بستنی ممتاز Honey, Lavender Inspire…


جواهر یاقوتی 3

هنگامی که 18 سال پیش، لیزا هرلینگر، بنیانگذار Ruby Jewel وارد یک کافی شاپ شد، از اسطوخودوس تازه روی پیشخوان و ریختن عسل در بالای قهوه اش الهام گرفت. این یک لحظه به یاد ماندنی بود و منجر به یکی از طعم‌های اصلی ساندویچ بستنی جواهر یاقوت او شد: اسطوخودوس لیمو.

اولین بار در بازار کشاورزان پورتلند در سال 2004، لیمون اسطوخودوس در طول سال‌ها قدرت خود را نشان داده است و در حال حاضر به عنوان پرفروش‌ترین پرفروش‌ترین جواهرات روبی و فینالیست نمایشگاه محصولات طبیعی در شرق NEXT در سال 2022 ایستاده است. چیزی در مورد لیمو اسطوخودوس وجود دارد که استعاره ای از روندهای فعلی صنعت است – این یک چیزی نوستالژیک است، اما هنوز هم جدید و برتر است.

هرلینگر 18 سال پیش پس از اینکه متوجه خلأ در دسته بستنی های جدید شد، شروع به کار کرد.

او گفت: “همه چیز مملو از مواد نگهدارنده و موادی بود که نمی توانستید تلفظ کنید.” زمانی که من فرمول بستنی را برای جواهرات یاقوتی ساختم، آن را طوری ساختیم که خیلی شیرین نباشد و از شیر، خامه و زرده تخم مرغ واقعی استفاده کنیم. عسل بافت فوق العاده ای دارد که واقعاً منحصر به فرد است [Lemon Lavender] همیشه طعمی بوده که به راحتی تولید می شود. من به این عسل اعتبار می دهم.»

هنگامی که هرلینگر برای اولین بار شروع به کار کرد، تمام مواد اولیه اش از بازار کشاورزان تهیه می شد. عسل ماده‌ای بود که واقعاً درخشید، مخصوصاً در انواع طعمی که منطقه پورتلند ارائه می‌کند. در طول سالیان روبی جواهر از انواع مختلف عسل با وسعت رنگ های مختلف از جمله شاه توت استفاده کرده است.

مدیر بازاریابی مگان بنسون گفت که عسل همان چیزی است که به Lemon Lavender شناخت بیشتری از محصول می دهد. با این حال، اسطوخودوس لیمویی یک ناهنجاری بوده است، به خصوص وقتی فکر می کنیم که فروشندگان برتر طعم های سنتی تری مانند شکلات یا کلوچه و خامه دارند. این با قالب سنتی مناسب نیست، اما ترکیب عسل و اسطوخودوس امتحان خود را پس داده و برای مردم بسیار خوشایند بوده است.

او گفت: “عسل یک ماده ارزان قیمت نیست، اما به آن پیوند طبیعی بیشتری با طعم های دیگر و کیفیت برتر می دهد.” «این اولین نمایشگاه اکسپو شرق ما بود و اولین ارسال NEXTY ما بود. بسیار عالی بود که محصول خود را در مقابل داوران قرار دهیم و این تمایز شگفت انگیز بود. هیجان را برای Expo East و داخلی ایجاد کرد. ما در این سال‌ها واقعاً سخت کار کرده‌ایم و کسب این شناخت واقعاً هیجان‌انگیز بود.»

بنسون گفت که اکثر فینالیست‌های NEXTY گیاهی و کاربردی بوده‌اند، و Ruby Jewel تنها کسی بود که در این رده گیاهی نبود. “من فکر می کنم که این به ارزش برند صحبت می کند. ما کسی که بودیم را قربانی نکردیم و این خود گویای همه چیز است.»

در مورد آینده، دسته چای و قهوه ممکن است بار دیگر الهام بخش باشد. هرلینگر و بنسون هر دو جوانه های چشایی و ذهن خود را بر روی ماچای شیرین شده با عسل و سایر ترکیبات چای و عسل متمرکز کرده اند.

من بستنی ماچا درست کردم و آن را با عسل شیرین کردم، و این چیزی است که می‌توانیم درباره آن صحبت کنیم. هرلینگر گفت که عسل با آن بسیار خوب است. بستنی، ما آن را به خوبی انجام می‌دهیم، و چون ما بسیار ممتاز هستیم، این چیزی است که ما را در این رده منحصربه‌فرد می‌کند.»

سفارش فوری عسل ♥