بمب حمام عسل آسان DIY


تصویر پنهان پینترست

آیا تا به حال دیوانه وار به بمب حمام پیوسته اید؟ این دلخوشی های گازدار در هر رنگ، رایحه و اندازه ای وجود دارند. یکی را در حمام بگذارید و تجربه اسپا شخصی خود را داشته باشید. به عنوان یک عاشق محصولات خانگی، ممکن است از این که بدانید حتی می توانید از عسل استفاده کنید، هیجان زده شوید! این را امتحان کن دستور العمل آسان بمب حمام عسل و خودت ببین

بمب حمام عسل DIY

خرس زنبور ناز با بمب های حمام عسل در تصویر سبد.

ایجاد محصولات زیبایی خانگی بهترین راه برای اینکه مطمئن شوید چه چیزی را روی پوست خود می گذارید، است. یا در مورد یک محصول حمام، می توانید بدانید که در چه چیزی غوطه ور هستید.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

سحر و جادو این زیبایی های حمام، اثر شعله ور لذت بخش است. این به دلیل واکنش شیمیایی ساده بین اسید سیتریک و جوش شیرین در یک وان آب امکان پذیر است.

البته کره ها، روغن ها و سایر مواد اضافه شده برای پوست شما عالی هستند. عسل کاربردهای زیادی دارد در مراقبت از پوست

در این دستور العمل نیاز به عسل کم آب یا پودر عسل است. بله، تو میتونی پودر عسل خود را بسازید. اما، اگر وقت ندارید – می توانید آن را آماده نیز بخرید.

مواد لازم:

هنگام ایجاد دستور پخت بمب حمام از ابتدا، نسبت رایج جوش شیرین به اسید سیتریک حدود 2:1 است.

به عبارت دیگر، دو برابر بیشتر از اسید سیتریک جوش شیرین. گاهی اوقات، می توانید کمی جلوتر بروید و کمی بیشتر جوش شیرین اضافه کنید (هزینه کمتری دارد) اما مراقب باشید.

جوش شیرین: من از جوش شیرین Arm & Hammer برای هر چیزی که در مزرعه ممکن است استفاده می کنم. البته، شما می توانید از هر نام تجاری استفاده کنید – ارزان است و پیدا کردن آن آسان است.

اسید سیتریک: این یک اسید آلی ضعیف است که در بسیاری از مرکبات یافت می شود. به طور گسترده ای در آشپزخانه برای نگهداری، طعم دادن و غیره استفاده می شود.

نمک ها: بیشتر دستور العمل های بمب حمام شامل نمک به عنوان یک ماده است. نمک دریا یا حتی نمک خوراکی موثر خواهد بود. آنها آب حمام را آرام تر و نرم تر می کنند. من دوست دارم از نمک های قدیمی خوب اپسوم استفاده کنم – خوب کار می کند، به راحتی در دسترس است و هزینه زیادی ندارد.

ترکیبات رایج آشپزخانه که برای ساختن تصویر بمب حمام استفاده می شود.

پلی سوربات 80: این محصول یک امولسیفایر است که به ترکیب روغن ها و کره ها در داخل آب وان کمک می کند. ما نمی خواهیم در وان لکه روغن ایجاد کنیم، حتی اگر روغن های ضروری باشند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

همچنین به کاهش یا جلوگیری از لک شدن وان شما کمک می کند. پاکسازی را بسیار ساده تر می کند.

رنگ ها: هنگام ایجاد، به یاد داشته باشید که همه رنگ‌ها یکسان نیستند. برخی از رنگ های صابون برای استفاده در وان حمام در جایی که در وان آب نشسته اید توصیه نمی شود. تمام “قطعات نرم” شما آشکار شد.

حتما رنگ های ایمن پوست را انتخاب کنید. برخی از دستور العمل ها استفاده از رنگ های غذایی را برای رنگ آمیزی بمب های حمام توصیه می کنند. این نیز کار خواهد کرد. من انتخاب کردم که از یک بسته رنگی که برای پروژه طراحی کرده بود استفاده کنم.

قالب ها: اگر قالب بمب حمام ندارید و نمی خواهید آنها را بخرید چیزهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید استفاده کنید: تخم مرغ های پلاستیکی عید پاک و زیور آلات کریسمس شفاف دو مورد مورد علاقه هستند.

جادوگر هازل: البته ما به مقداری رطوبت نیاز داریم تا همه این مواد فوق العاده را به هم بچسبانیم. 91٪ ایزوپروپیل الکل کار را انجام می دهد و بسیار ارزان تر از فندق جادوگر است. اما، من از آنچه در دست دارم استفاده می کنم.

الکل معمولی آب بیشتری دارد و ممکن است موثر باشد، اما من همیشه از امتحان کردن می ترسیدم. آب بیش از حد در مخلوط باعث می شود که محصول شروع به “واکنش” یا وز کردن زودرس کند.

