“با من در بازار ملاقات کنید” – NHB هفته ملی بازار کشاورزان را جشن می گیرد


این یک سرگرمی تابستانی محبوب است – قدم زدن در خیابان‌های محله با خانواده و دوستان در جستجوی تازه‌ترین میوه‌ها، سبزیجات، محصولات پخته شده، گوشت و پنیر – این فصل بازار کشاورزان است! بازارهای کشاورزان محلی که توسط بسیاری از افراد برجسته هفته در نظر گرفته می شود، نه تنها به مکانی برای خرید محصولات محلی بلکه برای معاشرت با کشاورزان، صاحبان مشاغل و سایر اعضای جامعه تبدیل شده است. در حالی که این نوع بازارهای آزاد شهری در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و از سال 1994 بیش از 300 درصد رشد کرده و به بیش از 8000 بازار ثبت‌شده امروزی رسیده‌اند، این شرکت در واقع ریشه‌های عمیقی در تاریخ آمریکا دارد.

طبق گزارش وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA)، اولین بازار کشاورزان در زمینی به مساحت 120 فوت مربع در مرکز لنکستر، PA در سال 1730 آغاز شد. این منطقه که بعدها بازار مرکزی لنکستر نامیده شد، گفته می شود که دارای بیش از 400 فروشنده در یک زمان دیده می شود و یک کالای اصلی محبوب در شهر لنکستر باقی مانده است.1.

در حالی که بازارهای کشاورز تاریخ طولانی ای را تجربه کرده اند، حتی گزارش شده است که در سال 1806، رئیس جمهور توماس جفرسون، گوشت گاو، تخم مرغ و سبزیجات را از بازاری در جورج تاون خریداری کرد، “رنسانس” جدیدتر آنها در 40 سال گذشته با نگرانی در مورد حفظ و نگهداری به وقوع پیوست. زمین های کشاورزی محلی و امرار معاش کشاورزان کوچک2.

حقیقت خنده دار: با توجه به حساب توییتر وزارت کشاورزی آمریکا (@USDA – آنها را برای اطلاعات عالی بررسی کنید. و نکات)، 90 درصد مزارع کوچک در نظر گرفته می شوند.

امروزه بیش از 150000 کشاورز، دامدار و سایر کارآفرینان کشاورزی وجود دارند که محصولات خود را مستقیماً به مصرف کنندگان می فروشند.3، تقریباً نه میلیارد دلار به اقتصاد ایالات متحده کمک می کند.

حالا ممکن است با خود بگویید: “من عاشق بازارهای کشاورزان هستم، اما آنها چه ربطی به عسل دارند؟” خوب، در حالی که شما می توانید، و به احتمال زیاد، عسل را در بازار محلی خود پیدا خواهید کرد، به همین دلیل ما در مورد آن صحبت نمی کنیم.

آیا می دانستید که زنبورهای عسل مسئول حدود 80 درصد گرده افشانی حشرات هستند؟ اگر تعجب می کنید که چقدر معادل است، در نظر بگیرید که از هر سه لقمه غذایی که می خورید، یک لقمه گرده افشانی شده توسط حشرات است، بنابراین حدود یک سوم بشقاب شما. به لطف زنبورهای عسل (و دیگر گرده‌افشان‌های بومی) است که می‌توانیم از بسیاری از میوه‌ها، سبزیجات و آجیل‌های مورد علاقه‌مان از جمله بادام، خیار، گیلاس، آووکادو و هندوانه مورد علاقه تابستان لذت ببریم. در مجموع، گرده افشانی زنبور عسل بیش از 17 میلیارد دلار در سال ارزش گذاری شده است!

6 تا 12 آگوست هفته ملی بازار کشاورزان است، بنابراین، از کشاورزان، دامداران و جامعه محلی خود حمایت کنید و به یاد داشته باشید، دفعه بعد که از بازار کشاورزان محلی خود بازدید کردید، نه تنها از یک کشاورز تشکر کنید، بلکه از یک عسل نیز تشکر کنید. زنبور عسل.

برای یافتن بازار کشاورزان در منطقه خود، به این آدرس مراجعه کنید فهرست راهنمای بازار ملی کشاورزان USDA.


1نیل، آرتور. 2013. وبلاگ USDA. “با من در بازار ملاقات کنید” – تکامل بازار کشاورزان: https://www.usda.gov/media/blog/2013/08/7/meet-me-market-evolution-farmers-market

2 Jablow، V.، B. Horne. 1999. مجله اسمیتسونیان. بازارهای کشاورزان: http://www.smithsonianmag.com/arts-culture/farmers-markets-68235529/

3 ائتلاف بازار کشاورزان درباره بازارهای کشاورزان: https://farmersmarketcoalition.org/education/qanda/سفارش فوری عسل ♥