با مگ ایوانز برنده مدال نقره GABF گپ بزنید


هشت نمونه آبجو ردیف شده روی میز i Stock 000041312492 XXX Large

جشنواره بزرگ آبجو آمریکایی، المپیک صنعت آبجو است. کارخانه های آبجوسازی در سراسر ایالات متحده آبجوهای مورد علاقه خود را به این امید ارائه می دهند که به رسمیت شناخته شوند. برای بسیاری از آبجوسازان، کسب مدال برجسته کاری و توجیه حرفه آنهاست.

مگ ایوانز، مدیر آبجوسازی در رستوران و آبجوسازی Rock Bottom در پیتزبورگ، با استفاده از دانشی که در اجلاس آبجو عسل هیئت ملی عسل به دست آورد تا با استفاده از عسل، ابجوی خامه‌ای بسازد، مدال نقره در بخش آبجو عسل را در جوایز امسال به خانه برد. ما این فرصت را داشتیم که مدت کوتاهی پس از برد با مگ صحبت کنیم تا درباره آبجو و دلیل دم کردن او با عسل بیشتر بدانیم.

———————————————— ———————————————— —————————–

کسب مدال نقره در بخش عسل در جشنواره بزرگ آبجو آمریکایی را تبریک می گوییم! چگونه خبر بزرگ را شنیدید و اولین فکری که وقتی فهمیدید برنده شدید چه بود؟
متشکرم! این افتخار بزرگی است. کمی خجالت آور است، اما سعی می کردم غذا سفارش دهم که تلفنم شروع به وزوز کرد. حتی به تماشای جوایز فکر نمی کردم، شاید کمی بدبینی. اما مطمئناً یک سورپرایز خوشایند بود! فکر می کنم احساس آرامش اولین چیزی بود که به ذهنم رسید.

در مورد آبجوی که برنده شدید، Honey Comb Cream Ale به ما بگویید. الهام بخش دستور پخت چه بود و چرا از عسل استفاده کردید؟
در طول ماه های گرم تابستان، من معمولا یک آبجو عسل سبک تر مصرف می کنم. در گذشته آن یک ale بلوند بوده است. امسال من در واقع تا بعد از اجلاس آبجو عسل صبر کردم تا به طور کامل با دسته امسال مقابله کنم. می‌دانستم که برای آبجو پایه چیزی کمی تردتر (کمتر شیرین) می‌خواهم، به همین دلیل است که کرم آل را به بلوند انتخاب کردم. من هم می دانستم که می خواهم عسل لطیف باشد و به نوعی نقاشی روی دیوار این آبجو باشد. 60 پوند اضافه کردم در گرداب و زمانی که تخمیر کامل شد، 10 پوند را با ظرافت اضافه کردم. یک روز تا زمانی که احساس کردم به آن مشخصات طعم عالی رسیدم.

چگونه این آبجو را در پنج کلمه یا کمتر توصیف می کنید؟
لطیف و در عین حال خوش طعم.

اولین آبجوی که با عسل دم کردید چه بود؟
اولین من یک لاف زن بلوبری با Apis Mead & Winery بود. مالک آن، دیو سرمینرا، در آن ژانر مید دارد و من می خواستم آن را در یک آبجو زنده کنم.

چرا دوست دارید از عسل در دم کردن استفاده کنید؟
راستش این زنبورها هستند. من دوست دارم با ماده‌ای کار کنم که می‌دانم از یکی از مهم‌ترین موجودات این سیاره آمده است. و این واقعیت که خوشمزه است و از نظر طعم بسیار منحصر به فرد است نیز ضرری ندارد. این یک لایه طعم بی نظیر به هیچ چیز اضافه می کند.

چه چیزی ابتدا شما را جذب آبجو کرد و چگونه به راک باتم رسیدید؟
دوست خوبی داشتم که من را با دمنوش خانگی آشنا کرد. من واقعاً در جامعه ای که آن را احاطه کرده بود، مجذوب شدم. فلسفه ژاپنی کایزن برای من بسیار مهم است، و آبجو/آبجو مظهر آن بود و واقعاً من را جذب کرد.

من اهل نیویورک غربی هستم، بنابراین شرکت آبجوسازی جنوبی ردیف در حیاط خلوت من بود. من چند سال بی هدف تلاش کردم تا برای آنها کار کنم و قبل از اینکه کاری در سطح زمین به من پیشنهاد شود شکست خوردم. جعبه ها (بسیاری از جعبه ها) را چسب زدم و بطری ها را برچسب زدم. سپس به خط بطری آنها رفتم. من یک دوره کوتاه در اورگان در OSU برای علم تخمیر قبل از پیشنهاد کار در زیرزمین در ردیف جنوبی داشتم. از آنجا به دنبال نقل مکان به یک آبجو بودم که من و شوهرم را به پیتسبورگ، پنسیلوانیا می برد. من در یک کارخانه آبجوسازی محلی به نام Rivertowne Brewing Company کار پیدا کردم. من در محل آبجوسازی آنها، با چند شیفت در کارخانه تولید آنها، سازنده اصلی آبجو بودم. حدود دو سال بعد، یک موقعیت در راک باتم به من پیشنهاد شد. من به مدت 4 سال و نیم اینجا هستم و سه سال از آن ها مدیر آبجو هستم.

آیا برنامه ای برای آبجوهای عسلی آینده در Rock Bottom دارید؟
البته! سالگرد ازدواج من و شوهرم در سپتامبر است. خیلی جالب بود که برای سومین سالگردمان یک سس عسل درست کردیم. ما تصمیم گرفتیم که هر آبجوی سالگردی که می‌زنیم باید آبجوی عسلی باشد پس از اینکه سپتامبر یاد گرفتیم ماه ملی عسل است! من آن دسته را هم از بشکه های شراب سفید بیرون کشیدم و به طرز باورنکردنی کهنه شده است.

سوال آخر، نوع عسل مورد علاقه شما چیست و چرا؟
من هنوز فکر نمی کنم که خودم را یک خبره عسل باشم. اما از انواعی که من توانسته ام امتحان کنم، این یک راهپیمایی بین Goldenrod و Tupelo است. آنها به شدت متفاوت هستند. گلدنرود یکی از بی نظیرترین عسل هایی است که من با آن کار کرده ام. جسورانه و کمی بد بو است. سپس توپلو است. ظریف و دلپذیر است.

———————————————— ———————————————— —————————–

اگرچه باید تا بهار 2019 منتظر بمانید تا یک دسته تازه از Honey Comb Cream Ale را امتحان کنید، می‌توانید از Rock Bottom در پیتسبورگ دیدن کنید تا آبجو عسل سالگرد مگ، Saison Du Jubilé را بچشید.

سفارش فوری عسل ♥