بستنی ماست یونانی {با عسل و توت}


اگر عاشق ماست هستید و هوس یک خوراکی خنک دارید، این دستور العمل ساده عسل ممکن است برای شما عالی باشد. همه گاهی اوقات به خنک شدن نیاز دارند. این دستور غذا برای بستنی ماست بلوبری برای تقلید از یخ های خوشمزه (اما ناسالم) دوران کودکی ما ایده آل است.

ماست یونانی خانگی با انواع توت ها و عسل

یخ ماست عسلی در تصویر قالب می‌پاشد.

ایجاد دستور العمل های سالم با استفاده از عسل و سایر مواد مغذی راهی عالی برای کاهش مقداری از قند فرآوری شده در رژیم غذایی شما است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

عسل یک قند طبیعی است که توسط زنبورهای عسل ساخته می شود. با استفاده از شهد گیاهی جمع آوری شده از گل های شکوفه، زنبورها عسل درست می کنند. این یک منبع غذایی پایدار است که برای نگهداری در کندو برای زمستان مناسب است.

عسل یک منبع غذایی فوق العاده برای ما نیز هست! حاوی قندها، ویتامین ها، مواد معدنی و حتی برخی آنتی اکسیدان ها است. و وقتی که عسل به درستی ذخیره می شود – تقریباً برای همیشه دوام می آورد!

در حال حاضر، هنوز شکر است و عسل کالری دارد، بنابراین از آن در حد اعتدال استفاده کنید. اما، با وجود کالری شماری – احتمالاً برای شما بهتر از نیشکر معمولی است – یا خدای نکرده شربت ذرت با فروکتوز بالا!

زغال اخته های یخ زده قبل از برداشتن آب اضافی با یک فنجان تصویر ماست یونانی ذوب شدند.

عناصر:

مواد خود را جمع آوری کنید – این واقعاً یک لیست ساده است. و در صورت تمایل می توانید چند تعویض انجام دهید.

 • بلوبری
 • عسل خام
 • ماست یونانی ساده

بلوبری: برای استفاده از چیزی که در دست داشتم از زغال اخته بیرون فریزر استفاده کردم. زغال اخته منجمد به اندازه تازه مغذی است. چه راه عالی برای استفاده از برداشت سال گذشته.

با این حال، پس از ذوب، می توانید ببینید که آنها مقداری مایع اضافی دارند. بنابراین، اگر از انواع توت‌های یخ زده استفاده می‌کنید، بگذارید خوب زهکشی شوند. در غیر این صورت وقتی ماست را اضافه می کنید، مخلوط خیلی آبکی می شود.

در حالی که مجبور نیستید آب کنید انواع توت های یخ زده برای ماست یونانی شما، احساس می کنم کنترل بهتری بر طعم به من می دهد. توت ها در دمای اتاق مقداری از آب خود را آزاد می کنند که به طعم دادن به ماست کمک می کند. اگر به انواع توت های تازه دسترسی دارید – این نیز یک گزینه عالی است!

عسل خام: برای این دستور العمل ماست پاپ، هر نوع عسل موثر خواهد بود. عسل ساخته شده از مختلف منابع شهد از نظر طعم متفاوت است. نیازی به استفاده از عسل با طعم خاص نیست زیرا ماست و انواع توت ها طعم را پنهان می کنند.

با این حال، استفاده از عسل خام ایده خوبی است زیرا بیشترین فواید تغذیه ای را خواهد داشت. در واقع، تعداد زیادی وجود دارد دستور العمل های آسان عسل شما می توانید برای به اشتراک گذاشتن این غذای فوق العاده با دیگران ایجاد کنید.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

ماست یونانی: هر نوع ماست یونانی را انتخاب کنید – به نظر می رسد همه یک مارک مورد علاقه دارند. ساده یا وانیلی ممکن است بهترین ترکیب طعم با زغال اخته باشد. ممکن است از انواع دیگری از ماست استفاده کنید اما ویسکوزیته غلیظ یونانی آن را کامل می کند و بافت خامه ای مورد نظر ما را به ما می دهد.

مخلوط دستور در حال قاشق به تصویر قالب های پاپ.

آیا این دستور پخت را دوست داشتید؟ لطفاً یک رتبه 5 ستاره (⭐⭐⭐⭐⭐) در کارت دستور غذای زیر بگذارید. و فراموش نکنید که من را در فیس بوک و دنبال کنید اینستاگرام.

تصویر سه تایی ماست عسلی زغال اخته در بشقاب سبز رنگ.

طرز تهیه بستنی ماست یونانی بلوبری

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

از ماست یونانی، زغال اخته و عسل برای ایجاد یک خوراکی شیرین استفاده کنید که مطمئنا شما را در تابستان خنک می کند. این پاپ یخ پر از مواد مغذی به شما کمک می کند گرم ترین ماه های سال را پشت سر بگذارید.

