ارزش استفاده از زنبور دودی در ارائه کمی دود خنک و سفید است. برای رسیدن به این هدف شما نیاز به درستی دارید سوخت سیگار زنبور عسل. دود خنک سبک و آتش سوزان طولانی مدت هدف است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

چگونه دود کلنی زنبورهای عسل را آرام می کند؟ چند نظریه وجود دارد. شاید، فرمون زنگ زنبورهای نگهبان مسن را می پوشاند. یا شاید، زنبورها فکر می کنند آتش در راه است و در حالی که سعی می کنند شکم خود را با عسل پر کنند، حواسشان پرت می شود.

واقعیت این است که استفاده صحیح از این ابزار مهم زنبورداری، بازرسی کندو را بسیار آسان می کند. تسلط بر تکنیک روشن کردن یک زنبور سیگاری برای زنبوردار جدید کمی تمرین لازم است. انتخاب بهترین سوخت سیگاری کار را آسان تر می کند.

از کرفس برای روشن کردن تصویر زنبور سیگاری استفاده می شود.

انواع سوخت زنبور عسل

شما انتخاب های زیادی در مورد چیزها دارید به عنوان سوخت در سیگاری خود استفاده کنید علاوه بر دودکننده سفید و خنک – این ماده باید مدتی روشن بماند. بهترین مواد دارای ویژگی های زیر هستند:

  • در دسترس بودن آسان
  • دود سفید خنک تولید می کند
  • مدتی روشن می ماند
  • برای زنبور عسل و زنبوردار غیر سمی است

همچنین مهم است که از سوزاندن هر چیزی که ممکن است بخارهای سمی ایجاد کند خودداری کنید. اینها ممکن است به زنبورها آسیب برساند یا آنها را عصبانی کند. کل ایده پشت یک فرد سیگاری این است که کلنی را آرام کند نه اینکه آنها را تحریک کند.

ما می خواهیم آتش بیشتر از اینکه واقعاً بسوزد، دود کند. با این حال باید به اندازه کافی زغال سنگ برای تولید دود در صورت نیاز حفظ کند.

بهتر است همیشه یک زنبور دودی روشن و نزدیک باشد. یکی از مهم ترین شماست قطعات تجهیزات زنبورداری شما هرگز نمی دانید که چه زمانی به آن نیاز خواهید داشت بازرسی های معمول کندو.

سوخت پنبه و پرز سیگاری

پنبه یکی دیگر از مواد آماده به کار قدیمی برای استفاده به عنوان سوخت سیگاری کندو است. شما آن را به اشکال مختلف پیدا خواهید کرد. برخی هستند بخش هایی از پارچه پنبه ای که می تواند به سیگاری وارد شود.

یکی از روش‌های رایج برای استفاده از پنبه، کیسه‌ای از الیاف پنبه یا مواد چاشنی است که عرضه‌کنندگان زنبور عسل اغلب آن را می‌فروشند. من متوجه شدم که این به خوبی دود می کند و من اغلب یک کیسه در دست دارم.

هنگام خرید این محصول، منبع را بررسی کنید – ما پنبه تولید شده در ایالات متحده را می خواهیم که با هیچ گونه مواد شیمیایی بد درمان نشده باشد.

زنبورداران قدیمی اغلب از ریسمان نیز استفاده می کردند. اما امروزه یافتن ریسمانی که آغشته به مواد نگهدارنده یا شیمیایی نباشد تقریباً غیرممکن است.

گلوله های چوبی ماندگاری بالایی دارند

برخی از زنبورداران در منطقه من از استفاده از گلوله های چوب لذت می برند. اگر این مسیر را می روید، پیشنهاد می کنم گلوله های چوب سخت ساده.

از مصرف گلوله های مخصوص دود کردن که “طعم” خاصی برای چاشنی گوشت ایجاد می کند، خودداری کنید. زنبورهای عسل به بو بسیار حساس هستند.

شروع گلوله های چوبی ممکن است دشوار باشد – ممکن است با تکه های کوچک مقوا یا استارتر دیگری شروع کنید و سپس گلوله های خود را اضافه کنید.

تعداد انگشت شماری گلوله چوب برای استفاده در تصویر سیگاری زنبورداران.

مزیت گلوله های سوخت دودی این است که دود تمیزی تولید می کنند و پس از شروع به کار برای مدت طولانی می سوزند.

برای اخراج فرد سیگاری به گلوله های زیادی نیاز نیست. گاهی اوقات گلوله ها به تنهایی دود داغ تولید می کنند مگر اینکه روی آتش را با مواد دیگر پر کنید.

سوخت دودکننده گلوله نباید از یک منبع زنبور عسل خریداری شود، اما اینها گلوله های سیگاری راه اندازی Kwick از دریاچه مان کار بسیار خوبی است

سوزن خشک کاج

من که در جنوب زندگی می کنم نمی توانم بدون ذکر سوزن کاج مقاله ای در مورد سوخت سیگاری بنویسم. از آنجا که هزاران درخت کاج به ما هدیه داده شده است – می توانم سوزن های خشک کاج را در جنگل جمع کنم.

