با یک نم نم عسل، سرآشپز معروف جنی…


پنکیک عسلی برش خورده است

سرآشپز مشهور جنی دورسی، از غذای «دسک فست» در حال حرکت در دفتر گرفته تا صبحانه های مفصل یکشنبه، استاد ترکیب ماهرانه عسل در غذاهای صبحانه و برانچ است که می توان در هر زمانی از روز (یا شب!) از آن لذت برد. دورسی با هیئت ملی عسل همکاری کرده است تا چهار دستور العمل خوشمزه، از جمله غذاهای سرگرم کننده در مورد صبحانه های سنتی مورد علاقه، ایجاد کند که هر کامی را خوشحال می کند. دورسی از استفاده از طیف گسترده ای از گونه ها – از گندم سیاه پررنگ گرفته تا زغال اخته لذت بخش – برای نشان دادن طعم در هر یک از غذاهای خود لذت می برد.

دورسی علاوه بر دستور العمل های خود، نکات و ترفندهای خوبی برای افرادی دارد که به دنبال ارتقای بازی صبحانه خود هستند. چه بخواهید مقداری ادویه به تخم مرغ های خود اضافه کنید یا کمی بافت در بلغور جو دوسر خود ایجاد کنید، دورسی نکاتی را برای اطمینان از اینکه صبحانه بعدی شما درجه یک است، ارائه می دهد.

اضافه کردن بافت: عسل یک امولسیفایر طبیعی عالی است! از آن برای افزودن کمی بافت به سس ها و سس ها استفاده کنید، مانند یک وینگرت شوید پر جنب و جوش برای سالاد یا هلو روی پنکیک. علاوه بر این، عسل کریستالی شده طبیعی به دهان احساس رضایت بخشی می دهد و لطافت یک کاسه جو را از بین می برد. برای اینکه غذاهای خود را کمی بالا ببرید، می توانید این را با پوره سیب زمینی شیرین، بلغور و پولنتا نیز امتحان کنید.

ایجاد بشقاب میوه نهایی صبحانه: عسل شانه یک عامل نمایشی برای یک بشقاب میوه صبحانه است! برای خوردن آن در کنار خربزه، انواع توت ها و میوه های هسته دار بسیار مناسب است.
کامل کردن تخم‌مرغ کلاسیک: عسل ماده مخفی تخم‌مرغ‌های کاملاً خوشمزه است. 1/2 قاشق چایخوری اضافه کنید. به ازای هر 2 تخم مرغ و قبل از هم زدن با مقداری خامه و نمک با حرارت ملایم هم بزنید.

ادویه کردن صبحانه استاندارد: با استفاده از دم کرده خانگی مانند عسل دم کرده سیر، وعده غذایی بعدی خود را کمی افزایش دهید. برای ایجاد یک عسل دم کرده سیر، چهار حبه سیر، عسل و تکه های فلفل قرمز پوست کنده را در یک قابلمه کوچک بجوشانید. سپس حرارت را به مدت 1 ساعت تا کمترین حد ممکن کاهش دهید و اجازه دهید مخلوط دم بکشد. پس از دم کردن، صاف کنید و بگذارید تا دمای اتاق خنک شود. می‌توانید با افزودن هر گونه مواد معطر و ادویه‌ای دلخواه، مانند چیلی تازه یا دانه‌های زیره، خلاقیت خود را در دم کرده‌ها ایجاد کنید. بهترین قسمت این است که عرقیات عسل شما را می توان به صورت فله تهیه کرد و در طول هفته روی غذاهای مختلف استفاده کرد. به عسل تند روی پیتزای صبحانه یا نان تست آووکادو به عسل تند فکر کنید – احتمالات بی پایان هستند!

سفارش فوری عسل ♥