بهترین رژیم غذایی سال 2019 فاش شد – و چگونه عسل…


ظروف غذا Epcot Disney

اگر چشمانتان از پیمایش پست‌های بی‌شماری که به شما می‌گویند چه چیزی باید بخورید یا نباید بخورید، دچار مشکل شده‌اند، یا اگر فکر می‌کنید که آیا آن مد رژیمی که به‌تازگی در مورد آن خواندید، واقعاً مطابق با هیاهو است – حکم صادر شده است! US News and World Report 41 مورد از محبوب‌ترین رژیم‌های غذایی را ارزیابی کرد و رژیم مدیترانه‌ای را به‌طور کلی بهترین رژیم غذایی در سال 2019 معرفی کرد. اگرچه این اولین بار است که این رژیم در صدر فهرست قرار می‌گیرد، اما این رتبه‌بندی جای تعجب ندارد زیرا رژیم غذایی مدت‌هاست مورد توجه قرار گرفته است. یک گزینه مغذی که به دلیل پتانسیل آن در کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری ها و ارتباط آن با بهبود سلامت کلی مورد توجه قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای مرتبط با رژیم غذایی مدیترانه ای، به کلینیک مایو مراجعه کنید.

عسل خواران باید خوشحال شوند زیرا نظرسنجی اخیر هیئت ملی عسل نشان داد که مستقر در ایالات متحده است عسل خواران به طور فعال انتخاب های غذایی خود را در نظر می گیرند و از بین غذاهایی که انتخاب می کنند، چندین مورد با الگوی رژیم غذایی مدیترانه ای مرتبط است.از جمله آجیل، دانه‌ها، لوبیاها و حبوبات، ماهی و غذاهای دریایی، غلات کامل، میوه‌ها، سبزیجات و روغن زیتون – همه اینها به خوبی با عسل در دستور پخت ترکیب می‌شوند. ما همیشه شک داشتیم که عسل خواران خارق العاده هستند، اما اکنون داده هایی داریم که نشان می دهد چرا!

این نظرسنجی توسط گروه NPD، یک شرکت داده‌ها و تحلیل جهانی، برای بررسی مصرف عسل، نگرانی‌های رژیم غذایی و سلامتی و کیفیت کلی رژیم غذایی 13000 عسل‌خوار آمریکایی در مقایسه با غیرعسل‌خواران انجام شد. فراتر از افشای این موضوع که عسل خواران تمایل به خوردن غذاهای مرتبط با کیفیت کلی رژیم غذایی بهتر نسبت به افراد غیر عسل دارند، نتایج نشان داد که عسل ممکن است سس خاصی باشد که به شما کمک می کند سبک زندگی متعادلی داشته باشید:

  • مصرف کنندگان عسل 25 تا 45 ساله هستند کمتر احتمال دارد که کلسترول بالا و دیابت نوع 2 را گزارش کنند و کمتر از رژیم غذایی تجویز شده توسط پزشک استفاده کنند.، در مقایسه با کسانی که در یک هفته معمولی عسل نمی خورند.
  • در بین تمام گروه های سنی، عسل خواران هستند بیشتر احتمال دارد وزن طبیعی داشته باشد بر اساس معیارهای BMI که با استفاده از قد و وزن خود گزارش شده محاسبه شد، نسبت به همتایان غیر عسلی خود.
  • در گروه سنی 25 تا 45 سال مصرف کنندگان عسل، آنها تمایل بیشتری به کاهش وزن دارند، حتی اگر وزن طبیعی آنها بیشتر باشد، نشان می دهد که وزن طبیعی بدن برای آنها بخش مهمی از یک سبک زندگی متعادل است.
  • عسل خواران در سنین 25 تا 45 سال بیشتر احتمال دارد که گزارش دهند با هدف رژیم‌های غذایی کم کالری، قند، گلوتن و کلسترول و پروتئین و فیبر بالا. در عین حال آنها فضای بیشتری برای افراط های هوشمندانه ایجاد کنید و تمایل به خوردن شیرینی جات بیشتری داشته باشید نسبت به غیر عسل خواران!

کنجکاو هستید که بدانید چگونه می توانید عسل را در وعده های غذایی مناسب رژیم مدیترانه ای بگنجانید؟ برخی از دستور العمل های متعادل و مغذی ما را در زیر بررسی کنید!

سفارش فوری عسل ♥