با عسل و جنگل دیزنی وحشی شوید…


تصویر غار عسل کتاب جنگل دیزنی

زنبورهای پرمشغله اینجا در کندو هیئت ملی عسل (NHB) زوزه می کشند، همه اینها برای آماده شدن برای انتشار ماجراجویی حماسی اکشن زنده جدید دیزنی. کتاب جنگل، در سینماها از 15 آوریل.

اکنون ممکن است از خود بپرسید “NHB چه ربطی به اکران جدیدترین فیلم دیزنی دارد؟” خب بهت میگیم

شاید به خاطر داشته باشید که در ماه ژانویه ما اعلام کردیم که برای سال 2016 “سورپرایزهای شگفت انگیز” برنامه ریزی شده است و این یکی از آنهاست.

ما اینجا در NHB با خوشحالی اعلام می کنیم که در حال همکاری با دیزنی برای انتشار کتاب جنگل! این فیلم به کارگردانی جان فاروو (مرد آهنی) موگلی (نیل ستی) را دنبال می کند که یک توله مرد در جنگل توسط خانواده ای از گرگ ها بزرگ شده است و زمانی که مجبور می شود تنها خانه ای را که تاکنون می شناسد را ترک کند، سفری جذاب برای خودیابی را آغاز می کند. این شامل ماجراجویی، تعلیق، و البته، “نیاز ساده” طبیعت، عسل طلایی شیرین است.

به‌عنوان دو سازمانی که اهمیت خانواده را درک می‌کنند و برایشان ارزش قائل هستند، نمی‌توانیم از همکاری با دیزنی خوشحال باشیم، و چه چیزی می‌گوید «وقت خانواده» بهتر از شب فیلم؟ و شب فیلم بدون غذای خوشمزه چه خواهد بود؟ به همین دلیل است که ما همچنین با نویسنده کتاب آشپزی و وبلاگ نویس لورا فوئنتس در شش دستور العمل خانوادگی کاملاً جدید که حاوی شیرین کننده کاملاً طبیعی مورد علاقه ما، عسل است، همکاری کرده ایم.

با الهام از دیزنی کتاب جنگل، این دستور العمل های بازیگوش و در عین حال ساده برای جوانان و جوانان دلسوز است. از صبحانه تا شام و هر میان وعده در میان، چیزی برای کل خانواده وجود دارد، درست مثل کتاب جنگل. پس نیروها را جمع کنید و با یکی از این دستور العمل های سرگرم کننده و خوش طعم عسل مستقر شوید!

حتماً صفحه کمپین ما را برای جزئیات بیشتر در مورد همکاری ما با دیزنی بررسی کنید و فراموش نکنید که دیزنی را ببینید کتاب جنگل، در سینماها از 15 آوریل.

سفارش فوری عسل ♥