با عسل به مدرسه برگرد!


بازگشت به مدرسه Canva Image 170626 071646

با شروع سال تحصیلی جدید، هوشیاری بچه‌ها در کلاس درس اگر در طول روز شلوغ خود ناهار و میان‌وعده‌های مفرح و مفید برای شما بخورند، می‌تواند مشکل ساز باشد. و چه ماده ای بهتر از عسل کاملا طبیعی؟

عسل به عنوان یک منبع طبیعی انرژی – تامین 17 گرم کربوهیدرات در هر قاشق غذاخوری، که سوخت اولیه بدن ما برای انرژی است – می تواند به حفظ سطح انرژی کودکان شما در طول روز، در مدرسه یا فعالیت های بعد از مدرسه کمک کند.

برای کمک به والدین پرمشغله برای آماده شدن برای سال تحصیلی جدید، هیئت ملی عسل (NHB) از همکاری با سازنده دستور غذا و مادر، اوریانا رومرو، برای ایجاد چهار دستور غذای ناهار انرژی زا که خوشمزه هستند، آسان است و بچه ها مطمئن هستند، خوشحال است. برای لذت بردن با اضافه شدن شیرینی عسل، این دستور العمل ها مطمئناً زانوهای زنبور عسل برای فرزندان شما خواهند بود.

هر یک از چهار دستور غذا دارای یک لمس منحصر به فرد از شیرین کننده و غذای انرژی زا طبیعت است: عسل! از یک صبحانه سریع گرفته تا میان وعده های خوش طعم بعد از مدرسه، این دستور العمل ها سبک نوآورانه NHB را برجسته می کند و مطمئناً دندان شیرین و خوش طعم دانش آموز جوان شما را راضی می کند.

حتما این دستور العمل های انرژی زا را بررسی کنید تا دانش آموزان خود را درست شروع کنند!

سفارش فوری عسل ♥