برای سیاره خوب است: زنبورداران و…


جعبه های زنبور عسل در مزرعه آفتابگردان

آیا می دانستید؟ اگر کار زنبورداران، زنبورهای عسل و سایر گرده افشان ها نبود، بیش از یک سوم از عرضه غذای جهان وجود نداشت.

تنوع صنعت زنبورداری در طول زمان تکامل یافته است و گرده افشانی مدیریت شده تنها یکی از راه هایی است که زنبورداران تأثیر زیادی بر جهان می گذارند. گرده افشانی مدیریت شده، عمل مراقبت از کندوها و زنبورهای عسل به منظور گرده افشانی محصولاتی است که همه ما را حفظ می کند. در هیئت ملی عسل (NHB)، نمی‌توانیم بیشتر از این قدردان زحمات زنبورداران و گرده افشان‌های مدیریت شده باشیم. آنها به طور خستگی ناپذیری کار می کنند تا نه تنها عسل، شیرین کننده کامل طبیعت را تولید کنند، بلکه تغذیه جهان را با غذاهای مغذی مانند میوه ها، آجیل ها و سبزیجات از طریق خدمات گرده افشانی ممکن سازند.

به گفته وب سایت Bee Health Collective، در حالی که بسیاری از گرده افشان ها مشارکت کنندگان مهمی هستند، زنبورهای عسل دارای چندین ویژگی هستند که آنها را برای کار گرده افشانی محصولات مناسب می کند. زنبورهای عسل را می‌توان به تعداد زیاد از محصولی به محصول دیگر توسط زنبورداران مدیریت کرد، آنها ژنرال‌های انعطاف‌پذیر هستند، به این معنی که آنها انواع مختلفی از شکوفه‌ها را جستجو می‌کنند (و گرده‌افشانی می‌کنند) و از نظر پرورش‌دهندگان آنها به عنوان بهترین ضربه‌ای به حساب می‌آیند. ” برای گرده افشانی

چیزی که برخی از مردم ممکن است متوجه نباشند این است که همزیستی زنبورداران و همه گرده افشان ها – از جمله زنبورهای بومی، پرندگان، پروانه ها و زنبورهای عسل – چیزی است که اکوسیستم ها و بشریت را حفظ می کند.

زک براونینگ، زنبوردار Brownings Honey گفت: “پایداری در صنعت عسل واقعا مهم است.” “وقتی در مورد یک سوم رژیم غذایی ما صحبت می کنید … چه چیزی می تواند بزرگتر از این باشد؟”

ما معتقدیم زنبوردارانی که گرده افشان ها را مدیریت می کنند قهرمانان گمنامی هستند که شیوه های خود را با استفاده از تحقیق و نوآوری برای محافظت از زنبورها، زیستگاه ها و اقتصادهای محلی تکامل داده اند:

حفاظت از زنبورها بهترین روش است: آنها به همراه محققان سراسر کشور راه حل های نوآورانه ای را برای مبارزه با تهدیداتی مانند انگل ها، عوامل بیماری زا، تغذیه نامناسب و آفت کش ها کشف کرده اند.

حفاظت از زیستگاه ها برای همه خوب است: سرپرستی خوب زمین به نفع زنبورداران، صنعت عسل و شرکای کشاورزی است زیرا همه ما برای رشد غذا به زیستگاه های سالم متکی هستیم. زنبورداری مسئول از بهترین شیوه ها برای یافتن راه حل های نوآورانه برای کاشت منابع گرده سالم و کنترل موثر اما قابل توجه آفات پشتیبانی می کند.

حفاظت از اقتصادهای محلی برای منافع بیشتر: طبق گفته Bee Health Collective، گرده افشانی مدیریت شده هر سال 17 میلیارد دلار (2009) از طریق خدمات گرده افشانی و محصولات گرده افشانی زنبور عسل به اقتصادهای ایالات متحده کمک می کند. 90 محصول مختلف وجود دارد که به زنبورداران و زنبورهای عسل متکی هستند، بنابراین این یک عمل ارزشمند است که در نهایت غذا را روی میزهای شام در سراسر کشور قرار می دهد.

دفعه بعد که برای لذت بردن از یک وعده غذایی می نشینید، ما شما را تشویق می کنیم که لحظه ای وقت بگذارید و زنبورداران و زنبورهای عسل را که در «پشت کندو» مشارکت داشتند، بشناسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار زنبورداران و گرده افشان های مدیریت شده، از مجموعه ویدیویی “جشن زنبورداری” در یوتیوب دیدن کنید.

سفارش فوری عسل ♥