پودر عسل: استفاده از فرم پودری خشک شده عسل در این نوع محصول نسبت به عسل مایع راحت تر است.

با پودر، لازم نیست نگران تخفیف آن باشید محتوای آب دارد اما می توانید از عسل مایع استفاده کنید اگر ترجیح می دهید

کره کاکائو: این کره سرشار از اسیدهای چرب است که آن را به یک مرطوب کننده عالی تبدیل می کند. همچنین به داشتن آنتی اکسیدان معروف است.

کرم تارتار – این یکی را در بخش پخت خواربار فروشی جستجو کنید. کرم تارتار در آشپزخانه شهرت زیادی دارد. در دستور العمل ما، به سفت شدن محصول نهایی کمک می کند.

در برخی از دستور العمل ها از نشاسته ذرت برای کمک به سفت شدن محصول نهایی استفاده می شود. این نیز کار می کند، اما وقتی شروع کردم، تصمیم گرفتم از آن استفاده نکنم. از یکی یا دیگری استفاده کنید – نه از هر دو.

رایحه: یک بمب حمام بدون عطر چه خواهد بود؟ هنگام انتخاب عطر برای دستور غذای خود، مطمئن شوید که یک محصول ایمن برای پوست است. بله، حتی اگر یک اسانس طبیعی باشد، همه آنها برای استفاده پوست مناسب نیستند.

اگر اینها را برای افراد دیگر درست می کنید، به خاطر داشته باشید که برخی از افراد نسبت به دیگران نسبت به عطر حساس تر هستند.

هرگز از نسبت رایحه بیش از 3% استفاده نکنید. برخی افراد به جای روغن معطر از کمی عصاره وانیل استفاده می کنند!

نکاتی برای موفقیت:

اگر بمب های حمام عسل شما ترک خورده است، مخلوط شما برای چسبیدن به هم خیلی خشک است. می توانید فقط یک قطره الکل مالشی به مخلوط اضافه کنید و آن را به خوبی ترکیب کنید.

اگر بمب های حمام شما با کف صاف ختم می شود – و چه کسی ته صاف می خواهد؟ ممکن است مخلوط شما خیلی مرطوب باشد. کمی بیشتر مواد خشک مانند جوش شیرین اضافه کنید.

مخلوط را خیلی محکم در قالب ها قرار ندهید، به خصوص اگر از قالب های سخت فلزی استفاده می کنید.

یکی مهم نکته برای بمب های دستشویی حمام – قالب را نپیچانید. شما ممکن است بخواهید – من انجام می دهم! اما بعد از بستن قالب نپیچید.

اگر می خواهید درخشش بیشتری به بمب های حمام عسلی خود اضافه کنید، می توانید بعد از خارج کردن از قالب، آنها را در کمی میکای برقی بغلتانید. این یک جلوه زیبا است اما می تواند نسبتاً کثیف باشد – بسیار شبیه بازی با زرق و برق در کودکی است.

بسیاری از پودرهای میکا برای استفاده در بمب های حمام و سایر محصولات حمام عالی هستند. کنترل پخش رنگ از طریق مخلوط بسیار آسان تر است.

با این حال، آنها محلول در آب نیستند و به خوبی ممکن است یک حلقه دوست داشتنی در اطراف وان شما باقی بگذارند. این امر به ویژه اگر از امولسیفایر استفاده نکنید صادق است.

تصویر خشک شدن بمب حمام زرد مرطوب.

رطوبت بر عملکرد تأثیر می گذارد

ایجاد بمب حمام می تواند کمی پروژه دشوار باشد. رطوبت و ایجاد بمب حمام شرکای کاملی نیستند.

این می تواند منجر به مشکلاتی در خارج کردن آنها از قالب و همچنین ظاهر زگیل آنها در روز بعد شود.

اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که روزهای مرطوب زیادی دارد (من هستم) – برنامه‌ریزی کنید که با یک دستگاه رطوبت‌گیر روی آثار خود کار کنید. مطمئنا صبر کنید تا روز بارانی نداشته باشید.

بمب های حمام عسل خود را ذخیره کنید

این محصولات رطوبت هوا را جذب خواهند کرد. پس از خشک شدن کامل، آنها را در ظرف در بسته نگهداری کنید. ضد گرد و غبار نیست، بلکه “هوادار” است. من از 2 عدد کیف زیپ دار استفاده می کنم.

اگر این اولین بار است ساخت بمب حمام با عسل یا بدون، من نصف دستور غذا را به شما پیشنهاد می کنم و ابتدا یک دسته کوچک را امتحان کنید.

ساخت بمب های حمام زیبا و شیک، هنری است که برای تکمیل آن کمی زمان و مهارت لازم است. این هدف این آموزش نیست، بلکه راهنمایی برای کسانی است که می خواهند امتحان کنند.

من عاشق ساختن وسایل خانگی برای خودم، خانواده ام و چند دوست ارزشمند هستم. محصولات من کامل نیستند، اما آنها را هم نمی فروشم.

