بهار را با دستور العمل های خوشمزه عسل جشن بگیرید!


زنبورهای عسل در باغ گیاهی غوطه ور یا پانسمان می کنند
زنبورهای عسل در باغ گیاهان دارویی

این آخر هفته اولین روز رسمی بهار است – که تصور آن پس از رکورد بارش برف که در آخر هفته در اینجا در کلرادو تجربه کردیم کمی سخت است – و ما نمی‌توانیم بیشتر از این هیجان‌زده باشیم که این فصل جدید چه چیزی را نشان می‌دهد. مانند لوح خالی که سال نو به ارمغان می آورد، بهار نیز با از بین رفتن هوای سرد زمستان و به نظر می رسد که سیاره با شکوفه های شکوفه های زیبا و معطر به زندگی باز می گردد، احساس امید و تولد دوباره را به همراه می آورد. و با این گل ها صدای زنبور عسل همیشه شلوغ می آید.

اگر دوست دارید وقت خود را در اطراف وبلاگ ما بگذرانید (و چرا این کار را نکنید؟ این مکان بسیار شیرینی است که با داغ ترین ترندهای عسل، محصولات جدید عسل و همه دستور العمل های عسل خوش طعم باشید)، می دانید که زنبورهای عسل مستقیماً از مزارع بادام کالیفرنیا، جایی که 80 درصد ذخایر بادام جهان را گرده‌افشانی می‌کنند، وارد بهار می‌شوند – و این تازه شروع فصل گرده‌افشانی است! از کالیفرنیا، زنبورهای عسل در سراسر کشور حرکت می‌کنند و بسیاری از میوه‌ها، سبزیجات و آجیل‌هایی را که در تمام طول سال از آن‌ها لذت می‌بریم گرده‌افشانی می‌کنند. واقعیت جالب: زنبورهای عسل محصولات را در تمام 50 ایالت گرده افشانی می کنند (برای دیدن برخی از مسیرهای آنها این پست وبلاگ را بررسی کنید)!

بنابراین زنبورهای عسل چقدر گرده افشانی انجام می دهند؟ پاسخ کوتاه – بسیار زیاد! زنبورهای عسل در طول زندگی خود از میلیون ها شکوفه دیدن می کنند و گرده افشان های برتر هستند زیرا در طول فصل رشد در دسترس هستند و طیف وسیعی از محصولات را گرده افشانی می کنند. در واقع زنبورهای عسل بیش از 90 محصول مختلف را گرده افشانی می کنند و مسئول حدود یک سوم غذاهایی هستند که ما می خوریم. اما زنبورهای عسل بسیار بیشتر از غذاهای کامل مانند میوه‌ها و سبزیجاتی است که می‌شناسیم و دوست داریم، زنبورهای عسل نیز نقشی حیاتی در تولید گوشت و لبنیات دارند که برای گرده‌افشانی محصولات خوراک دام مانند یونجه به زنبورها وابسته هستند.

برای جشن گرفتن همه میوه‌ها و سبزیجات تازه خوشمزه که قرار است در هفته‌ها و ماه‌های آینده وارد قفسه‌های مواد غذایی ما شوند، برخی از دستور العمل‌های مورد علاقه خود را با الهام از عسل ارائه می‌کنیم که مطمئناً روحیه شما را برای فصل بهار به ارمغان می‌آورند.

ما می خواهیم از تو بشنویم! برخی از دستور العمل های بهاری مورد علاقه شما چیست؟ همه آنها را در نظرات زیر به ما بگویید.

سفارش فوری عسل ♥