زمان آماده سازی 30 دقیقه

زمان اضافی 2 ساعت

زمان کل 2 ساعت 30 دقیقه

دوره خوراک مختصر

غذا آمریکایی

خدمات 6

کالری 104 کیلو کالری

 • 2 اونس عسل خام حجم
 • 2 فنجان ها بلوبری میوه ای را که دوست دارید جایگزین کنید
 • 2 فنجان ها ماست ساده یا ماست یونانی وانیلی

از تاریک شدن صفحه نمایش خود جلوگیری کنید

 • موادت رو جمع کن به یک قاشق، پیمانه، کاسه بزرگ و یک نوع قالب نیاز دارید. هر اندازه یا سبکی از قالب خوب کار می کند.

 • 2 فنجان توت را اندازه کنید. مالهای من یخ زده بودند، بنابراین اجازه دادم ذوب شوند و ابتدا آنها را آبکشی کردم. من استفاده از زغال اخته را انتخاب کردم زیرا آنها را در فریزر داشتم. شما می توانید هر نوع میوه ای را که می خواهید انتخاب کنید. توت فرنگی، هندوانه و شاه توت موارد خوبی هستند که باید در نظر بگیرید. توت ها را در یک کاسه بزرگ بریزید.
 • 2 اونس عسل خام را اندازه بگیرید. آن را داخل کاسه حاوی توت ها بریزید و به آرامی هم بزنید تا توت ها پوشش داده شوند.

 • 2 فنجان ماست یونانی را به مخلوط توت اضافه کنید و با دقت هم بزنید تا همه مواد با هم ترکیب شوند. من از ماست وانیلی برای تمجید از طعم زغال اخته استفاده کردم. به آرامی هم بزنید، توت ها مقداری آب نشت می کنند و ماست را آبی می کنند!
 • مخلوط را با قاشق در فنجان های ماست عسلی خود بریزید. فضای کافی برای انبساط و فشار دادن دسته به داخل قالب بگذارید. اطمینان حاصل کنید که مخلوط اضافی را که ممکن است در اطراف لبه وجود داشته باشد تمیز کنید. سپس رویه ها را محکم روی آن قرار دهید.
 • به مدت 2 ساعت در فریزر خنک کنید. وقتی جوش ها سفت شدند از فریزر خارج کنید. در صورت لزوم، قالب را چند ثانیه زیر آب گرم بشویید تا برداشت آسان شود.

خدمت رسانی: 1gکالری: 104کیلو کالریکربوهیدرات ها: 20gپروتئین: 4gچربی: 1gچربی های اشباع شده: 1gکلسترول: 5میلی گرمسدیم: 54میلی گرمفیبر: 1gقند: 18g

کلمه کلیدی خوراکی خنک، دسر، یخ پاپ، غذای عسلی ماست

نکاتی برای درست کردن ماست با انواع توت ها

همانطور که با میوه کار می کنید ملایم باشید. شما نمی خواهید توت ها را زیاد فشار دهید. با این حال، مقداری از آن رنگ آبی فوق‌العاده نشت می‌کند و اشکالی ندارد.

وقتی همه چیز مخلوط شد، وقت آن است که قالب های پاپ خود را پر کنید. البته لازم نیست از قالب فانتزی استفاده کنید. فنجان های کوچک با چوب های چوبی نیز کار می کنند. با این حال، استفاده از این قالب‌های پاپ بسیار مفید و سرگرم‌کننده است – همچنین قابل استفاده مجدد هستند.

از یک قاشق برای پر کردن هر قسمت از قالب استفاده کنید. فضای کمی در بالا بگذارید تا امکان انبساط و قرار دادن قسمت بالایی فراهم شود. بعد از چند ساعت در فریزر، همه شما با یک خوراکی خوشمزه، سالم و خنک آماده می شوید.

این یک راه خوشمزه برای قرار دادن کمی عسل در رژیم غذایی شماست و می توانید از انواع مختلف میوه استفاده کنید – نه فقط زغال اخته. دفعه بعد در مورد استفاده از تکه های کوچک هلو چطور؟

اکنون، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از این غذای خوشمزه تابستانی و سالم لذت ببرید. با طعم‌های مختلف عسل و ماست – یا حتی میوه‌های انتخابی برای ایجاد تجربه‌های طعمی خاص، آزمایش کنید.

تابستان های طولانی گرم جنوبی انگیزه ای برای این غذای سریع در خانه من است. یک ترکیب ویژه ایجاد کنید تا به خانواده خود کمک کنید آن روزهای گرم را بدون بحران پشت سر بگذارند.

هنوز مقداری عسل در شیشه دارید؟ در مورد استفاده چطور Cheerios، کره بادام زمینی و عسل برای تهیه یک خوراکی خوشمزه پر از پروتئین، انرژی و حتی مقداری فیبر. بچه ها آنها را دوست خواهند داشت – پیر و جوان. یا غلات را رها کنید و مقداری درست کنید توپ های پروتئینی کره بادام زمینی – یوم!سفارش فوری عسل ♥