اگر آنقدر خوش شانس نیستی، می توانید سوزن کاج بخرید هم. این است سوخت سیگار مورد علاقه زنبورداران در منطقه من.

سوزن خشک کاج به عنوان سوخت برای زنبور سیگاری تصویر.

سوزن کاج به راحتی شروع می شود و دود سفید زیبایی تولید می کند. دود برای زنبورها آرامش بخش است و به کلنی آسیبی نمی رساند.

مهم است که مقداری سوخت (حتی بیشتر سوزن های کاج) را در بالای سوزن های سوزان در پایین نگه دارید. در غیر این صورت دود داغ خواهید داشت. این سوخت در حال دود شدن در بالای آن است که بهترین دود را تولید می کند.

استفاده از هر ماده ای با رزین، مانند سوزن کاج، به مرور زمان سیگاری شما را آزار می دهد – یک تمرین خوب این است که سیگاری خود را تمیز کنید هر بهار

شما باید به یاد داشته باشید که آنها را در هوای خشک جمع آوری کنید. با این حال، آنها وزن سبکی دارند و به راحتی در یک سطل 5 گالن ذخیره می شوند.

رول مقوایی یا کارتن تخم مرغ

زنبورداران از رول های مقوایی (یا بسته ها) به عنوان سوخت سیگار نیز استفاده می کنند. می توان از آن به عنوان استارتر استفاده کرد و سپس از پنبه، سوزن کاج یا سایر سوخت ها برای حفظ شعله استفاده کرد.

راه دیگر برای استفاده از مقوا برای سوخت در سیگاری، ایجاد رول های شل است که در محفظه سیگارکش قرار می گیرند.

شروع به کار نسبتاً آسان است و هنگامی که با سوخت بیشتری (پنبه، سوزن کاج و غیره) روی آن قرار می گیرند، دود طولانی مدت خوبی تولید می شود. مقوا به تنهایی به سرعت می سوزد و آتش داغ ایجاد می کند.

من اغلب از تکه های کاغذ سینی تخم مرغ به عنوان اولین شروع کننده آتش استفاده می کنم. بعد از اینکه آتش خوب شروع شد مواد دیگر را اضافه می کنم.

تراشه های چوب – مواد گیاهی خشک شده

تراشه های چوب، برگ های خشک شده، بلال ذرت خشک یا پوسته بادام زمینی می توانند بخشی از ترکیب سوخت سیگاری شما باشند. این مواد آلی نسبتاً سریع می سوزند. به نظر من استفاده از آنها به عنوان استارت بهتر از منبع سوخت اصلی است.

برخی از زنبورداران اضافه می کنند سبزی خشک به سیگاری کندویشان. ریحان خشک، اسطوخودوس و حتی پوست مرکبات در برخی از دستور العمل های سوخت سیگار یافت می شود.

من با احتیاط به هر چیزی که بو دارد نزدیک می شوم. زنبورهای عسل به قدری به بو حساس هستند که به نظر من بهتر است در هنگام استفاده از مواد افزودنی با دقت عمل کنید.

سوخت هایی که باید در زنبور سیگاری خود اجتناب کنید

هر ماده قابل احتراق برای سوزاندن در زنبور سیگاری شما مناسب نیست. از هیچ گونه فرآورده نفتی مانند نفت سفید، بنزین، مایع فندک و غیره استفاده نکنید.

دود تولید شده داغ و سیاه خواهد بود که برای زنبورهای مستعمره و زنبوردار که از سیگاری استفاده می کند تحریک کننده است.

از مواد جین آبی جین که مملو از مواد شیمیایی و رنگ هستند خودداری کنید. در گذشته بسیاری از زنبورداران قدیمی از تکه‌های کیسه‌های گونی استفاده می‌کردند. این اشکالی ندارد، اما امروزه بسیاری از کرباس های فروش با مواد شیمیایی یا رنگ درمان شده اند. اگر از کرفس به عنوان سوخت سیگاری استفاده می کنید، دریافت کنید کرفس درمان نشده.

دود سفید خنک که از یک زنبور سیگاری روشن در تصویر زنبور عسل می آید.

یک زنبور سیگاری با نوع سوخت مناسب مدیریت زنبورهای عسل را آسان تر می کند. حتی یک کلنی ملایم زنبور عسل می تواند گاهی اوقات از دود کمی استفاده کند.

مزاج زنبور عسل تغییر می کند در واکنش به اتفاقاتی که در مستعمره یا محیط رخ می دهد. بهتر است آن را آماده کنید و سپس از دود کمتری که لازم است استفاده کنید.

مورد علاقه قدیمی من هنوز طبیعی است سوزن کاج خشک به عنوان بهترین سوخت سیگاری من است. با این حال، اگر به آنها دسترسی ندارید یا می خواهید از چیز دیگری استفاده کنید، گزینه های دیگری نیز در دسترس هستند. آنچه در منطقه شما به راحتی در دسترس است را در نظر بگیرید و آزمایش کنید.

سفارش فوری عسل ♥