با برگزاری جشن به نجات زنبورهای عسل کمک کنید…


لوگوی HSH HERO بورگوندی

سپتامبر است، یعنی ماه ملی عسل و سومین سال از برنامه Honey Saves Hives ما است! بنابراین، وزوز چیست؟ حفاظت از زنبورهای عسل اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است زیرا این گرده افشان ها برای حفظ سلامت اکوسیستم ما بسیار مهم هستند. آنها نه تنها عسل طبیعی را تولید می کنند که ما از آن لذت می بریم، بلکه زنبورهای عسل بیش از یک سوم غذاهایی که ما می خوریم، از جمله بسیاری از میوه ها، سبزیجات، آجیل و دانه ها را گرده افشانی می کنند.

برای جشن گرفتن ماه ملی عسل، ما با برندی میلوی، خبرنگار غذا، مادر و متخصص سبک زندگی، و جاشوا اسنایدر، پدر، نانوا و برنامه‌ریز غذا، همکاری کرده‌ایم. آنها با هم به گسترش این خبر کمک می کنند که چگونه همه ما می توانیم به نجات کهیر کمک کنیم، از جمله ساده ترین راه – خرید عسل و محصولات ساخته شده با عسل!

ما همچنین با برندهایی همکاری کرده ایم که هدف مشترک ما در حمایت از زنبورهای عسل است. یکی از محصولات ساخته شده با عسل آنها را امتحان کنید و از HoneySavesHives.com دیدن کنید تا در مورد اینکه چگونه می توانید به زنبورهای عسل کمک کنید بیشتر بدانید.

جاستین از یک سبک زندگی در حال حرکت پشتیبانی می کند و در عین حال میان وعده های مغذی مانند میله های پروتئینی بادام عسل، کره بادام عسل و کره بادام زمینی عسل را ارائه می دهد که طعم عالی و تغذیه راحت را ارائه می دهد. این برند به پیوستن نیروهای خود به هیئت ملی عسل برای کمک به محافظت از زنبورهای عسل ادامه می دهد، زیرا عسل طعم شیرینی به محصولات آنها می بخشد و زنبورهای عسل مسئول گرده افشانی بادام، ماده اولیه کره بادام آنها هستند!

اعتبار عکس: جاستین

Mary’s Gone Crackers بزرگترین شرکت کراکر ارگانیک و بدون گلوتن در ایالات متحده است که فقط از محصولات گیاهی کامل و بدون گندم، آجیل، تخم مرغ و لبنیات استفاده می کند. کوکی‌های Gone Mary’s Gone Kookies جدید با عسل ساخته می‌شوند و با طعم‌های شکلاتی، دارچینی و عسلی عرضه می‌شوند، میان‌وعده‌ای که نه تنها برای بدن ما مفید است، بلکه برای سیاره زمین و سلامت زنبور عسل نیز مفید است.

اعتبار عکس: مریم از دست رفته است

Sprecher Brewery 20 نوشابه مختلف تولید شده با عسل، از جمله آبجو معروف جهانی Sprecher Root، با استفاده از عسل زنبورداران محلی برای نوشابه های سالم و شیرین شده طبیعی تولید می کند.

اعتبار عکس: Sprecher

چای گازدار TEAKOE با دم کردن چای ارگانیک با مواد گیاهی و میوه های واقعی، مانند چای های لیمو + عسل خام و هلو + اسطوخودوس، پایه ای برای عادات سالم ایجاد می کند. این برند متعهد است که از عسل به عنوان منبع طبیعی شیرینی و به عنوان طعمی مکمل برای چای استفاده کند.

اعتبار عکس: TEAKOE

This Saves Lives یک نام تجاری میان وعده با مدل هدیه منحصر به فرد است که بسته های غذایی نجات دهنده را برای کودکان در سراسر جهان عرضه می کند. مجموعه‌ای که با عسل ساخته شده‌اند شامل اسنک‌بارهای جو دوسر و عسل زنبور عسل، بادام و عسل وانیلی ماداگاسکار، کارامل شکلاتی تیره و اسنک‌بارهای نمک دریایی شکلات تیره است. عسل گرما و عمق طعم را فراهم می کند که به خوبی با اسنک بارها جفت می شود، همراه با شیرینی کاملا طبیعی.

اعتبار عکس: این زندگی ها را نجات می دهد

Tillamook Country Smoker از سال 1975 فقط گوشت‌های باکیفیت تولید می‌کند، از جمله Honey Glazed Beef Jerky خود، که به لطف عسل، طعمی کاملاً گرد و به طور طبیعی شیرین دارد و نهایت لقمه شور و شیرین را ارائه می‌کند.

اعتبار عکس: Tillamookسفارش فوری عسل ♥