با این عسل ها همه برنده می شوند


دوباره آن زمان از سال است – آخر هفته قهرمانی است! این آخر هفته NFL قهرمانان خود را برای فصل 2021-2022 مشخص خواهد کرد. برای دومین بار در همین چند سال، تیم میزبان در بازی بزرگی شرکت خواهد کرد، زیرا لس آنجلس رامز به مصاف سینسیناتی بنگالز می رود. در حالی که صحبت های زیادی پیرامون نمایش نیمه نیمه و تبلیغات اولیه وجود دارد، ما در اینجا در مورد غذا صحبت می کنیم!

چیزی که Big Game را عالی می کند، تجربه همه چیز است، فضایی که وقتی دوستان خوب را با غذای عالی دور هم جمع می کنید، ایجاد می کنید. درست است، این یک تعطیلات برای غذا است، و Instacart اخیراً گزارش سالانه Snacktime خود را منتشر کرده است، که در آن جزئیاتی از بازی که مهمان‌بازان می‌گویند هنگام تماشای بازی یکشنبه از چه چیزی لذت خواهند برد. در اینجا برخی از یافته های کلیدی آمده است:

 • چیپس سلطنت می کند
  • با توجه به حداکثر ظرفیت غوطه وری، چیپس های تورتیلا Tostitos Scoops شماره 1 سفارش خریداران تراشه برای آماده شدن برای بازی بزرگ است.
 • Wings Fly In
  • تعداد سفارش‌های بال مرغ دوبرابر شد که منجر به بازی قهرمانی 2021 شد و از هر 25 مشتری 1 نفر آنها را به سفارش قبل از بازی خود اضافه کرد.
  • مریلند از نظر خرید بال با 6 درصد گاری های حاوی بال، ایالت شماره 1 است، در حالی که داکوتای شمالی با تنها 2.3 درصد از خریدهای گاری حاوی بال آخرین ایالت است.
 • شیب در بالا
  • 66 درصد از آمریکایی‌های برنامه‌ریزی شده برای خوردن چیپس گفتند که این کار را با نوعی شیب انجام می‌دهند که محبوب‌ترین گزینه‌ها عبارتند از:
   • سالسا – 64٪
   • Queso – 50٪
   • گواکامول – 47٪

اما بیایید گزینه های مورد علاقه همه افراد را فراموش نکنیم – پیتزا! به گزارش اینستاکارت:

“در هفته منتهی به بازی بزرگ، Instacart به اندازه کافی پیتزا منجمد می فروشد تا یک پای پیتزای عظیم با قطری به اندازه سه زمین فوتبال درست کند.”

در مورد یک واقعیت سرگرم کننده خوشمزه صحبت کنید! اما، مسلماً، اگر در مورد اینکه چگونه عسل می‌تواند غذای مورد علاقه‌تان را در روز بازی به سطح بعدی ارتقا دهد، از دست می‌رفتیم، بنابراین ما اینجا هستیم با بهترین هک‌های عسل و 12 دستور غذای خوشمزه که به شما نشان می‌دهد چگونه به امتیاز بزرگ این آخر هفته با عسل!

خیلی بیشتر از یک شیرین کننده، عسل کاملاً طبیعی کارهای زیادی را انجام می دهد و تضمین می کند که مهمانی روز بازی شما در بخش غذاهای خوب برنده خواهد شد:

 • به عنوان یک امولسیفایر، عسل به عنوان یک چسب و غلیظ کننده برای سس ها، سس ها، مارینادها و دیپ ها عمل می کند.
 • هیچ چیز بدتر از این نیست که یک همبرگر را از روی گریل بیرون بکشید تا آن را به اندازه یک کیک هاکی خشک کنید. خوب عسل می تواند با آن کمک کند! عسل با خاصیت مرطوب کنندگی خود به حفظ رطوبت برای آبدارترین گوشت ها مانند بال، کوفته و گوشت خوک کمک می کند.
 • در حالی که عسل به طور قطع می تواند ستاره هر دستور غذایی باشد، به دلیل نقش حمایتی که ایفا می کند، متعادل کننده طعم سایر مواد، مانند رام کردن حرارت در بال های گاومیش شما، یک VIP است. عسل همچنین به پوشاندن نت های تلخ در نوشیدنی ها کمک می کند.

و نوشیدنی هایی را فراموش نکنید که همه آنها را بشویید. طبق گفته Instacart، آبجو محبوب‌ترین نوشیدنی الکلی برای روز بازی است و 8 امتیاز از 10 رتبه برتر را به خود اختصاص داده است (این نظرسنجی گزینه‌های نوشیدنی غیرالکلی را بررسی نکرد). برای دوستداران آبجو در خانه، حتما از هانی اندی ساده و خوشمزه ما دیدن کنید، و برای کوچکترها (و بزرگسالان غیرمصرف) ما پانچ عسل لیموناد خوشمزه خود را پیشنهاد می کنیم که به راحتی برای جمعیت درست می شود.

اما ما می خواهیم از شما بشنویم! آیا در این آخر هفته وارد بازی بزرگ خواهید شد؟ آیا در یک مهمانی Big Game با همه غذاهای خوب شرکت خواهید کرد؟ آیا دستور پخت روز بازی دارید؟ ما دوست داریم همه چیز را در مورد برنامه های بازی بزرگ شما در نظرات زیر بشنویم!

سفارش فوری عسل ♥