برای کسانی از شما که علاقه مند به تولید صابون هستند، این دستور العمل را امتحان کنید صابون خانگی بدون شیره. آنها بسیار خوب هستند و حتی بچه های بزرگتر نیز می توانند آنها را با نظارت درست کنند.

یکی دیگر از صنایع دستی پرطرفدار و بسیار ارزشمند، کاردستی خانگی است میله های لوسیون موم زنبور عسل. طرز تهیه این دستور فوق العاده آسان است و می توانید از قالب های مختلف استفاده کنید.

اگر مرطوب‌کننده و لایه‌برداری چیزی است که می‌خواهید، مقداری از آن را تهیه کنید اسکراب نمک و عسل، برای پوست های خشن خوب است. برای صورت شما، من با یک مرطوب کننده صورت عسلی.

اگر می خواهید لذت بیشتری ببرید، دست خود را در این کار امتحان کنید کره بدن موم زنبور عسل – این خیلی خوبه. دوستان شما فکر خواهند کرد که شما روزها برای ساخت این پروژه های خانگی زحمت کشیده اید. خسس…. من نمی گویم.

خرس زنبور ناز با بمب های حمام عسل در تصویر سبد.

بمب حمام عسل – طرز تهیه

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

دستورالعمل های گام به گام برای ایجاد بمب حمام عسل خود در خانه.

  • یک کاسه بزرگ بگیرید و مواد خشک را با هم مخلوط کنید. در صورت وجود توده، از یک کاردک یا قاشق برای شکستن آنها استفاده کنید. می توانید از انگشتان خود استفاده کنید اما اسید سیتریک ممکن است مانیکور شما را خراب کند. (دستکش؟)این باید یک کاسه بزرگ باشد زیرا باید این مواد را خوب مخلوط کنیم.
  • کره کاکائو را در یک دیگ بخار کوچک یا در ظرف مخصوص مایکروویو ذوب کنید.

  • کره کاکائو، روغن نارگیل، پلی سوربات 80، رنگ مایع و روغن معطر را با هم ترکیب کنید. به آرامی هم بزنید تا همه مایعات با هم مخلوط شوند.من از 15 قطره رنگ زرد در مخلوط استفاده کردم.
  • پس از ترکیب شدن مایعات، آنها را به مواد خشک اضافه کنید. من دوست دارم از دستانم برای مخلوط کردن کامل همه اینها با هم استفاده کنم. ما یک مخلوط صاف و بدون توده یا توده می خواهیم.فقط می توانید پودر عسل را روی مخلوط بپاشید.
  • به دست آوردن سازگاری درست می تواند کمی آزمون و خطا را شامل شود. یک مشت را بردارید و به آرامی فشار دهید. ما می خواهیم وقتی انگشتان خود را رها می کنیم مانند ماسه خیس باشد و شکل خود را حفظ کند.

  • هنگامی که سطح رطوبت مناسب به دست آمد، نوبت به کار با قالب ها می رسد. هر قالب دارای 2 قسمت است تا بتوانید شکل توپ گرد را ایجاد کنید. دو نیمه را با مخلوط دستور پخت بمب حمام عسل پر کنید، آن را به آرامی داخل قالب فشار دهید اما بسته بندی نکنید.در قسمت مرکزی هر نیمه قالب، کمی مخلوط اضافی را بریزید. درزهای لبه قسمت های قالب را تمیز کنید تا خرده های آن پاک شود.
  • حالا وقت آن است که به آرامی 2 نیمه قالب های بمب حمام خود را به هم فشار دهید. به قسمت های گرد قالب فشار وارد نکنید. این چیزها گاهی اوقات نسبتاً ظریف هستند. در عوض، روی لبه ها یا درزها فشار بیاورید تا به هم بچسبند. شما مجبور نیستید از زور زیاد استفاده کنید.
  • 2 روش مختلف برای کنترل زمان در قالب وجود دارد.(گزینه شماره 1) تمام قالب ها را پر کنید. اجازه دهید حداقل 24 ساعت در قالب بمانند و سفت شوند. برای نگه داشتن آنها می توانید از نوارهای لاستیکی استفاده کنید.(گزینه شماره 2) برخی از صنعتگران ترجیح می دهند بمب های حمام را برای مدت زمان بسیار کوتاه تری در قالب بگذارند – یا چند دقیقه تا یک ساعت. سپس آنها را برداشته و به آرامی در قالب مافین آستردار قرار می دهند تا کاملا خشک شوند. من این روش را ترجیح می دهم زیرا می تواند “قرصی” برای خارج کردن آنها باشد.
  • بعد از اینکه بمب های حمام عسل شما خشک شد. آنها را در یک کیسه در بسته از هوا نگهداری کنید – آنها رطوبت را جذب می کنند.
  • برای بهترین محصول – بگذارید چند روز قبل از استفاده خشک شوند.
سفارش فوری عسل ♥